Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
"Ooooo to jest Subalu :!: ". Zdecydowanie mi to dziś poprawiło humor :D

To co powiesz na to: mój Młody ma 2,5 roku i strasznie się rozpłakał jak mama (jeżdżąca Mitsubishi L200 ;) ) chciała go wpakować do samochodu i biegł do mojego auta krzycząc: "ja chcę subarem !" ;) (Młody ma jeszcze kłopoty z odmianą i czasami bardzo zabawnie wychodzi ;) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja chcę subarem !"

U mnie występuje tylko taka odmiana.. To przecież prawie członek familii, dobry kumpel (spotkał się ktoś kiedyś z kumplem w rodzaju nijakim? :P ), czyli (ten) Subar. Jak pada pytanie "czym przyjeżdżasz?", odpowiedź może brzmieć tylko w jeden sposób "Subarem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz na to: mój Młody ma 2,5 roku i strasznie się rozpłakał jak mama (jeżdżąca Mitsubishi L200 ) chciała go wpakować do samochodu i biegł do mojego auta krzycząc: "ja chcę subarem !"

Przyznaj się co powiedział kilka dni temu i jakiego wujka z samochodem się domagał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się z wami podzielić tym tegesem, nie jest wielki, ale dla mnie zbudował dobry humor na dziś...

 

Historia jest krótka i prosta... mieszkam pod Częstochowa od jakiegoś czasu. Tak sie składa że jest tu taki wiejski sklepik, w którym czasem kupuje papierosy... zawsze jest tak, że postój w kolejce to dosłownie jakieś psychodeliczne doświadczenie... ludzie się wpychają, przemykają bokiem, no baaardzo dziwnie się zachowują. Ja mimo że po paczkę papierosów zawsze grzecznie czekam...

 

Dziś wyjąłem puszkę coli z lodówki i ustawiłem sie w kolejce, i w pewnym momencie starsza kobieta przede mną obróciła się, popatrzyła i stwierdziła ze jeśli ja tylko po to to chętnie mnie w kolejkę wpuści... :)

 

Ta odrobina życzliwości poprawiła mi humor na cały dzień... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...