Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez i nie tylko gg....cały net i co niby teraz mam robić????? Chyba zabiorę sie do roboty wreszcie....albo nie dziś piatek nie oplaca sie już, poczekam do poniedziałku, a w sumie w poniedziałek nie bede musial tego robic bo już bedzie za puźno.......

 

 

A mega nie teges dzis ponoć dzień bezpiecznego kierowcy czy jakaś tam podobna sprawa... a na dzień dobry spotkałem TIRa w rowie, potem 2 osobówki na skrzyżowaniu (oni tez sie chyba zaskoczyli na wzajem ) a na dowidzenia na A4 od Katowic w kierunku Wrocka ładne granatowe GT któremu brakowało kawałek przodu:((( Z tego co zerknołem to spotkał sie z TIRem, szkoda auta i kierowcy:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007 też tak myślał...

Przestań, jadę i już

 

 

 

 

 

 

 

Kurczę, jutro są wyniki tej ankiety "Która Impreza???" może zostanę żeby zobaczyć :razz:

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 1:02 am ]

Wątek Nocnych Marków gdzieś się zapodział, a ja nie mogę podbić bo ostatni pisałem.

Trzeba było nie pisać :razz:

 

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 1:03 am ]

filester usuń swojego posta i napisz nowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, ok 8:30 na skrzyżowaniu Drobnera/Dubois we Wrocławiu, uprzejmy młody człowiek postanowił z lewego pasa do jazdy na wprost, skręcić w prawo uderzając moje subaru jadące prosto drugim pasem.

Efekt (foty wieczorem):

Subaru:

-lewy błotnik,

-zderzak,

-reflektor(dopiero co umyłem)

-kierunek

-grill

-narożnik maski

-chłodnica coś lata chyba

 

Peugeot 206(auto sprawcy):

-prawe drzwi (prawie na wylot)

-prawy tylni błotnik

-prawy próg.

 

Byliśmy już w połowie skrzyżowania, gdy postanowił wykonać manewr. Nie pomogło hamowanie z ABSem i odbicie w prawo połączone z ciągłym sygnałem dźwiekowym klaksonu.

A wiecie dlaczego tak zrobił? Bo "jeszce w zeszłym tygodniu można było skręcać z lewego w prawo" :shock:

 

Do wyboru mam teraz różne sposoby rozliczenia - kasa na konto na podstawie faktur, rozliczenie z warsztatem bezgotówkowe. Jakieś sugestie w tej kwestii? Ubezpieczyciel auta sprawcy to Allianz.

 

ps. Brat sprawcy jeździ podobno imprezą, ale nie miałem głowy żeby zapytać czy forumowicz.

ps2. Peugeot był dłubnięty - lexus looki z tyłu, sportowy wlew paliwa...brakło tylko trochę oleju...w głowie.

 

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 11:10 am ]

aha - lampa świeci w dół, a kierunek pęknięty, ale działający. Dowód mi zabrali za ten kierunek.

Zastanawiam się , czy jak poprawię tą lampę (sie coś posztukuje) i poklei taśmą kierunek - to mogę tak jeździć do czasu naprawy, czy się przyczepi policja?

Orientuje się ktoś czy mogę za przegląd też dostać zwrot kasy od sprawcy? Robią wtedy pełny przegląd, czy tylko światła sprawdzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, ok 8:30 na skrzyżowaniu Drobnera/Dubois we Wrocławiu, uprzejmy młody człowiek postanowił z lewego pasa do jazdy na wprost, skręcić w prawo uderzając moje subaru jadące prosto drugim pasem.

Efekt (foty wieczorem):

Subaru:

-lewy błotnik,

-zderzak,

-reflektor(dopiero co umyłem)

-kierunek

-grill

-narożnik maski

-chłodnica coś lata chyba

 

Peugeot 206(auto sprawcy):

-prawe drzwi (prawie na wylot)

-prawy tylni błotnik

-prawy próg.

 

Byliśmy już w połowie skrzyżowania, gdy postanowił wykonać manewr. Nie pomogło hamowanie z ABSem i odbicie w prawo połączone z ciągłym sygnałem dźwiekowym klaksonu.

A wiecie dlaczego tak zrobił? Bo "jeszce w zeszłym tygodniu można było skręcać z lewego w prawo" :shock:

 

Do wyboru mam teraz różne sposoby rozliczenia - kasa na konto na podstawie faktur, rozliczenie z warsztatem bezgotówkowe. Jakieś sugestie w tej kwestii? Ubezpieczyciel auta sprawcy to Allianz.

 

ps. Brat sprawcy jeździ podobno imprezą, ale nie miałem głowy żeby zapytać czy forumowicz.

ps2. Peugeot był dłubnięty - lexus looki z tyłu, sportowy wlew paliwa...brakło tylko trochę oleju...w głowie.

 

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 11:10 am ]

aha - lampa świeci w dół, a kierunek pęknięty, ale działający. Dowód mi zabrali za ten kierunek.

Zastanawiam się , czy jak poprawię tą lampę (sie coś posztukuje) i poklei taśmą kierunek - to mogę tak jeździć do czasu naprawy, czy się przyczepi policja?

Orientuje się ktoś czy mogę za przegląd też dostać zwrot kasy od sprawcy? Robią wtedy pełny przegląd, czy tylko światła sprawdzą?

 

 

Uhuhu... nieciekawie :???:

 

Ja dziś rano dostałem 400zł i 10pkt.. ale to nic w porownaniu z crash-testem...

 

...dziwny poniedzialek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru mam teraz różne sposoby rozliczenia - kasa na konto na podstawie faktur, rozliczenie z warsztatem bezgotówkowe. Jakieś sugestie w tej kwestii? Ubezpieczyciel auta sprawcy to Allianz.

A kasa na konto bez faktur nie wchodzi w rachubę?

Gdzie jest napisane, żeby otrzymać odszkodowanie wymagane są faktury? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...