Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

ja również fatalnie się czuję, ale to na własne życzenie :roll: i jeszcze muszę na dziś zrobić kilka deklaracji VAT :roll:

trzeba było wczoraj balować?

 

 

pewnie, że trzeba było :mrgreen::mrgreen:

dziś usłyszałam w Antyradiu: "nie przestajemy się bawić, bo się starzejemy... starzejemy się, bo przestajemy się bawić" (cuś w ten deseń) :wink:

 

Ty juz i tak troszku patynka obrastasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem wczoraj najbardziej kompromitujące tankowanie świata w Passacie.

Benzyny było mało, a trzeba było na czymś do Łosia z Piaseczna (i z powrotem, bo tu najbliższa stacja) dojechać, zalałem za całe 5.20 zeta bo tyle drobnych uzbierałem. Wrażenie miałem, że kasjer był na tyle miły, że mi nie chciał parsknąć śmiechem w twarz, ale jak tylko się odwróciłem.... :mrgreen:

 

BTW nawet nie wiecie ile na 1.2 litra można przejechać jak się spokojnie jedzie :mrgreen::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalałem za całe 5.20 zeta bo tyle drobnych uzbierałem.

 

metodą kropelkową? :lol: śmieję się, bo ja tak nie potrafię :roll: ostatnio miałam zatankować służbówkę za 100 pln i wyszło 100,19 pln :mrgreen:

czy tylko ja nie umim?

 

 

Jade ze stolicy do Wrocławia, IC 1klasa i nie ma gniazdka z prądem...jakas masakra.komputer juz umarl, a mialem nadzieje ze dwa filmy zobaczyc, a skonczylem po Hitmanie... :???:

 

to co, do Wrocławia nie jeżdżą składy z wagonami bezprzedziałowymi? bo tam to napewno są gniazdka

a w tych starych wagonach prąd powinien być dostępny na korytarzu i w toalecie (wiem, marna opcja :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, coś dziwnego bo w IC w II klasie gniazdka są :mrgreen:

 

tak są, ale ostatnio trafiłem na gniazdka, które są uruchamiane tylko na postojach, bo są tylko do odkurzania. Po krótkiej rozmowie z konduktorem, dowiedziałem się że to jest niefabryczna instalacja elektryczna i są tańsze przetwornice...podobno potrafią zjarać zasilacz- jak sie fartnie ;) Potem ta wersja została mojego kumpla kolejowego maniaka zweryfikowana i potwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...