Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

tegesem jest Dyzio, kotek 3 miesięczny, niebieski Syberyjczyk, mój Gwiazdkowy prezent od Krzyśka... Broi, nie daje spać, przeuroczo dziwi się wszystkiemu i jest ciekawy wszystkich kabli w domu :smile:

 

Ciesz sie tegesem. Później wejdzie mu w nawyk wychodzenie na siusiu o np. 5.30. I trza bedzie wypuszczac :mrgreen: Chyba że to kuwetowiec. To np. glodny wtedy bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutowiec, sam se decyduje kiedy się będzie załatwiał, samodzielny jest przynajmniej w kwestii własnej toalety. O 5.30 akurat kończy nocną zabawę i polowanie na np. pluszowe misie i zasypia w swoim ulubionym miejscu czyli na mojej szyi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.30 akurat kończy nocną zabawę i polowanie na np. pluszowe misie

 

Jak podrośnie to mu to przejdzie, mój się po jakimś czasie przestawił na "ludzkie" godziny aktywności i snu. Teraz ma 10 lat i śpi prawie całą dobę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... moja kotka ma lat 4 czy 5 (nie wiadomo, wzielismy ja jak miała około pol roku). I od roku wstaje siusiu o 6 :mrgreen: Stoi przy drzwiach od tarasu i miauczy aż jej ktoś nie wypuści. A potem wraca, zjada śniadanie i kładzie sie spac. I do spania zawsze wybiera gotowe prace (studiuje na ASP) leżące na biurku. W koncu co to za przyjemnosc okłaczyć coś mało waznego?? :mrgreen:

Co nie zmienia faktu że ogólnie kot jest teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kotek (ponad 6 kilo) jest domowy i ma kuwetę :wink: , ale lubi spać akurat tam, gdzie mu nie pozwalam, bo inaczej musiałabym ze szczotką latać bez przerwy i sprzątać jego kłaki. Poza tym zawsze lubi mieć podkładkę w postaci mojej pracy, gazety, swetra itp. :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś teges- wczoraj wprowadzilem sie do wlasnego domu:)

 

Kurcze gratuluje poza domem także tego że już masz to wszystko za sobą. Ja zaczynam budowę pewnie na wiosnę, na razie 4 miesiąc czekam na warunki zabudowy.

 

Niunka - moje mają po 5 miesięcy - rodzeństwo - mają wbudowany budzik na 6:20 bo chcą jeść - jakby nie mogły poczekać 20 minut jak żona wstaje. Do tego lubią sobie strzelić wieczorną drzemkę więc w nocy sa wypoczęte żeby się kotłować po mieszkaniu. No i 2 dni temu Patton nauczył się włamywać do lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to budź je wieczorami

 

Dokładnie, ja tak robiłam i się kotek "przestawił" na czas środkowoeuropejski :wink: :mrgreen: .

 

 

 

 

Radek, coś tak zzieleniał :roll: :wink: :mrgreen:

 

Gratulacje, doczekaleś się :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gratuluje poza domem także tego że już masz to wszystko za sobą. Ja zaczynam budowę pewnie na wiosnę, na razie 4 miesiąc czekam na warunki zabudowy.

 

oj uwierz mi ale bardzo sie ciesze ze to juz za mna. kilka miesiecy wyjetych z zycia. zycze cierpliwosci i dobrych ekip wykonczeniowych przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję mam nadzieję że będę Wam pomocny :wink:

Nie ma jakiejś klauzuli wieku :razz:
Też się dziwiłem, że niepełnoletni może zostać modem :razz: :wink: Choć z tym wiekiem to u mnie nie wiadomo, w dniu urodzin przez jakiś czas wyświetlało że skończyłem 77 lat :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to budź je wieczorami :razz:

 

Budzę budzę ale nie zawsze sie udaje bądź nie zawsze jestem w domu. Generalnie walka z wiatrakami - miałem już chyba z 10 czy 11 kotów ale jeden z tych obecnych ma jakies kocie ADHD a jak jeden warjuje to drugi nie ma innego wyjścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Dyzio otrzymał wczoraj rajdowe imię - slick. Na swoje nie reaguje, na "slicka" owszem :wink:

 

teges: pierwszą noc koty dały mi się wyspać. Całe 6 godzin :wink: Aczkolwiek budzenie przez ugryzienie ostrymi kocimi ząbkami w ucho nie jest najlepszym początkiem dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...