Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tegesik urodził sie dzis o 10.45 i będzie miał na imie Kacperek :mrgreen:

Obrazek

 

Wielkie gratulacje :!: nie ma nic bardziej odstresowującego jak mały zdrowy dzidziuś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje :!: nie ma nic bardziej odstresowującego jak mały zdrowy dzidziuś :lol:

:shock:

Który potrafi zdrowo wrzeszczeć.

 

carfit, widać, że częściej jesteś na torze niż w domu. :mrgreen::mrgreen:

 

No bez przesady :twisted: , jestem przykładnym tatusiem i raz w tygodniu wychodze z Karolinka na godzinny spacer :mrgreen: i to najdalej 300metrów od domu bo w drodze powrotnej trzeba ja nieść na rękach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady :twisted: , jestem przykładnym tatusiem i raz w tygodniu wychodze z Karolinka na godzinny spacer :mrgreen: i to najdalej 300metrów od domu bo w drodze powrotnej trzeba ja nieść na rękach :twisted:

Hehe. Ano właśnie. :mrgreen:

Moja córka ma podobnie. Na szczęście, syn już z tego wyrósł (ma 3 latka) i teraz jak wracam do domu z pracy to odbywa się taki dialog:

- "Tatusiu, pojedziemy do sklepu?"

- "A po co?"

- "Yyyy. Nie wiem..., przejechać się Subaru".

 

No, jak mógłbym odmawiać dziecku? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za gratki :grin:

na medal zasługuje moja żonka, pracowała do samego końca do piątku, w sobote jeszcze potańczyliśmy na weselu znajomego a w niedziele zaczęła sie akcja :cool:

 

misioo, dom już mamy własny, kawałek lasu też, parke dzieci, teraz do szczęścia przydałby sie jakiś wiatraczek pod maską :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dane techniczne Kacperka?? ;)

 

długość 53 cm

masa 2900 gr

o mocy gardełka pewnie przekonam sie niebawem :wink:

 

Wreszcie po pracy, zaraz jade w odwiedzinki do szpitala a później ide z kumplami sprawiać modły o przyszłe zdrowie Kacperka :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dane techniczne Kacperka?? ;)

 

długość 53 cm

masa 2900 gr

o mocy gardełka pewnie przekonam sie niebawem :wink:

 

Wreszcie po pracy, zaraz jade w odwiedzinki do szpitala a później ide z kumplami sprawiać modły o przyszłe zdrowie Kacperka :wink: :mrgreen:

 

Niezla sztuka! pamietaj tylko o wlasciwym docieraniu! i nie katuj od poczatku! ;)

Gratulacje!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoohooo ;] Q7 już w domu. Tzn. koniec ciągłego przestawiania fotela i lusterek, zapchanych schowków nie moimi rzeczami, porozwalanych torebek/bluz/butów/zakupów/portfeli/okularów/szminek/innych damskich przedmiotów po całym samochodzie, koniec usyfionych piachem dywaników, koniec lepiącej się od kremów kierownicy, koniec kłócenia się o to jak, gdzie i czemu samochód ma być zaparkowany, koniec zmian biegów na R lub D gdy auto się jeszcze toczy, koniec awantur kto dziś auta potrzebuje oraz koniec całej listy, różnych rzeczy której nie będę pisał, żeby was nie zanudzić :P

 

[ Dodano: Wto Maj 20, 2008 10:22 pm ]

A i jeszcze jedno moje ulubione. Koniec awantur kto to ostatnio dowód rejestracyjny miał i gdzie go kładł i dlaczego go tam nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC, Tak samo tutaj :D Wczoraj kupiłem :P Ile dałeś ? ;]

 

Kolejny teges jest taki, że tylko i wyłącznie jakimś niesamowitym fartem udało mi się uniknąć dosyć poważnego wypadku. Miałem do wyboru walić gościa w tył, lub iść na czołówkę z kolesiem z naprzeciwka. Hamowanie raczej było mało skuteczne..... :roll: Mocne odbicie w lewo jakimś fartem nie trzasnąłem gościa w tył (nie wiem czy by kartka papieru między mnie a niego weszła), a potem jakimś niesamowitym fartem zmieściłem się między niego a gościa z naprzeciwka.... Też na lusterka..... W życiu tak się jeszcze nie wystraszyłem.... :roll:

Przyznaję, że było to z mojej winy bo szukałem pewnego miejsca i rozglądałem się na boki zamiast do przodu..... ale zapiaszczone opony po zapiaszczonym asfalcie słabo dają rady..... Zwłaszcza te seryjne Yokohamy.

 

Naszczęcie i ja i Szuwar cały :cool: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC, Tak samo tutaj :D Wczoraj kupiłem :P Ile dałeś ? ;]

 

Kolejny teges jest taki, że tylko i wyłącznie jakimś niesamowitym fartem udało mi się uniknąć dosyć poważnego wypadku. Miałem do wyboru walić gościa w tył, lub iść na czołówkę z kolesiem z naprzeciwka. Hamowanie raczej było mało skuteczne..... :roll: Mocne odbicie w lewo jakimś fartem nie trzasnąłem gościa w tył (nie wiem czy by kartka papieru między mnie a niego weszła), a potem jakimś niesamowitym fartem zmieściłem się między niego a gościa z naprzeciwka.... Też na lusterka..... W życiu tak się jeszcze nie wystraszyłem.... :roll:

Przyznaję, że było to z mojej winy bo szukałem pewnego miejsca i rozglądałem się na boki zamiast do przodu..... ale zapiaszczone opony po zapiaszczonym asfalcie słabo dają rady..... Zwłaszcza te seryjne Yokohamy.

 

Naszczęcie i ja i Szuwar cały :cool: :smile:

 

I to wszystko w PS3 i GT5?! :shock: :shock: :shock:

To ja juz nie chce X360 i Forza 2... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...