Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

hogi ma zawsze swoje kameralne forum, gdzie we trzech pisza o popoludniowym praniu i przecenach w zabkowskich delikatesach i nazywaja ten swoj antytotalitarny front The Forum :mrgreen:

 

Tobie pozostało tylko forum Rubika :twisted:

Pasek zaraz też i Ty dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, tu naprawde nie chodzi o testowanie gdzie lezy granica tolerancji. Mysle, ze pewne zasady sa uniwersalne - niezaleznie czy jest to forum czy RL.

Ode mnie poleca paski za nieparlamentarne slownictwo. Ot tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex, chyba dobrze wiesz, że Hogi ma sporo racji... wiele osób dostaje paski pochopnie, a inni są traktowani pobłażliwie... sam już nie wiem kto i za co może dostać pasek, przydałoby się trochę więcej konsekwencji w Waszych działaniach...

testujecie użytkowników? my testujemy Was :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, skąd nowy co ma kilka postów ma wiedzieć, że pewne nazwy sa tabu a inne nie?

Ma przeczytać pół miliona postów?

 

Na pewno go zaciekawi taka sytuacja...

Pojedzie jeszcze raz tam i sprawdzi o co tu tak naprawdę biega. :razz:

 

Mogę wygrzebać ostatnie posty z ostrzeżeniami, jedni je dostają, inni nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI, faktycznie kazdy z moderatorow ma jakis swoj styl "pracy" :wink: Staramy sie byc obiektywni na ile sie da, ale czasem zdarzy sie i nam jakies niedopatrzenie. A co do panujacych zasad - mamy regulamin - i na nim opieramy przy podejmowaniu decyzji.

 

Hogi, wrzucilem link do Twojego postu na forum moderatorskie. Z tego co widze Przemqa nie ma na forum, a na pewno po zalogowaniu bedzie chcial wyrazic swoje zdanie w dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, wrzucilem link do Twojego postu na forum moderatorskie. Z tego co widze Przemqa nie ma na forum, a na pewno po zalogowaniu bedzie chcial wyrazic swoje zdanie w dyskusji.

 

O, na pewno będzie chciał. Liczę na to. Czekam... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re. dyskusja pare postów wyżej. Tak naprawdę to chyba problemy tworzy tutaj tylko jeden z modów. Problemy znaczy syf, wkurzanie wielu innych urzytkowników forum i Subaru. I chyba się nie przyczynia do zlikwidowania problemu tylko go eskaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, a powazniej to od momentu, kiedy wrociles w ogole obrazony sie nie udzialales tutaj, a nagle z wiadrem spienionej pretensji i nerwem wyjezdzasz w obronie ucisnionych, jakby Ci tak nagle zalezalo. jak dla mnie bez sensu. nikt stad chyba nie zaglada do zabkawskich delikatesow i nie komentuje tamtejszego mikroklimatu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do naszego kraju z ciepłego kraju. Różnica temperatur w dzień ponad 20 stopni, brak drinków z parasolką na leżaku przy basenie i widok deszczu za oknem przyprawia mnie o maksymalny ból głowy :evil: .

Apal, dla Ciebie nie teges, że urlop Ci się skończył, a dla mnie bardzo teges, że znowu jesteś na Forum. Życzę w miarę bezbolesnej adaptacji do "normalnych" warunków. :mrgreen:

W Krakowie słońce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...