Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

czas zmian: zakończenie pewnych spraw i przygotowanie się na nowe doznania :)

 

cieszy mnie to, że jest szcześliwa i promieniuje pozytywną energią, aczkolwiek jak jej "coś" zrobi ten powód tego stanu, to skurw... nogi wyrwę :twisted:

 

a ja wreszcie spać będę spokojnie mógł, a mało brakowało bym się na kurs słowackiego zapisał :D ufffffffffff, bo rozmówki w empiku już przerabiałem pisząc eski ;), ale dla tych kilku chwil warto było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem potwierdzenia z Wawy*, że jestem już na liście biorców. Przypuszczam, że niedługo to nastąpi.

 

*-w Polsce są 3 banki szpiku kostnego - bodajże dwa w Warszawie i jeden we Wrocławiu. Ja wybrałem warszawski, ale tak naprawdę nie ma to znaczenia bo dawcy szukają w całej Europie, nawet w prywatnych bankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :!: , tylko nie pij dzisiaj za mocno bo jutro (pojutrze) znowu sie w nie teges wpiszesz :mrgreen: :wink:

postaram się :wink:

Dzień dobry, jestem Magister Iksiński. Może być po prostu magister... a dla przyjaciół: megi... :mrgreen:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest, że byłem sprytny i założyłem zimówki kilka dni temu, unikając teraz stania w kolejkach :twisted:.

 

Bo przy takiej temperaturze, jaka jest rano (u mnie dziś minus półtora stopnia), to na swoich mocno slickowatych RE070, nie wiem, czy bym gdziekolwiek dojechał :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...