Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

zajebista ( sorry WiS )

 

Nie przepraszaj ;-)

 

Twój wybór. Z tym słówkiem to trochę tak, jak z głosowaniem na Samoobronę - też przecież można, jest to w pełni legalne, obywatelskie prawo, etc.... tylko tak jednak, co nieco, jakby nie całkiem wypada. A przynajmniej, nie każdemu.

 

Chyba :cool:

 

Zgodnie z umowa wpisuje swoj zwiazek w tym temacie

Gratulacje dla obojga :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Z tym słówkiem to trochę tak, jak z głosowaniem na Samoobronę - też przecież można, jest to w pełni legalne, obywatelskie prawo, etc.... tylko tak jednak, co nieco, jakby nie całkiem wypada. A przynajmniej, nie każdemu.

 

to zes mi pojechal :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges - Rudzielec zaczal jezdzic - na podcisnieniu jeszcze nie jest OK ale odzyskala "gore: - kilka "super TDi" dzisiaj juz o tym sie przekonalo

 

drugi teges - kiera ORECA z 2b Rally i naba sparco (wersja pasztet :mrgreen: ) rewela idelanie lezy, odsadzenie 65 mm i to jest to w porownaniu do serii w GieTeku to jest to co tygryski lubia najbardziej

 

kolejny teges juz dostalem prezent gwiazdkowy SI WRX MY94 Rally Monte Carlo + plus maly bonusik SI WRC MY04 Rally New Zealand Petter Solberg - model by Revell seria easy kit - juz zlozona - wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach na pudelku - polecam - stajnia sie powieksza, bo jeszcze doszedl Focus WRC - niedlugo wkleje zdjecia powiekszonej stajni :mrgreen:

 

klejny teges 120 km na prawie 2/3 baku - siwy dym dzisiaj byl :twisted:

 

KURNA JAK JA LUBIE SWIETA - i do pracy nie trza chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI WRC MY94

 

Powtórzę się - w 94 roku nie było kategorii WRC :P

 

a ja gupi jestem i dla mnie to jest WRC :razz: czyli samochod jezdzacy w rajdach swiatowych :mrgreen:

 

ale jezeli ma Ci sie zrobic lepiej to.....

 

SI WRX MY94 Rally Monte Carlo :mrgreen:

 

A POZA TYM NIE WIEM O CO CI CHODZI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest to, że cała gawiedź pojechała brzuchy napełniać, co skrzętnie wykorzystałem i wyskoczyłem na puściutki parking przyhipermarketowy wyposażony w małego bonusa w postaci dużej błotnej plamy na nawrocie. Fajnie się smigało i boki jakiś takie dłuuugie mi sie wydawały.

Przyjechały też jakieś chłopaki na oglądarę w Ścierce. Mam nadzieję, że się podobało:mrgreen:

Jak juz po wszystkim Srebrzankę odstawiłem na miejsce, to jakaś taka zadowolona była, uśmiechnięta... :razz:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...