Skocz do zawartości

Trunki jedynie słuszne i inne


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 720
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra..uspokoje was..nie robie fotek na imprezach..szczególnie takich..aparat by tego nie wytrzymał :mrgreen:

 

 

lepsza jest stadna rekonstrukcja wydarzeń przy płynach integracyjnych :mrgreen:

 

p.s. Leszek, jak sobie tak właśnie przypomne co sie dzało rok temu i wcześniej..to mam takiego rogala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w swoich wcześniejszych wywodach zapomniałe o naturze :D

Właśnie jestem po warszawaskim spocie na którym zrobiłem "troszke" nalewki(ADI dzięki za materjał do testów) z aroni. Jako jedyny nie marzłem a i humorek mam całkiem ciekawy.

Na mrozy nie ma konkurencji ten jak to napisał bimber napój bogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie piwa to taki wniosek mnie sie nasunął odlądając po raz n-ty zgraną już na maxa reklamę Prawie jak Żywiec. A,że miałem w tym momencie wątpliwą przyjemnośc picia tego specyfiku doszedłem do wniosku,że te wszystkie śmiszne dziadki wyśmiewane w puencie tej reklamy może i śmieszne są ale jednak śmiem twierdzić konsumują piwo lesze niż Żywiec,który tak pręży klatę a sprzedaje z roku na rok coraz gorszy fajans. Reklama ta jest wizerunkowa i bardzo fałszywa, dziś bedąc w mojej wsi w sklepie patrzyłem na klientele kupującą ten szpanerski Żywiec i wnioski są mało wizerunkow dla marki. Jakoś poczynania koncernu Haineken (i nie tylko) na naszym rynku wprowadzają mnie w depresję bo piwo lubię bardzo,pijam go dużo i od dawna a tradycje piwowarskie mam w rodzinie(dziadek pracował w Browarze Żywiec). Jak twierdzi mój przyjaciel kończąc każdą dyskusję: Coż, wszystko zmierza ku upadkowi:(

PS. Jedynie w miarę dobre robią jeszcze w KEGach ale tu muszą trzymać jakośc bo za ten produkt klient zwykle więcej płaci i jest to bardziej wymagający rynek. A i porter jest ok ale kto to pije-hobbysci i dziadki leśne :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mała mieszanka bo:

1. zubr ten co w puszczy na początek

2. potem wino do kolacji

3. potem szampan, ba szampan ;) rosyjski made in

4. jakiś koniak, nazwy już nie mogę przypomnieć sobie

 

Przy takich mieszankach to się zwykle źle kończy, ale ja czuję że będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...