Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

JLC Master Compressor Chronograph zagościł na lewej ręce... baaaardzo teges :cool:

Wooow! Gruuubo! :cool: To się nazywa cykacz. :grin:

 

 

 

Teges: jutro mam egzamin praktyczny na prawko kat. A. Godz. 11 - Odlewnicza. :cool: Przemeq, pilnuj Annopolu dla mnie. :twisted:

 

Jestem w tzw. delegacji na tzw. kurso-konferencji i będę na Odlewniczej tylko duchem.

 

Inaczej bym Ci zaczął śmigać przed kołem, testując Twoje opanowanie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę do Wawki, zapolować na jednoślady... :mrgreen:

Będziesz strzelał, rzucał, bił, ganiał czy podstawiał nogę? :mrgreen:

 

 

Polini gratulacje!

p.s.

ja myślałem, że już się robijasz volvo po w-wie :roll: . no chyba, że już Ci za punkty zabrali :mrgreen:

Rozbijać się rozbijam, bo prawko B mam od listopada chyba, teraz zdałem A. :cool:

 

 

Jestem w tzw. delegacji na tzw. kurso-konferencji i będę na Odlewniczej tylko duchem.

 

Inaczej bym Ci zaczął śmigać przed kołem, testując Twoje opanowanie :mrgreen:.

W takim razie Twój duch sprawił, że straszni byli dla mnie (hmm... albo ja dla nich) jedynie piesi. :mrgreen: Goniąc za duchem Przemka uciekłem dwa razy z pola widzenia dla Corsy egzaminatora. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wczorajsze bardzo teges, w sam raz na piątek trzynastego :mrgreen: :

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=428072#428072

 

Będziesz strzelał, rzucał, bił, ganiał czy podstawiał nogę?

Taktykę się dostosowywa elastycznie do sytuacji ;-)

 

uciekłem dwa razy z pola widzenia dla Corsy egzaminatora.

Zuch-Ojciec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały teges, dostałem nareszcie swoją paczkę z US & A, a mianowicie seksowny komplecik ciuszków na quada/enduro. :cool: A najlepsze w tym jest to, że kupiłem je prawie połowę taniej niż w Polsce. :twisted:

 

Widze, ze duzo osob kupuje rozne rzeczy na aukcjach/w sklepach internetowych spoza UE (USA, Japonia), jak to wyglada zazwczyaj z przesylka w takich przypadkach, urzad celny sie tego nie czepia? Kiedys mialem problemy nawet z otrzymaniem darmowych probek scalakow z Francji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze duzo osob kupuje rozne rzeczy na aukcjach/w sklepach internetowych spoza UE (USA, Japonia), jak to wyglada zazwczyaj z przesylka w takich przypadkach, urzad celny sie tego nie czepia? Kiedys mialem problemy nawet z otrzymaniem darmowych probek scalakow z Francji....

 

Podam Ci jeden w sumie śmieszny przykład odnośnie pobierania cła. Kumpel w zeszłym roku przed wyjazdem z USA kupił i wysłał do Polski 2 zdalnie sterowane samochody. Każdy z nich szedł jako oddzielna paczka. Po dotarciu paczek, celnicy zażądali zapłaty cła tylko za jeden, drugi zostawili bez opłaty. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem się okazało, że Święty Mikołaj dla Którego Robię Fuchy nie tylko nie odbiera mi służbowego auta w związku z zakończeniem pewnego projektu, ale:

- ma dla mnie sympatyczną ofertę związaną z poprowadzeniem projektu kolejnego;

- nowa oferta również zawiera zwrot "samochód do dyspozycji".

 

Dziś, w dodatku, rzeczony Mikołaj wyznał, że - być może - będzie to nowe auto... wybrane dowolnie przeze mnie :twisted:

 

Jak radzicie - brać kolejną Bawarę...? :roll:

 

Przyzwyczaiłem się do tych trzech pasków na dresiku... :cool:

 

A dziś bardzo miły teges następny - Suzuki przypłynie do mnie o miesiąc wcześniej niż wstępnie planowano. Yes, yess, yesss!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońskiego, mówisz...?

 

:shock: :idea: :roll:

 

Ale te japońce i koreańce, to - pani kochana - siakieś takie nieteges. I części drogie, i palą dużo, i podobno rdza je bierze, i kury się czasem nieść przestają... A co miemiecki automobil, to miemiecki. Mercedes najlepiej, albo chociaż jaki Trabant... :roll:

 

Dziadek sąsiada takim we wojnę jeździł, tiger się chyba ten model nazywał czy jakoś tak... i nawet w największe mrozy się mu nie psuł! I sąsiad też sobie niedawno opelka prawie nówkę z Niemiec przywiózł, i też mu się prawie wcale nie psuje... góra raz na tydzień...

 

A te japońskie, to wisz pani, nie wiadomo co to za diabelstwo... :razz:

 

może nowe M3

O! :grin:

 

Ale obawiam się, że jak to swojemu Mikołajowi zaproponuję, to może mnie reniferami poszczuć... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...