Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update dot mojego nietegesa: otóż okazało się, że dobrali się do komory silnika po to, by wyjąć...

 

 

 

...przepływomierz.

 

I teraz nie mam już wątpliwości, że byli to ludzie, którzy w 100% wiedzieli, co robią. Tak że uważajcie teraz na swoje subaraki... :roll:

 

A co do podejścia do tematu - jak pisałem, są na świecie dużo większe tragedie - choćby taka, jak ta opisana przez imgw. Dodam, że przeczytałem wczoraj w Gazecie artykuł autorstwa lekarki, która ratowała swojego ciężko chorego męża, zresztą też lekarza. To są dopiero trudne sytuacje. Dlatego wiedząc, że życie przynosi kłopoty - te mniejsze, jak mój z samochodem, i te większe, jak kwestie zdrowia, czy życia, trzeba się skupiać na pozytywach 8). I dlatego ja o moim samochodzie myślę wyłącznie w kontekście pozytywnych przeżyć, które mi dotychczas dostarczył :).

 

PS W ramach rekompensaty, do booyakashy już płynie prezent na otarcie łez :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze kazdy nieteges jest tym najmocniej przezywanym przez bezposrednio nim dotknietego. Oczywiscie im kto bardziej przez zycie doswiadczony, tym wieksza sobie sprawe zdaje z wagi takiego nietegesa. Po przeciwnej stronie sa dzieci, dla ktorych nawet lizak ladujacy w blocie jest ogromna tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - wizytę na forum rozpoczynam od zdjęcia, które nie wymaga komentarza... Rzecz miała miejsce z soboty na niedzielę, na parkingu pod blokiem (nie ma ochrony, bo się sąsiedzi nie potrafią od kilku lat dogadać...)

 

Wlasnie zajrzalem od dluzszego czasu na forum i patrze na Twoj post Przemqu :shock: . Jestem poprostu zalamany i przerazony co twojemu STi zrobili ... :evil: Ja myslalem ze takie rzeczy to tylko w filmach ... Bardzo mi przykro i wspolczuje.

 

Moj nieteges jest ze cos ten spoiler ze Sri Lanki nie przyplywa mimo wielokrotnej proby kontaktu z firma gdzie zamawialem ... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nieteges jest ze cos ten spoiler ze Sri Lanki nie przyplywa mimo wielokrotnej proby kontaktu z firma gdzie zamawialem ...

 

A płatność już popłyneła w przeciwną stronę :?:

Mam nadzieję, że nie...

 

A ktoś mówł, że tam mają tylko wojnę domową :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przeplywek....z opla i fiata jak jechaly do niedawna nowe furki na pociagach pewna brygada wpadala wykrecala sądy lambda, przepływki, i takie drobne drogie bzdury....teraz pociagi maja ochrone....

 

Ewidentnie bylo na zamówienie, sprzet audio jako premie sobie zabrali, nie chce krakac ale jak masz kontakty na miesicie to rusz je bo czesci inaczej nieznajdziesz:((( :evil:

 

ps co do kradzierzy, przyjaciel do mnie swego czasu przyjechal olej w aucie zmienic max 40min,jak wrocilismy do niego sploszylismy brygade w czasie pracy.........wywarzyli opancerzone drzwi balkonowe z ogrodu, przygotowali laptopy, kino domowe i uwaga 2 KOMPLETY DOKUMENTÓW I KLUCZY z aut ktore staly w garazu .......

Podobnie piec zostal uspiony!!!

Z tego co sie dowiedzielismy bylo zamowienie na konkretny samochód a reszta to mial byc bonus, gdyby nie byli zachlani prawdopodobnie by im sie udalo...:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przeplywek....z opla i fiata jak jechaly do niedawna nowe furki na pociagach pewna brygada wpadala wykrecala sądy lambda, przepływki, i takie drobne drogie bzdury....teraz pociagi maja ochrone....

 

Ewidentnie bylo na zamówienie, sprzet audio jako premie sobie zabrali, nie chce krakac ale jak masz kontakty na miesicie to rusz je bo czesci inaczej nieznajdziesz:((( :evil:

 

ps co do kradzierzy, przyjaciel do mnie swego czasu przyjechal olej w aucie zmienic max 40min,jak wrocilismy do niego sploszylismy brygade w czasie pracy.........wywarzyli opancerzone drzwi balkonowe z ogrodu, przygotowali laptopy, kino domowe i uwaga 2 KOMPLETY DOKUMENTÓW I KLUCZY z aut ktore staly w garazu .......

Podobnie piec zostal uspiony!!!

Z tego co sie dowiedzielismy bylo zamowienie na konkretny samochód a reszta to mial byc bonus, gdyby nie byli zachlani prawdopodobnie by im sie udalo...:((

 

Boże! A jak oni ten piec uśpili? Zaczadzili go? :razz:

 

Nie wspomnę o sądach. Stąd ten bałagan u nas w sądownictwie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże! A jak oni ten piec uśpili? Zaczadzili go? :razz:

 

Nie wspomnę o sądach. Stąd ten bałagan u nas w sądownictwie. :shock:

 

Jak to jak kurek od gazu zakrecili!!! Hogi to takie oczuwiste.... aleś malo domyślny!!!

 

Dla mniej wtajemniczonych -> chodzilo o 4 łapne stworzenie, napędzane pedigry palem:PP Pospolicie zwane PSEM:))

 

hmm chyba zaczne wypowiada sie w formacie MP3 na forum, jest taka mozliwosc??? Tylko kto da rade tego belkotu sluchac.....:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże! A jak oni ten piec uśpili? Zaczadzili go? :razz:

A ja myslalem, ze oni chcieli piec jako bonus ukrasc. W koncu te wielofunkcyjne nowoczesne ladnych kilkanascie tysiecy zl potrafia kosztowac. No i tak kombinuje - nie dziwne, ze nie zdazyli i ktos ich sploszyl. W koncu wielkie i ciezkie to ustrojstwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time'y póki co spisują się lepiej od spd

 

tak, kolana nie bolą...

Pzdr z Zako - pierwszy dzien słońca po halnym i warunki xtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde z cyklu nie teges....zobaczylem taka sliczna pania dzis na stacji ze przywalilem w dystrybutor :oops:

 

Wieś na calego ...ale dystrybutorowi i autu nic sie nie stalo, efekt zamierzony osiągniety nawiazana rozmowa z pania :P:twisted:

 

Naszczescie personel stacji byl wyrozumialy ( bo trafilem na męską zmiane:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w zlym watku teges nietegesu powinno byc....w kazdym razie na stacji byl tłok a ludzie na mnie jak na skonczonego idiotę patrzyli .....nietegesem bylo ze jak sie okazalo później w tym tloku byla przyjaciółka narzeczonej:P

Kazanie w domu bylo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...