Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz, jak będziesz wiedział, ile trzyma na baterii (i ilokomorowa jest).

Jak na razie (dopiero 3 cykle ładowania) przy normalnej pracy (czyli dysk chodzi na okrągło), matryca świeci z minimalną jasnością i działa WiFi wytrzymuje od 3,5 do 4 godzin. Ładowanie do pełna trwa wtedy ok 3:20. Bateria oczywiście ta większa 6 komorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, gratuluję, dobrze Ci zrobiła wczoraj fajka forumowa :twisted:
Przed każdym egzaminem będzie trzeba takową organizować :mrgreen:

 

Dzięki :wink:

 

 

Świetnie. Niech zgadnę, uczelnia typu PŹ (Płacę Żądam) ? :lol:

Taaa...... :mrgreen: Zwłaszcza, że średnio 50 osób po pierwszym roku wylatuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pomyliłem, bo na żadne z pytań nie odpowiedziałem nic, dopóki nie padło pytanie: "A jakie jest Pana zdanie na ten temat?"

Świetnie. Niech zgadnę, uczelnia typu PŹ (Płacę Żądam) ? :lol:

 

Co się czepiasz? Doceniono, że ma coś do powiedzenia. Zawsze wkurzało mnie podejście "renomowanych" uczelni. Wkuj na pamięć skrypt którego autorem jest wykładowca - zdasz.

 

Odnośnie odsiewu, znam uczelnię, na której na 100-130 osób zaczynających, kończy 10. Uczelnia baaardzo prywatna. W Polsce. Informatyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się czepiasz? Doceniono, że ma coś do powiedzenia. Zawsze wkurzało mnie podejście "renomowanych" uczelni. Wkuj na pamięć skrypt którego autorem jest wykładowca - zdasz.

:smile: :wink:

 

Odnośnie odsiewu, znam uczelnię, na której na 100-130 osób zaczynających, kończy 10. Uczelnia baaardzo prywatna. W Polsce. Informatyka

U mnie jest to samo :roll:

 

Choć jeszcze wiele przed Tobą... :razz: :wink:

I właśnie tego się boje, już za kilka miesięcy Konstytucyjne u Sokolewicza.... :roll: Dzisiaj 9/9 komisów oblał :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pomyliłem, bo na żadne z pytań nie odpowiedziałem nic, dopóki nie padło pytanie: "A jakie jest Pana zdanie na ten temat?"

Świetnie. Niech zgadnę, uczelnia typu PŹ (Płacę Żądam) ? :lol:

 

Co się czepiasz? Doceniono, że ma coś do powiedzenia. Zawsze wkurzało mnie podejście "renomowanych" uczelni. Wkuj na pamięć skrypt którego autorem jest wykładowca - zdasz.

 

Odnośnie odsiewu, znam uczelnię, na której na 100-130 osób zaczynających, kończy 10. Uczelnia baaardzo prywatna. W Polsce. Informatyka

 

Zdaję się, że Harvester zaczął tę samą uczelnię, którą ja skończyłem... I ztcw to taka mała, średnio znana szkoła na Krakowskim Przedmieściu.... UW... czy jakoś tak... :wink:

 

Coś mi się zdaje, że nie do końca obowiązuje tam zasada 'PŻ' :roll:

 

I właśnie tego się boje, już za kilka miesięcy Konstytucyjne u Sokolewicza.... Dzisiaj 9/9 komisów oblał

Spoko... miałem komisa po pierwszym roku... :oops: Ale jakoś poszło... jakoś poszło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję się, że Harvester zaczął tę samą uczelnię, którą ja skończyłem... I ztcw to taka mała, średnio znana szkoła na Krakowskim Przedmieściu.... UW... czy jakoś tak... :wink:
Jestem na Koźmińskim.

 

Pomyłka... :oops:

 

No to jednak uczelnia typu 'PŻ' :razz: :razz: :razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :cool: :cool: :cool:

 

 

 

 

 

 

...żarcik... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sypki napisał/a:

Zdaję się, że Harvester zaczął tę samą uczelnię, którą ja skończyłem... I ztcw to taka mała, średnio znana szkoła na Krakowskim Przedmieściu.... UW... czy jakoś tak...

 

Jestem na Koźmińskim.

 

LOL, lekka rozbieżność... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...