Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pijoki ewryłer,szczególnie za sterami..

Wpadam na dyżur z rana  : śpi, jest asior co mając 1,5 promila jadąc z dzieckiem zaliczył rolkę na swej wsi -cieszą dwie rzeczy: on wyleciał z auta i była gruba rzeźba z plecami - będzie go bolało do końca życia :)Druga ,ze dziecko ok.

Po południu trafia litwin , niby tylko lekko nawalony , ale wypadł z kabiny na postoju i średnio kontaktuje..

I tak cały czas.. rowerzyści , hulajnogowcy ,kierowcy - alko leje się i cyk na droge :(

aaa.jpg

aaa (2).jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 21:55, hemi112 napisał:

Po południu trafia litwin , niby tylko lekko nawalony , ale wypadł z kabiny na postoju i średnio kontaktuje

Litewskim TIRowcom powinni montować na granicy alkomaty w kabinach. Nieliczny ludek ale przodują w statystykach pijanych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suberet napisał:

Litewskim TIRowcom powinni montować na granicy alkomaty w kabinach. Nieliczny ludek ale przodują w statystykach pijanych kierowców.

 

Z tym że większość "litewskich" TIRowców to akurat przybysze zza wschodniej granicy: Białorusini, Ukraińcy, przedstawiciele Azji Środkowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijanka  dużym na wąskiej drodze i wystajacą ponad jezdnię studzienka. Efekt na zdjęciu...

Drugi nieteges

Po powyższym zdarzeniu PZD postanowiło naprawić jezdnię

Dobrze że mam notatkę z Policji

20210729_095700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Mijanka  dużym na wąskiej drodze i wystajacą ponad jezdnię studzienka. Efekt na zdjęciu...

Drugi nieteges

Po powyższym zdarzeniu PZD postanowiło naprawić jezdnię

Dobrze że mam notatkę z Policji

20210729_095700.jpg

 

Kiedyś wpadłem w dziurę przednim kołem, mocno, była zima, straciłem sterowność, wjechałem w latarnię...niestety nie miałem dokumentacji ani świadków. Po próbie dochodzeniu swego w zarządzie dróg ....dziura została natychmiast "zalepiona" :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Kiedyś wpadłem w dziurę przednim kołem, mocno, była zima, straciłem sterowność, wjechałem w latarnię...niestety nie miałem dokumentacji ani świadków. Po próbie dochodzeniu swego w zarządzie dróg ....dziura została natychmiast "zalepiona" :mellow:

Dlatego nauczony cwaniactwem pzd wezwałem policję i mam pełną dokumentację zdjęciową i notatkę.

 

A sam fakt, że naprawili od razu działa tylko na ich niekorzyść bo jednak wynika, ze poczuli sie do obowiązku utrzymania jezdni a nie jak pani mi przez telefon mówiła że to pobocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 07:57, niebieskiultras napisał:

Dlatego nauczony cwaniactwem pzd wezwałem policję i mam pełną dokumentację zdjęciową i notatkę.

 

A sam fakt, że naprawili od razu działa tylko na ich niekorzyść bo jednak wynika, ze poczuli sie do obowiązku utrzymania jezdni a nie jak pani mi przez telefon mówiła że to pobocze.

No i odesłalil mnie do Komunalki bo komunalka odpowiada za studzienki.

Kabaret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 23:57, gourmet napisał:

Uniqa (rzekłbym Unika)

Też mam z nimi podobne doświadczenia. Sąsiad się do mnie przewiercił jak wieszał Tv. Dziura pojawiła się idealnie centralnie u mnie na ścianie. Robiłem remont mieszkania rok wcześniej. Wziąłem numer polisy od sąsiada. Przyjechał rzeczoznawca i zapytał czy nie mam jeszcze gipsu, farby i wałków z remontu. Masakra.

 

Wycenili naprawę wstępnie na +-100 zł brutto. Po małej wojnie zwiększyli stawkę na +-350 zł brutto. Dramat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Ja w tym momencie uderzałbym do jakiegoś adwokata. Teraz jest wielu co robią tylko w sprawach odszkodowań. Walcz!

Czekam aż się ustosunkują.

Potem będę myśleć z prawnikiem co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2021 o 23:57, gourmet napisał:

 Uniqa (rzekłbym Unika)

Robiłem kiedyś dla nich ekspertyzę. Myśleli, że jak to jest na ich zlecenie, to będzie po ich myśli. Kombinacje i metody jakie stosowali wobec mnie kwalifikowały by się do sądu. Byłem prowokowany w rozmowie telefonicznej, którą nagrywali bez mojej wiedzy. Tworzyli pisma rzekomo na podstawie moich pism. Kilkanaście dni trwała między nami wymiana pism i oświadczeń. Choć nie mam doświadczenia prawniczego, to formułowałem je tak, żeby w razie sprawy w sądzie nie mogli się przyczepić. Czasem ponad dwie godziny myślałem jak właściwie napisać jakieś zdanie, żeby było bezpieczne i jednocześnie zgodne z prawdą. W końcu odpuścili, ale kilka nocy nie przespanych zaliczyłem.  

    Od tamtego czasu ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

    Tak samo jak przed Alior "Bankiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niebieskiultras napisał:

A oni co? Non stop dostaje oferty by przenieść się do tego banku

Totalna amatorszczyzna, ukryte opłaty i ubezpieczenia przypięte do konta. Chyba najwiecej w branży udzielonych lewych kredytów przez telefon na skradzione dane klientów. Znajomy 3 razy zamykał u nich konto, za każdym razem mówili, że tym razem już jest na czysto, a potem, nawet po roku, przychodziły wezwania do zapłaty jakichś urojonych zaległości. Straszą wpisaniem na listę dłużników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał:

Ciekawa ściana, telewizor się na niej trzymał? ;)

 

Żelbet +-14cm. Ściana nośna. Sąsiad przesadził z głębokością dziury. Wieszał Tv 65" i chyba myślał, że on waży tyle ile Rubin za starych czasów :-)

 

Ja używam zazwyczaj kołków rozporowych 8x65. Jak zobaczyłem kołki sąsiada to on chciał chyba Tv na 12x120 powiesić, a na wiertle nie nakleił taśmy, aby widzieć na ile się wwiercił. Tym samym jego wiertło wyszło u mnie :-/

 

@Neutrino33 nie patodeweloperka, bo blok z lat 80-tych. W sumie za komuny budowali jak patodeweloperka :-)

Edytowane przez NonPhixion
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, suberet napisał:

Totalna amatorszczyzna, ukryte opłaty i ubezpieczenia przypięte do konta. Chyba najwiecej w branży udzielonych lewych kredytów przez telefon na skradzione dane klientów. Znajomy 3 razy zamykał u nich konto, za każdym razem mówili, że tym razem już jest na czysto, a potem, nawet po roku, przychodziły wezwania do zapłaty jakichś urojonych zaległości. Straszą wpisaniem na listę dłużników. 

Hmm

Dobrze,że mam tam tylko agd na raty:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...