Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio usłyszałem dziwny stukot w tylnym kole w forku. Byłem na myjni i zauważyłem, że brakuje mi jednej nakrętki koła :shock: Przyjechałem do domu, dokręciłem kolejne 3 z 4 pozostałych, wziąłem jedną z kompletu od zimówek i założyłem tymczasowo.Potem obszedłem samochód sprawdzając pozostałem koła, ale na szczęście reszta była ok. Muszę wrócić do tematu zakupu nowych, ładnych i bezpiecznych nakrętek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 54 lat zmarł w poniedziałek w Los Angeles aktor Michael Clarke Duncan, znany m.in. z roli skazańca w filmie "Zielona Mila", za którą nominowano go do Oscara.

 

Bardzo duży gość. :wink: Ale bardzo go ekranowo lubiłem. Wielka szkoda.... :cry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ipUj5g0G4o4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kupna subaru stalem sie bardziej wyczulony na styl jazdy i parkowanie innych kierowcow (w trosce o swoje auto)... podsumowujac.. latwiej mnie wyprowadzic z rownowagi, o czym przekonal sie kumpel mojego sasiada, ktory wraz z nim postanowil zrobic mi kawal i zaparkowali na parkingu drzwi w drzwi z moim po obu stronach.... sasiad na szczescie po stronie pasazera... spieszylo mi sie do pracy i nijak nie moglem wejsc do auta... gadka nie przyniosla efektow, po prostu koles zaczal sie smiac a sasiad poszedl do auta... mnie puscily nerwy i poszedlem do kolesia z piesciami... jak lezal zabralem mu kluczyki i przestawilem auto... kluczyki wrzucilem do pobliskiej studzienki :evil:

mialo byc smieszne a wyszlo jak zawsze... od godziny czeka z rodzicami na mnie pod firma i straszy sadami :x

 

nosi mnie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialo byc smieszne a wyszlo jak zawsze... od godziny czeka z rodzicami na mnie pod firma i straszy sadami :x

 

nosi mnie :x

haha to co Ty mu przestawiles samochód czy rowerek??

 

Ogólnie nie zazdroszczę, pewno jakas rysa Ci przybędzie na aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem rozmowe z nimi i przy okazji se starym(szefem)..

kolesiowi nic nie bedzie, nos caly, zeby wszystkie, kilka siniakow... ale mam po robocie podjechac z jego ojcem poszukac kluczykow... wytlumaczylem im, ze nie bawia mnie takie zarty... kupilem takie a nie inne auto, dbam o nie, parkuje z dala od innych aby mogli sobie spokojnie otworzyc drzwi na osciez i drazni mnie brak szacunku dla cudzej wlasnosci... na szczescie zrozumieli. :evil:

 

a ze starym mialem rozmowe, bo zapomnialem wylaczyc strone z TF w przegladarce :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...