Skocz do zawartości

KSW 17


Michał Krupa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z nim kiedyś na obiadki przy Jerozolimskich chodziłem, ale wtedy zajmował jeszcze ze dwa stoliki, teraz to chudzina moze ledwo 3/4 :)

Ale ogólnie spoko gość.

Przy czym moze dziś nie przegrał, ale na pewno nie wygrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW po raz kolejny się ośmieszyło i wątpię że poważni zawodnicy będą chcieli tu walczyć

 

 

Gwarantuję że będzie odwrotnie a mianowicie łódzka arena jest bardzo chętnie wybierana na takie imprezy :!: Ty jednak twierdzisz inaczej ... No cóż Masz do tego prawo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW po raz kolejny się ośmieszyło i wątpię że poważni zawodnicy będą chcieli tu walczyć

 

 

Gwarantuję że będzie odwrotnie a mianowicie łódzka arena jest bardzo chętnie wybierana na takie imprezy :!: Ty jednak twierdzisz inaczej ... No cóż Masz do tego prawo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ale gdzie ja pisałem o Atlas Arenie? mi chodzi o sama organizacje jaką jest KSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian zrobił duuuże postępy, nie zasapał się w drugiej minucie. Techniki jednak ciągle zero. Wystarczy porównać z tym co zrobił Khalidov, też się chłop nie zmęczył.

 

Panie , porównujesz zawodowca Khalidova do wciąż amatora ale bardzo ambitnego :idea: Pudziana :?: Bez sensu , granice muszą być :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalidov nie Kalidov

 

Mamed jest super ma super warunki i potrafi praktycznie wszystko i w stójce i w parterze ( w parterze to 3 jego wygrana walka jak dobrze liczę )

 

 

Pudzian to jest dla show itp zamiast odejść na emeryturę jako najsilniejszy na świecie to coś kombinuję...jest daleko za Mamedem.

 

 

Janek Błachowicz też miał świetną walkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejsc mogl Mario niezwyciezony ale zeby odejsc w takim stylu to trzeba miec jaja a nie byc pazernym jeszcze na kariere w MMA . Nie oszukujmy sie ale on juz pojecia duzego nie bedzie mial w tym wieku. TO nie taki sam zawodnik jak Silvia,Mamed czy obojetnie jaki fighter ktory trenuje sporty walki cale zycie i ma o tym swoje wypracowane doswiadczenie. Z przenoszenia zlomu na ring dluga droga a Mario juz sie sypie powoli , niestety wiek go godni . Meritum jest takie ze niestety nie mozna miec wszystkiego. Byl mistrzem swiata a niedlugo moze byc drwina na calym swiecie bo to za wysokie progi jak na moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx robisz coś w kierunku zawodowego MMA? Pisałeś "połapać z Pudzianem" -ja trochę pojeździłem po turniejach bjj/sf, może się kiedyś mijaliśmy na matach?

 

nie - do tego trzeba mieć dużo zapału i samo-dyscypliny, a mi tego zdecydowanie brakuje- "trochę" swojego czasu boksowałem, - to zdjęcie jest jeszcze z przed pierwszej walki z Najmanem - widać roznicę w budowie ciala teraz, a wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW po raz kolejny się ośmieszyło i wątpię że poważni zawodnicy będą chcieli tu walczyć

 

od dawna nie chcą nawet Polacy, choćby nasi najlepsi ciężcy - Michal Kita i Damian Grabowski... Jeszcze kilka takich gal i rzeczywiście nikt poważny z zagranicy tu nie przyjedzie, a KSW będzie organizowało walki np Najmana z Jacykowem albo z Dodą...

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej został anulowany wynik walki Pudzianowski vs. Thompson II. Poniżej przedstawiamy Państwu treść oświadczenia, które zostało przeczytane zgromadzonym mediom:

 

26 listopada w łódzkiej Atlas Arenie podczas 17 edycji gali KSW doszło do błędów komunikacyjnych pomiędzy sędziami, w następstwie których pojawiły się poważne błędy proceduralne. Zasady walki Federacji KSW zakładają, że pojedynek remisowy po regulaminowym czasie wydłużony zostaje o kolejną, 3 minutową rundę dogrywkową, chyba że walka została zakontraktowana na innym dystansie czasu lub stawką walki jest pas federacji. Walka Pudzianowski Thompson - po 2 rundach oceniana była kolejno:

 

Sędzia Piotr Bagiński – 20: 19 Thompson

Sędzia Robert Łysiak – 20: 19 Pudzianowski

Sędzia Leszek Pawlęga – 20: 20

 

Wynik ten nakazywał sędziom zarządzić dogrywkę. Sędzia Piotr Bagiński podczas zliczania punktacji przekazał sędziemu ringowemu kartę niewłaściwego zawodnika, zmieniając tym samym wynik z remisu na zwycięstwo Polaka. Karty Sędziowskie nakazywały dogrywkę do której nie doszło, tak więc 6-ta walka na KSW 17 musi zostać uznana za nieodbytą. Decyzją właścicieli Federacji KSW oraz składu sędziowskiego, dnia dzisiejszego wynik walki zostanie usunięty z oficjalnych rekordów obydwu zawodników, a status walki utrzymany jako „No Contest”. Federacja KSW pragnie przeprosić wszystkich fanów nie tylko KSW, ale również obydwu zawodników za nadszarpanie ich zaufania i pragnie poinformować, że nie pozostanie obojętna wobec tego błędu proceduralnego i jeszcze w tym tygodniu podejmie pracę nad usprawnieniem komunikacji ringowej pomiędzy sędziami.

Przez: KSW - Konfrontacja Sztuk Walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...