Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teraz, w zimie to Przemeq zmienia na letnie
Moderator nie lubi byc zaskakiwany :)

 

 

 

mega teges przyszlo duze pudelko z Junajted Kingdom - obiecuje sobie ze to juz ostatnia rzecz do auta :mrgreen:

 

 

ps. Przemeq milego smarowania Forseksowych plecow na plazy na Rodos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Przemeq milego smarowania Forseksowych plecow na plazy na Rodos :mrgreen:

 

Ja nie jeżdżę z Gay Tours, czyli ulubionego biura forseksa :D. Jadę sobie grzecznie, w heteroseksualnym towarzystwie na Mazury.

 

Nota bene, jak ktoś będzie w tym czasie pływał na jakiejś łajbie, niech wypatruje łajby o nazwie "Alien". Tam będę :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene, jak ktoś będzie w tym czasie pływał na jakiejś łajbie, niech wypatruje łajby o nazwie "Alien". Tam będę :cool: .

 

To nieszczęśliwy zbieg okoliczności. :shock: :wink:

Żeby nie było niedomówień, ja w tym czasie siedzę w Warszawie. :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko kombinujecie... mogę do Was dołączyć w niedzielę i poniedziałek :cool:

Ale my jedziemy gdzie indziej :twisted:

Pisząc, że "kiepsko kombinujecie" miałem na myśli termin, ale widzę, że nawet nie wiecie gdzie nalezy się udać, no nic, jeszcze się nauczycie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEGES : ostatni tydzien nad morzem....slonko, plaza, luz, zabawa i super towarzystwo a na dodatek fajne miejsca i "okolicznosci przyrody" :mrgreen: to jest to co tygrysy lubia najbardziej :twisted::twisted::twisted:

 

 

nie ukrywam że zazdroszczę :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj jest czego :mrgreen: slonko grzalo...znalazlam dzika plaze na ktora zeby sie dostac trzeba bylo sie... :grin: :grin: :grin: (pilnowana przez zolnierzy) a do tego rowerki, pileczka, winko,reggae'owe imrezki na plazy a rano przygotowane sniadanko na tarasie z widokiem na wydmy ...czego chciec wiecej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj jest czego :mrgreen: slonko grzalo...znalazlam dzika plaze na ktora zeby sie dostac trzeba bylo sie... :grin: :grin: :grin: (pilnowana przez zolnierzy) a do tego rowerki, pileczka, winko,reggae'owe imrezki na plazy a rano przygotowane sniadanko na tarasie z widokiem na wydmy ...czego chciec wiecej :mrgreen:

 

Możesz przestać mnie wku ...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pasek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::twisted: :twisted: :mrgreen:

że bystry jesteś to wiedziałem, ale że aż tak...pasek masz od dwóch dni :mrgreen:

to jest ta Twoja pierwsza robota tak...a szef wie, że nie szukasz kolejnej piosenki do puszczenia na antenie, tylko na forumie siedzisz?? To ma być wolność przez odpowiedzialność? Ta dzisiejsza kawiorowa młodzież. Yuppies to się chowają przy Was.

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...