Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

ale puka stuka cały czas, czy znika? metalicznie czy jak pompowtryskiwacze w dieslu?

jak w dieslu, czasem znika, generalnie częstotliwość zależy od obrotów i czasem na jałowym jest cisza. Na ile da się posłuchać słoniowym uchem to bardziej z boku silnika więc mam nadzieję że to popychacze.

 

a może po prostu gdzieś cos trza dokręcić, bo sie poluzowalo i zaczepia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś kurwa wjechała hakiem mojej żonie na parkingu w przód S3 - efekt to połamany zderzak, atrapa, mocowanie czujnika temperatury i uszkodzona chłodnica klimy. Oczywiście po wszystkim odjechał bez zostawienia żadnego info. Niestety monitoringu ani świadków nie ma i wszystko pójdzie z AC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś [moderator czuwa] wjechała hakiem mojej żonie na parkingu w przód S3 - efekt to połamany zderzak, atrapa, mocowanie czujnika temperatury i uszkodzona chłodnica klimy. Oczywiście po wszystkim odjechał bez zostawienia żadnego info. Niestety monitoringu ani świadków nie ma i wszystko pójdzie z AC :evil:

wspolczuje... w takich chwilach zostaje tylko liczyc na to, ze los odplaci sprawcy "pieknym za nadobne" (i to jeszcze z wieksza sila :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobna sytuacje w traficu, wczoraj rano na parkingu - wgnieciony zderzak i tablica, polamana atrapa, cofnieta i wgnieciona klapa komory silnika(musialo byc cos duzego, moze smieciara) i inne kwiatki. Nikt nic nie wie, zadnego sladu po sprawcy. Koszt kilka tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, to jakaś mega chamówa. Ostatnio na spocie babka cofając walnęła auto za nią, popatrzyła przez ramie i odjazd. Zaczsęliśmy do niej machać, że w końcu widziało ja z 10 osób ale odjechała tylko numery spisaliśmy. Na szczęście było lekko i gościowi pękła tylko ramka numerów ale liczy się sam fakt, że nawet nie wysiadła sprawdzić co zrobiła.

Tym milsze było moje zaskoczenie, że niedawno ktoś mnie przytarł - lekkie otarcie na brudnym zdezaku - pewnie bym zobaczył dopiero po myciu ale pani zostawiła kartkę. Po oczyszczeniu okazało się, że popękał lakier i robota będzie poważniejsza. Zadzwoniłem i się dogadałem - nawet nie za bardzo chciałem panią kasować ale tak mnie przepraszała zawstydzona, że się dogadaliśmy na jakieś drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, to jakaś mega chamówa

 

 

podobna sytuacja mnie spotkała parę lat temu na warszawskiej Barbórce. Jak wróciłem z odcinka Cytadela to w samochodzie miałem stłuczony halogen przeciwmgielny, połamane jego mocowania i plastiki w zderzaku. Akurat zapamiętałem kto stał przede mną jak parkowałem (charakterystyczny bus serwisowy jednego z teamów :evil: ), ale nie miałem dowodów, że to właśnie ten samochód, więc odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę rano (ok.6:30) do autka,szyby przymarzniete,a ja ani rękawiczek,ani czegoś do drapania...ostatecznie mixtura: płyn plus prawko do drapania :? wszystko było by jako tako ok i może nie byłby to taki nieteges gdyby nie to ,że byłem już mocno spóźniony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odłączono mojego kolegę od respiratora. Śmierć mózgowa. Na razie nie miałem odwagi pytać ... wypadek samochodowy :cry:

Miał tyle planów i tylko 33 lata ...

Te nasze kłótnie, niesnaski i cała reszta jest gówno warta. Nie znasz dnia ani godziny.

Rozbiło mnie to kompletnie. Chłopak miał tyle planów. Plany są nic nie warte. Jesteś i za chwilę Cię nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...