Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Blee, sesja się już praktycznie zaczęła, dzień w dzień jakieś kolokwium, egzamin albo zaliczenie - masakra. Dawno nie miałem tak dość uczenia się. Już widzę, że tym razem nie pójdzie tak lajtowo jak w zimowej - pierwsza poprawka w życiu będzie, ajjj, krótsze wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem jechac na pierwsza pojezdzawke swoim saxo - wreszcie sie wyzyc i - ale z braku chetnych sie nie odbyla, a teraz w czerwcu koniec semestru, projekty trza oddac i pomyslnie wziac udzial w sesji a w wolnych chwilach chodzic do pracy - wiec czerwiec chyba odpada :(

 

P.S. a do Rallylandu mam baaaardzo daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. a do Rallylandu mam w piii daleko :(

Staż masz na forum mały więc jeszcze obędzie się bez ostrzeżenia ale zwracaj uwagę na język i edytuj ten fragment.

Pozdrawiam

Done.

Choc przyznam, ze zasugerowalem sie postem wyzej, ze nikomu to zbytnio nie przeszkadza :P

 

P.S. Moj bluzg nadal jest w quote :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faldżip przecież mozesz startowac w Warszawie w KJSach, tych w Warszawie nie brakuje.

Hmm ale chcialem gdzies najpierw pocwiczyc, bo np. nie wiem przy jakiej predkosci w zakrecie wylece za szeroko, bo auto juz nie bedzie chcialo skrecac ciasniej - wolalbym to sprawdzic na jakims bezpiecznym terenie (lotnisko albo co) a nie na drzewie, czy krawezniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, WRX już jeździ - na letnich - i wygląda jak milion dolców ;-). Teraz wrócił jedynie na chwilę - na rozrząd, bo czas na to. A ogólnie zrobił już jakieś 700km od reanimacji (w weekend był np. w Suchaczu - nad zalewem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze większym nietegesem jest to że ten z ogłoszenia jest ładniejszy :mrgreen:

a widziałeś??? :P

 

po pojawieniu się wątku SNT napaliłem się na ciemne lampy przednie, chlapaki białe wymieniam właśnie na czerwone, duży spojler już czeka..

na plus mam to że bielutkie Speedline 2108 mam, a on nie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...