Skocz do zawartości

Kochani , wynagrodźmy bohatera !, syna naszego forumowicza !


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i coście narobili :shock: Znowu się poryczałem!!! Junaka nawet jedną ręką ale osobiście pomaluję na 74F!!! A do Ciebie Edwin przyjadę osobiście - do New Sącza mam całkiem blisko :twisted:

 

Moje dane:

 

MARCIN PAWŁOWSKI

UL. BRONIEWSKIEGO 14A/1

32-500 CHRZANÓW

 

NR RACH.: 39 1240 1170 1111 0000 2418 0625

BANK PeKaO S.A.

 

Mam do Was gorącą prośbę, w tytule przelewu wpisujcie proszę tylko swój njck z forum - bardzo mi na tym zależy. Dziękuję Wszystkim raz jeszcze. Ale Młody będzie miał niespodziankę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 odpada - brak prawa do jazdy, nie ma mowy żeby jeździł bez prawka na czymkolwiek. Ogar ma geometrię skuterową, Junak motocyklową. Chcę Młodego uczyć od początku prawidłowych nawyków. Choć nie powiem - Ogar ciekawy.

 

-- 9 paź 2011, o 16:06 --

 

Taki wynalazek chcę Młodemu sprawić:

 

23986153.jpg

 

50 cm pojemności. Jak zacznie ogarniać to można odetkać. Jedyną wadą jest skrzynia w kółko... Ale trudno - przywyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w sumie po takim wypadku nie dotknął bym nawet motoru skutera a tym bardziej jak bym był ojcem chłopaka to bym sie zesrał ze strachu ze dzieciakowi moze sie znowu coś przytrafić. nie piszcie plis ze cegła moze spasc i tez nas zabic. w polsce nie ma kompletnie kultury motorowo samochodowej i jest po prostu mega niebezpiecznie pod tym względem. No ale to oczywiście sprawa kuziego. Ja bym mu zrobił jakąś nagrode bo gość jest mega ale motor...Może kuzi sam się wypowiedz czy to dobry pomysł. Bo moze uwazasz ze debilny ? żony zapytaj bo nas pozabija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma kultury nie oznacza, że mamy nie jeździć. To może niech przestaną jeździć ci co nas nie widzą :) Boluś, to jest dobry pomysł, bo dlaczego nie. Żona jest świadoma, że ten wypadek to nie moja wina - a niby dlaczego mam gnojowi dawać satysfakcję i przez niego mam rezygnować z czegoś co lubię robić. Wiadomo, strach jest i długo będzie - normalne. Ale jak wrócę do zdrowia to i na motocykl wrócę. Koniec i kropka.

 

-- 9 paź 2011, o 19:26 --

 

A, Bolek - jedziesz na Koszyce chociaż na oglądarę? Bo sezon już zakończyliśmy na Polskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma kultury nie oznacza, że mamy nie jeździć. To może niech przestaną jeździć ci co nas nie widzą :) Boluś, to jest dobry pomysł, bo dlaczego nie. Żona jest świadoma, że ten wypadek to nie moja wina - a niby dlaczego mam gnojowi dawać satysfakcję i przez niego mam rezygnować z czegoś co lubię robić. Wiadomo, strach jest i długo będzie - normalne. Ale jak wrócę do zdrowia to i na motocykl wrócę. Koniec i kropka.

 

-- 9 paź 2011, o 19:26 --

 

A, Bolek - jedziesz na Koszyce chociaż na oglądarę? Bo sezon już zakończyliśmy na Polskim...

 

Nie niestety robota... A jak twoja ręka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takim wypadku nie dotknął bym nawet motoru skutera a tym bardziej jak bym był ojcem chłopaka to bym sie zesrał ze strachu ze dzieciakowi moze sie znowu coś przytrafić.

 

Jak to powiedział R.Górski "jak ktoś ma pecha to i w d... palec złamie", oczywiście na skuterze czy motorze jest większa szansa że coś się stanie ale nie jest to prawidłowość. Z opowieścikuzi4, wynika że młody połknął bakcyla i będzie jeździł więc niech to robi pod okiem i przy radach kogoś kto ma doświadczenie, a nie że będzie się ukrywał i jeździł przypadkowym sprzętem pożyczonym od kolegi.

 

Małe wsparcie z mojej strony poszło. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani w związku z tym postem viewtopic.php?f=1&t=148046

proponuje forumowa zrzutę na motorower dla bohatera :idea: syna naszego forumowicza KUZI4 który w nietuzinkowy sposób zachował sie tak, jak by niejeden dorosły mógł sie powstydzic :idea: . Szacun jednym słowem, dla takich ludzi i czynów, warto spełniac marzenia :idea:

Moja propozycja jest nastepujaca :roll:

KUZI4 podaje namiary na konto , my wpłacamy , i tu moja mała sugestia, niech nikt tu sie wybija z kwota ile przelał, aby nie robic kwasu, dla jednego z nas 500zl to tyle co splunac, a dla drugiego polowa pensji, wiec zeby sie bez sensu nie licytowac kto , co i za ile, niech kazdy przeleje tyle ile moze i na ile go stac :roll:

No to do dzieła kochani :idea::D

 

P.S. Jeśli nastąpi nadwyżka we wpłatach , co szczerze wierze :idea: , i myślę że takie info nastąpi , to myśle że KUZI4 bedzie widział co z nią zrobic, jesli mu sie przyda w kosztach rehabilitacji , niech zatrzyma, jesli nie , niech pastapi wg. swojego sumienia i uznania :D

 

carfit, zajefajny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma kultury nie oznacza, że mamy nie jeździć. To może niech przestaną jeździć ci co nas nie widzą :) Boluś, to jest dobry pomysł, bo dlaczego nie. Żona jest świadoma, że ten wypadek to nie moja wina - a niby dlaczego mam gnojowi dawać satysfakcję i przez niego mam rezygnować z czegoś co lubię robić. Wiadomo, strach jest i długo będzie - normalne. Ale jak wrócę do zdrowia to i na motocykl wrócę. Koniec i kropka.

 

-- 9 paź 2011, o 19:26 --

 

A, Bolek - jedziesz na Koszyce chociaż na oglądarę? Bo sezon już zakończyliśmy na Polskim...

 

Nie niestety robota... A jak twoja ręka ?

 

Ze zdrowiem pomalutku ale sukcesywnie poprawia się. Rozpocząłem bardzo intensywną i bolesną rehabilitację ręki i na tym się teraz muszę skupić. Jutro zdejmują mi szwy po drenażu opłucnej, a za dwa tygodnie robię rezonans i neurofizjologię prawdy - będę wiedział jaki jest rzeczywisty stan nerwowych korzeni, czy jest ciągłość i czy nie są wyrwane z rdzenia kręgowego. Jestem dobrej myśli :) i nie poddaję się :). Szkoda, że nie zobaczymy się w Koszycach. Pozdrówki, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...