Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

autko juz zagazowane ,a śmiga tak samo :) co mnie przeraża ,to to,że to ledwo 116KM a jak gonię autostradką to takie 140-150km/h to jakoś tak ...spokojnie,bez wysiłku dla auta,jakiś taki luz...a to troszkę za dużo :( Kurcze jak pomyślę o tym,że taki GT ma przy tej samej budzie ok.100 kucy więcej to...jak was to nie kusi :?: :?:

Fota robiona OCZYWIŚCIE na niemieckiej autostradzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 kucy więcej to...jak was to nie kusi :?: :?:

Po kilku akcjach gdzie ktoś na drodze nie spodziewał się w jakim tempie mogę przyśpieszyć i mi wyjechał/wymusił, zacząłem GTkiem jeździć DUŻO wolniej niż wcześniej GLem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 kucy więcej to...jak was to nie kusi :?: :?:

Po kilku akcjach gdzie ktoś na drodze nie spodziewał się w jakim tempie mogę przyśpieszyć i mi wyjechał/wymusił, zacząłem GTkiem jeździć DUŻO wolniej niż wcześniej GLem :)

 

 

faktycznie cos w tym jest , bo innego,że my myślimy ,a co innego jak ktoś nam wyjedzie-autko nasze może inaczej przyspiesza,ale hamuje tak samo jak inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges dzisiejszy:

:twisted:

 

[ http://img135.imageshack.us/img135/7278/20110801283.jpg ]

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

kolego tym samym się jarałem,kupiłem w październiku 2009 bileciki na R+ koncercik w łódzkiej Arenie w marcu 2010,kurcze z każdym dnie coraz wieksze emocje,żeby nic nie wypadło,żeby wszystko pykło i..udało się :!: :!: rammstein 12.03.2011 w hali Arena zaliczone :!: :!: Polscy fani dali radę a ekipa z R+ zrobiła hardcore :mrgreen: masz linka:

 

-- Pn sie 01, 2011 7:57 pm --

 

ja dałem 209 zł,a że 11.03 mam urodziny,a wychowałem się na "Engel"itp to zrobiłem sobie hardcora na urodzinki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozytywnym :D wrzuce link jak bedzie dostepne u nich na stronie :) Akcja " Pamiętaj masz tylko jedno życie. Piłeś. NIE JEDŹ!"

 

-- Śr sie 03, 2011 7:02 pm --

 

a co do tych 5 kilo hmmmm nie wiem ;p

 

-- Śr sie 03, 2011 7:13 pm --

 

http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne ... 11/5019236

 

od 4:20

 

ja to ten w czarnej bluzce w zielonej kamizelce taktycznej :) w ciemnych okularach :D potem stoje przy banerze po prawej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...