Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy MEGA TEGES. :idea:

Byłem dziś gościnnie na testach Leszka K. przed Elmotem , no niby żadna rewelacja , dokąd nie wsiadłem na prawy :twisted:

Nie należe do osób strachliwych , ale po 12 km wysiadłem naprawde z miękimi nogami :shock: . Nie pierwszy raz jechałem z Leszkiem , ale to czego dziś doświadczyłem nie da sie opisac słowami. Jazda wąska dziurawą drogą , pomiedzy drzewami, kibicami, rowami, szczytami za którymi nic nie widać , na pełnej bombie :shock: i jeszcze sie na koniec dowiedziałem , że pojechał ze mną specjalnie grubo i markował :razz: co by był większy efekt :twisted:

Naprawde jak ktoś mi teraz powie że różnica pomiedzy nami amatorami a zawodnikami RSMP , jest niewielka,( bo juz kilka razy na różnych forach czytałem takie przechwałki, że ktoś kogoś obiechał w Kielcach czy Tychach , na kreciołku dookoła śmietnika ) to jest dla mnie zwykłym obszczymurkiem :wink: :mrgreen:

Ale szczerze , pomiedzy N-ką a S2000 jest przepaść w prowadzeniu i hamowaniu. W tej chwili mówie że nie tylko kierowca musi miec jaja żeby tak jechać, pilot też musi być zdrowo trzepnięty :twisted:

 

[ Komentarz dodany przez: Hubeeert: Pon Maj 04, 2009 10:30 am ]

mały edit ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisz, proszę, ciut więcej o tej przepaści miedzy N-ką a S2000!

 

S2000 ma dużo wiecej możiwości regulacji ustawień zawieszenia i tu jest tego wielka przewaga, idzie jak po szynie z o wiele większą prędkością jak N-ka. Ma regulacje kąta wyprzedzenia sworznia, przodu- tyłu, kąta skrętu, już o ustawieniach amortyzatorów nie wspomne, efekt jest taki że auto ma zwykłym paliwie ma 260KM czyli nic specjalnego , ale to co robi w zakretach to powala na kolana :shock: . Napedza sie średnio, wogóle nie czuć momentu obr. , tutaj widać że skrzynia sekwencyjna robi robote przyspieszania, no i hamulec :shock:

Ale szczerze, auto autem, ale to co Leszek z nim robi , powala mnie na kolana, aż otworzyłem sobie flaszke żeby zatopić w gorzałce swoje kompleksy :mrgreen:

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ponad 300 km zrobionych zwiedzajac Holandie
rowerem? :razz:
na tor F1 na World Series by Renault :mrgreen: i pokazy ING Renault F1 Team
dawaj foty

 

puntolotem - nie tykam sie niczego co nie ma silnika :mrgreen:

 

wlasnie wrocilem do amsterdamu ;)

 

meeeega teges

 

 

pokazy ING RENAULT F1 TEAM - nie takie jak u nas - caly tor do dyspozycji :twisted:

 

potem Formula Renault 2.0 i przedsionek F1 Formula Renault 3.5 (to to zapiernicza i dzwiek jak w F1 normalnie)

 

w miedzyczasie pokazy starych renowek :mrgreen:

 

i 2 legendy rajdowe Renault 5 Alpine i Renault Alpine

 

jak wroce do Polszy to wrzuce zdjeciowki i filmy :mrgreen:

 

tor SPA rewelacyjny, polozony w gorach wznoszenia i spadania - rewela :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puntolotem - nie tykam sie niczego co nie ma silnika :mrgreen:
a wanna to co, choć w sumie ona miała, tyle że niesprawny :razz:
jak wroce do Polszy to wrzuce zdjeciowki i filmy :mrgreen:

 

tor SPA rewelacyjny

walnij temat w naszych podróżach, pewnie wielu z chęcią poczyta, a będzie też później łatwiej znaleźć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPA rewelacyjny
tak tez zrobie

 

o SPA to chyba też poczytam :mrgreen: :razz: :wink:

 

 

mój dzisiejszy teges jest całkiem przyziemny, zrobiłam dziś meksyk na działce pomimo końskiej dawki antybiotyku :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazy ING RENAULT F1 TEAM - nie takie jak u nas - caly tor do dyspozycji :twisted:

 

potem Formula Renault 2.0 i przedsionek F1 Formula Renault 3.5 (to to zapiernicza i dzwiek jak w F1 normalnie)

 

w miedzyczasie pokazy starych renowek :mrgreen:

 

i 2 legendy rajdowe Renault 5 Alpine i Renault Alpine

 

jak wroce do Polszy to wrzuce zdjeciowki i filmy :mrgreen:

 

tor SPA rewelacyjny, polozony w gorach wznoszenia i spadania - rewela :mrgreen:

Marchewkę! Marchewkę pytam się, kupiłeś?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj piknie, piknie panie… , ale nie było czasu na ckliwe zdjęcia :wink:

 

Widziałem tam super fure w stylu rat, mam nadzieję, że ktoś zrobił foty i będę mógł je wrzucić. Okazuje się, że mój Legac to rat-rally style :mrgreen: , a jeśli jeszcze nie to zmiana koloru maski powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

http://www.lancerregister.com/showthrea ... light=rust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wy już nie macie lepszych pomysłów, przecież sesja jest za..., no właśnie tak odległy ten termin że aż nie jestem w stanie ogarnąć, jedynie Boćkowy kalendarz jest w stanie pomóc mi dojść do tego kiedy to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...