Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

dawaj 911

 

Rozsądną alternatywą dla dłubniętego STI jest dopiero porsche turbo / GT3. Inne albo są podobnie szybkie, albo inkrementalny przyrost użyteczności ze zmiany jest kompletnie niewspółmierny do kosztu. Zresztą jak miałbym wybierać, wolałbym dopieścić STI do 400 KM / 530+ Nm i za ułamek ceny mieć kultowy wóz o podobnych osiągach do porsche (jeśli nie lepszych) i przy tym bez obawy, że będę musiał na światłach zrobić kiwkę Dodzie, albo jakiemuś innemu lamerowi nieumiejącemu jeździć, który se kupił porsche, bo to modne :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis napisał/a:

4 zastrzyki w kolano kazdy po 200zl........

co bierzesz?

 

kurde nie wiem jak sie zwie bo jeszcze nie kupilem chodzi o przyspieszona odbudowe chrzastki kostnej w kolanie. ......masakra mam juz dojsc chorobowego!!!!

 

A co do dysków ostatnio ratowalismy w pracy systemy oparte na DOSie i wiecie jakiego dysku szukalem ok 50-100mb .....a dla ciekawskich mam tez dysk uwaga 5mb i cd rom z 89roku:PP :roll: :roll: hehhee to były czasy jak fajne wrazenie jak obok polorzylem swojego pena 16Gb......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że dzisiaj piątek 13-ego to musialo sie przytrafic...

Poszedlem dzisiaj oddac standardowo honorowo krew do ambulansu i jak najbardziej z mila checia Pani pielegniarka przystapila do wbijania igly i niestety nie mogla znalezc mi zyly :???: Pokłuła mi obie ręce, ale jakims cudem znalazla mi ta zyle wreszcie i oddalem krew, ale wygladam teraz jak narkoman... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJAY, a co z gwarancją ? - mój kumpel miał ten sam problem i wymienili mu na gwarancji bez gadania (oczywiście dostał znowu z tej wadliwej serii, ale już z nakazem zainstalowania nowego firmware).

 

wymieniają bez gadania na gwarancji :cool:

 

Istnieje też możliwość odzyskania danych za free ale trzeba wysłać dysk do najbliższego serwisu Seagate'a który znajduje się w Niemczech :mrgreen:

 

Gwarancja to jedno, ale drugie że dane wszystkie się ulotniły :neutral:

 

no właśnie dysk wymieniają ale żeby coś zrobić by przywrócić dane to już nie :evil:

 

Ta usterka nie powoduje utraty danych w Krakowie jest Magik co za stówkę odwiesza te dyski i wgrywa nowy firmware :cool: Dysk po tej operacji działa tak jak by nic się nie stało - system wstaje dane są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że dzisiaj piątek 13-ego to musialo sie przytrafic...

Poszedlem dzisiaj oddac standardowo honorowo krew do ambulansu i jak najbardziej z mila checia Pani pielegniarka przystapila do wbijania igly i niestety nie mogla znalezc mi zyly :???: Pokłuła mi obie ręce, ale jakims cudem znalazla mi ta zyle wreszcie i oddalem krew, ale wygladam teraz jak narkoman... :sad:

 

Ja leżąc kiedyś 3 miesiące w szpitalu miałem ponad 100 wkłuć :mrgreen:

Więc nie masz najgorzej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja wlasnie odstawilem zastrzyki przeciwzakrzepowe,brzuch mnie juz boli i nienawidze igiel!!

Zastąpilem aspiryną i czerwonym winem codziennie.... zdecydowanie przyjemniejsze:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurde nie wiem jak sie zwie bo jeszcze nie kupilem chodzi o przyspieszona odbudowe chrzastki kostnej w kolanie

też miałem w sumie 2 razy po 3 zastrzyki, albo 3 razy już nie pamiętam. Najlepsze że opinie na ten temat są różne, bo coraz częściej się słyszę że ponoć niewiele to daje więc już sam nie wiem, tym bardziej że tanie to nie jest

 

 

A co do komputerów, to co ja mam powiedzieć, pod koniec roku kupiłem nowy, i co jakiś czas się zawiesza, znaczy w pewnym momencie wszystko staje i na nic nie reaguje i tak przez parę sekund i dzieje się to z częstotliwością co jakieś 10-15sekund. Póki co wymieniłem 3 dyski bo jakoś głośno chodziły i w tym upatrywałem problem, później grafikę zmieniłem na inną, później trafiła jeszcze inna, przekładałem na jakiś czas RAM i wzmacniacz, niedawno trafiła nowa płyta główna, a ostatnio procesor i w dalszym ciągu to samo :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja wlasnie odstawilem zastrzyki przeciwzakrzepowe,brzuch mnie juz boli i nienawidze igiel!!

Zastąpilem aspiryną i czerwonym winem codziennie.... zdecydowanie przyjemniejsze:)))

 

ty sie ciesz, ze teraz daja te zastrzyki. kumpel mial zlamana noge jak mial 12-13 lat czyli jakies 20 pare lat temu i wtedy nie podawali. 2-3 lata temu w drodze do roboty zaslabl i myslal ze ma zawal (takie mial objawy), lekarze tez tak mysleli. okazalo sie ze jakis skrzep (najprawdopodobniej z tej zlamanej nogi) sie uwolnil i zablokowal zastawke - na szczescie odratowali go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, może to sprawa softwaru,nie hardware'u
tylko co? system był robiony kilka razy, testy też robili i nic nigdzie nie wykrywa błędów. Ale też już upatruję w tym że może to problem że te nowe sprzęty nie współgrają z XPkiem, tylko są typowo pod Vistę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Czyli zamiast na 10:00, będę przychodził do pracy na 10:20 :mrgreen: .

 

ba, jak jezdzisz na 10.00 to zaden problem, ale ja kilka razy w tyg musze dojechac na moja kochana alma mater na godzine 8.00 i juz teraz mialem z tym spore problemy, a od poniedzialku to juz w ogole bedzie masakra...

 

Póki co wymieniłem 3 dyski bo jakoś głośno chodziły i w tym upatrywałem problem, później grafikę zmieniłem na inną, później trafiła jeszcze inna, przekładałem na jakiś czas RAM i wzmacniacz, niedawno trafiła nowa płyta główna, a ostatnio procesor i w dalszym ciągu to samo :mad:

 

ale znasz sie na tym, robil Ci to ktos kto sie na tym zna? Nie wszystkie komponenty zawsze dobrze ze soba wspolpracuja, mimo ze kazda z nich ma super parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wymieniłem 3 dyski bo jakoś głośno chodziły i w tym upatrywałem problem, później grafikę zmieniłem na inną, później trafiła jeszcze inna, przekładałem na jakiś czas RAM i wzmacniacz, niedawno trafiła nowa płyta główna, a ostatnio procesor i w dalszym ciągu to samo :mad:

 

ale znasz sie na tym, robil Ci to ktos kto sie na tym zna? Nie wszystkie komponenty zawsze dobrze ze soba wspolpracuja, mimo ze kazda z nich ma super parametry.

ja się nie znam, robił to kto inny, kto się zna, zresztą wysyłał już też do innych osób. Najgorsze w tym jest to że u nich nigdy nic się nie dzieje, choć zostawiają kompa włączonego na kilka dni :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...