Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mega teges! Dzisiaj około godziny 12:00 stałem się posiadaczem Hondy VFR800A Interceptor. Motocykl bezwypadkowy, od pierwszego właściciela z udokumentowanym przebiegiem 5860km :) Niemiaszek nie spłacał rat więc bank mu go odebrał, a ja go odkupiłem za jakieś 44% wartości nowego :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza nigdy nie jest nudna !!! :mrgreen:

 

Chyba, że imprezę prowadzi niepijący... :mrgreen:

 

http://www.kampaniespoleczne.pl/showima ... 39_232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges! Dzisiaj około godziny 12:00 stałem się posiadaczem Hondy VFR800A Interceptor.

 

:twisted: ładny motong :)

 

Dziękować! Niestety jeszcze nie wiem czy równie fajnie jeździ jak wygląda bo muszę go zarejestrować i ubezpieczyć... a te kilka chwil jazdy próbnej w zasadzie nic mi nie powiedziały po za tym , że moto jest proste i zauważalnie cięższe go posiadanej SVki :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges, wczoraj wracajac z Wawy trafilem przed kielcami na teges policjantow. Wyskoczyli za krzakow z lampka do kontroli, nie zatrzymalem sie, bo w ostatniej chwili wyskoczyl, wlasciwie na rowni z moim autem, wiec stwierdzilem - "moglem ich nie widziec" i pojechalem dalej, za chwile byli juz za mna na kogutach :mrgreen: Na poczatku postraszyli zatrzymaniem prawka bo nie zatrzymalem sie :mrgreen: Dodatkowo 102 w terenie zabudowanym, milo porozmawialismy i puscili mnie wolno bez kary (bez zadnych w lape, bo tego nie uznaje). Jednym slowem Fuks wczoraj byl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Teges dzisiejszego dnia. Miałem zaszczyt poprowadzić 260 konnego GTeka kombi. ALe kosmos :mrgreen: :shock: Poczułem wielki reskpekt do tego auta, bałem się jechać szybko bo nie mój, właściciel stwierdził że mogłem bardziej pocisnąć :mrgreen: Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu czym chce jeździć po moim szmelcwagonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...