Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przez swoje hmm... zamyślenie?, gapiostwo? nadziałem się na hak auta zatrzymującego się przed przejsciem dla pieszych. Straty co prawda symboliczne ale i tak serce boli... i jakoś tak mi głupio :oops: :sad: i jestem wkurzony na siebie ...kierowca od siedmiu boleści :evil:

ano ja dzis to samo :oops:

mordka GT uszkodzona :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś plaga. Ja wczoraj na mokrej wrocławskiej kostce dłuuugo (tak długo, że nawet zastanawiałem się nad sąsiednim pasem bo z przeciwka nic nie jechało) hamowałem, ale się udało. To dlatego, że nie mam GT :mrgreen:

hyh :razz:

wkladka miesna nie umi hamowac w moim przypadku chibo :roll:

dobrze, ze nie bylem discovery ojca na terenowym laczu, bo bym dojechal chyba przez bagaznik do maski :mrgreen:

a tak BTW to dzis dwojka moich znajomych miala stluczki :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy idziecie w ilość w swojej licytacji, a ja zawsze wolałem jakość.

Witek, nie przesadzasz z wielkoscia czcionki? Ja podobno mam nadwzrocznosc, ale tego ni Diabla nie bylam w stanie przeczytac :twisted:

Zastanawia mnie dlaczego "Diabła", a nie "diabła"... Czyżby...? :cool:

 

(Mac lepiej wyświetla małe czcionki - nawet te 5 pt. jest doskonale czytelne, bajdełej... ;))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego "Diabła", a nie "diabła"... Czyżby...? :cool:

... mało oryginalne pozerstwo? :twisted::mrgreen:

 

(Mac lepiej wyświetla małe czcionki - nawet te 5 pt. jest doskonale czytelne, bajdełej... ;))

 

Co ma do tego Mac? Najlepsze jest Playstation. Tam są problemy nawet z 16, a nikt się nie przejmuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego "Diabła", a nie "diabła"... Czyżby...? :cool:

... mało oryginalne pozerstwo? :twisted::mrgreen:

"Cruising for brusing", jak mawiają angliczanie...

A Aneta z ABBY śpiewała:

 

Mamma mia - here I go again,

O - oh, how can I resist it :mrgreen:

(Mac lepiej wyświetla małe czcionki - nawet te 5 pt. jest doskonale czytelne, bajdełej... ;))

Co ma do tego Mac? Najlepsze jest Playstation. Tam są problemy nawet z 16, a nikt się nie przejmuje :mrgreen:

A to: załącznik. :razz:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś oszustwo. Mac ma jakieś problemy z dokładnym wyświetlaniem tak małych obiektów i w taki sposób się ratuje. :mrgreen::twisted:

U mnie 5 jest jeszcze do odczytania mimo zachowania skali, a gdybym miał projektor... :mrgreen:

 

Zresztą w Fire Foxie można zawsze wcisnąć "ctrl + +"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś oszustwo. Mac ma jakieś problemy z dokładnym wyświetlaniem tak małych obiektów i w taki sposób się ratuje. :mrgreen::twisted:

U mnie 5 jest jeszcze do odczytania mimo zachowania skali,

Gupoty trzeszczysz. :razz:

Mac ma kłopoty z poprawnym wyświetlaniem, więc się ratuje w ten sposób, że poprawnie wyświetla?

Skala jest zachowana - przecież 5 pt to połowa 10pt (czyli "normalnego" napisu) - po prostu lepiej zrobiony jest antialiasing, i tyle.

A jeśli nawet system nieco powiększy rozmiar czcionki skrajnie małej - tak, żeby szło ją przeczytać - to chyba znaczy to, że ktoś po prostu pomyślał chwilę nad tym, jaki jest cel wyświetlania napisu - że nie o to chodzi, żeby widać było widać cokolwiek (jakieś bezkształtne kropki, jak pod windozą), tylko treść.

 

a gdybym miał projektor... :mrgreen:

a gdyby babcia miała wąsy... :lol:

 

Zresztą w Fire Foxie można zawsze wcisnąć "ctrl + +"

A w Safari czy Operze (na Macu) wystarczy sam "+" (lub "-").

 

Kończymy offtopa?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki offtop? Ten twój nietegaśny Mac przekłamuje obraz, nie zachowując skali i tyle. Załączony przez Ciebie obrazek ładnie to pokazuje. Jeden napis jest niewiele mniejszy od drugiego, a powinien być dwa razy.

 

Będzie mi wmawiał, że wady są zaletami. Nie politykuj :razz:, bo to jest nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ma koników i nic nie przeskrobałem, tylko już nie potrzebujemy.

Następnym razem poproszę o coś większego :lol: , chociaż już próbowałem bawić się dużym cat'em, ale to nie to samo :neutral:

Mały kręci kółka lepiej niż STI :mrgreen:

A jak się odepnie osprzęt to robi piękne wheel'i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowniczek:

mały cat = np. Bobcat - let's say :wink: mała koparka,

duży cat = np. Caterpillar - that will be :roll: duża koparka,

STI which stands for Subaru Tecnica International

wheel'i [łili] from, o rany znowu :oops: ... tzn. od wheel = koło - jazda na tylnych kołach, ew. jednym :lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...