Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nietegesowy jest upor PZU w wyplacie pelnego odszkodowania z OC sprawcy. Niestety sprawa po 3 miesiecznej wymianie korespondencji i uporze przy stosowaniu zamiennikow w naprawie trafia do DAS. Niech oni sie dalej z nimi bujają.

 

Jabar - widzialem, ze 3 paski na forum Octavii TDI dostales :mrgreen: to prawdziwy nieteges :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy włamali nam się do samochodu i ukradli poduszkę powietrzną kierowcy w Astrze II :mad:

Choć jeden plus że zbili tylko tą małą szybkę w tylnych drzwiach. Nawet policja się dziwiła, tym bardziej że odkręcili przez nią tylną szybę i wtedy otwarli drzwi. Dużo łatwiej było otworzyć drzwi niż męczyć się siegając do korbki od szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, wakacje się dziś skończyły, stąd wizyta na forum. Nie byłem tu od 15 dni 8).

 

zazdroszczę urlopu, ja od dwóch lat nie mam urlopu, i mnie szlak trafia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra W Osetii południowej. Ruscy tłuką się z Gruzinami. Cholera by ich wszystkich...

 

Postraszą się parę dni i przestaną... oby ! :neutral:

 

 

Jeśli będzie inaczej to Putin ze swoim klonem Miedwiediewiejewem będą mogli dopisać się do wątku o "Kopaniu leżącego"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, Przemeq mial byc na urlopie do 11.08 (ale wymiekl - bo ile mozna gofry sprzedawac :wink: ), aflinta na wyjezdzie do 17.08. A ja zerkalem.... od czasu do czasu. Tak jak i Subaryta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nie teges ze po wczorajszym wieczorze nie mam łoleta i kluczy do domu ( tak samo jak pozostalym 6 uczestnikow biby ) a takze dostalem jakas butelka w glowe i mam wszystko we krwiiiii.....

 

czemu jak gdzieś jest taka fajna impreza to mnie nie zapraszają :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega nie teges ze po wczorajszym wieczorze nie mam łoleta i kluczy do domu ( tak samo jak pozostalym 6 uczestnikow biby ) a takze dostalem jakas butelka w glowe i mam wszystko we krwiiiii.....

 

czemu jak gdzieś jest taka fajna impreza to mnie nie zapraszają :?: :cool:

 

No i do listy strat moge dopisac jeszcze zegarek... a taki byl ladny :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem ewidentne baty i zostalem okradziony bo skorzany pasek od zegarka latwo sie nie otwiera a jakims cudem zniknal tak jak portfele i telefony reszty :razz: niestety nikt nic nie pamieta wiec szczegolow Ci nie powiem :razz: jade zaraz na przeswietlenie glowy bo chyba czyms ciezkim dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem mariusza nie bylo. wlasnie wrocilem z policji gdzie chcialem zglosic utrate prawka i dowodu... nie udalo sie bo panowie powiedzieli ze sa zarobieni i zebym przyszedl jutro tak okolo 7 rano... no wiec na pogotowie juz nie jechalem bo pewnie bym sie dowiedzial ze RTG dziala w poniedzialki miedzy 7:00 a 7:08... szkoda nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem mariusza nie bylo. wlasnie wrocilem z policji gdzie chcialem zglosic utrate prawka i dowodu... nie udalo sie bo panowie powiedzieli ze sa zarobieni i zebym przyszedl jutro tak okolo 7 rano... no wiec na pogotowie juz nie jechalem bo pewnie bym sie dowiedzial ze RTG dziala w poniedzialki miedzy 7:00 a 7:08... szkoda nerwow.

 

Rysio, a gdzieście taki łomot zebrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starowka/ sofia/ lemon/ under/ platinium czyli generalnie w centrum. dzis bylo spotkanie zeby ustalic co sie wczoraj stalo... okazalo sie ze wszystkim w jednym momencie sie film urwal wiec ustalone jest tyle ze HGW... :) i nie chodzi tylko o alko bo bylem z koszykarzami z legi i poloni a oni moga duzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...