Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ok. 22.00 przeżyłem szok (w negatywnym tego słowa znaczeniu) - takiego buraka to w subaru (nowy Forester 2,5XT nr rej WZ 57....) jeszcze nie widziałem :evil::evil:

Jechałem Trasą łazienkowską wstronę Ochoty, na skrzyżowaniu ze Żwirki i Wigury - najpierw wyprzedził wszystkich pasem do skrętu w prawo i staną przed wszytkimi - jak buraki w starym bmw którym brakuje mocy na gazie; :evil:

następnie,żebym go nie wyprzedził z prawej przyciął zakręt i zmusił do hamowania :evil:

a na koniec skręcił w Grójecką w prawo ze środkowego pasa zajeżdźając drogę ruszającemu autobusowi :evil: - ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezplanowy system wypasu ma charakter ekstensywny, a straty zielonej masy to 40-50%, w zależności od obsady i intensywności użytkowania pastwiska. Najsmaczniejsze rośliny są przygryzane przy samej ziemi, powodując w skrajnych przypadkach ich ustępowanie z runi ze względu na ograniczoną możliwość asymilacji.

 

ja chcę do mamy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezplanowy system wypasu ma charakter ekstensywny, a straty zielonej masy to 40-50%, w zależności od obsady i intensywności użytkowania pastwiska. Najsmaczniejsze rośliny są przygryzane przy samej ziemi, powodując w skrajnych przypadkach ich ustępowanie z runi ze względu na ograniczoną możliwość asymilacji.

 

ja chcę do mamy :cry:

"Prawie" nic nie zrozumiałem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, też mam fajne zadania ;)

W pewnej populacji frekwencja allelu A = 0,7, wartość genotypu AA = 28, genotypu Aa = 19, zaś aa = 10, dokonaj podziału wariancji genetycznej. Jaka jest wartość hodowlana każdego genotypu?

 

Ivanek, to pierwsze to było eee... "Gospodarka trwałymi użytkami zielonymi". A to tutaj to genetyka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges, że zapomniałem, że mi się miękki dowód skończył i przez weekend muszę jeździć Legacem. Boszszsz co to jest za wół! :mrgreen: I sprzęgło jakby się urwało... :twisted:

 

Niezłe, mieszkam z Tobą i się nie zorientowałam, że jeździsz moim autem w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprzęgło jakby się urwało...

 

Jak wsiadłem do Citroena mojej mamy, nacisnąłem na pedał sprzęgła i gdy zapadł się pod ziemię praktycznie bez nacisku, pierwsza myśl, jaka mi przeszła przez głowę: "O %&$#%&*, znów coś zepsułem" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...