Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje wszystkim, teraz kilka drobiazgow i Imprezka bedzie jak ta lala :grin:

 

 

dzisiaj byla juz 2 razy na myjce bezdotykowej, jak na 25 kilometrow przebiegu to chyba dobrze co? :mrgreen:

 

O Seju jeszcze myślał dziś :P Czy już go zdradziłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieżle , ciekawe czy tak będzie cały czas...

 

jakos slabo umyty byl wiec dostal dokladke :grin:

 

 

O Seju jeszcze myślał dziś Czy już go zdradziłeś

 

tez zaliczyl myjke i bardzo dokladne sprzatanie a wczoraj wymiane oleju i tak ogolnie zostal przejrzany... kope lat razem, nigdy mnie nie zawiodl to wypada sie wlasciwie rozstac ze sprzetem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo teges:

 

Siedzę sobie przy kompie, popijam naleweczkę, przeglądam net... a przez okno widzę pięknie ośnieżone miasto, drzewa z białymi czapami... gdyby nie ciemnośc, to widziałbym też ośnieżone góry w tle. :grin:

 

Się stęskniłem za tą zimą. Jeszcze choinki mi trzeba do szczęścia :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, gratulacje ! To już wiem kto wyjmie pierwsze miejsce na szosowej w przyszłym roku na Plejadach

 

 

nie sadze, z sejkiem sie zgrywalem sporo czasu wiec z Imprezka bedzie podobnie i do Plejad moge nie panowac nad samochodem wystarczajaco dobrze, zreszta konkurencja forumowa nie zasypia gruszek w popiele i cwiczy ostro na Cynach, ALTach i innych imprezach :twisted:

 

chojny, gratulejszyn

 

wielkie dzieki, wlasnie moj elektronik odpalil audio... zastanawiam sie tylko po co skoro najpiekniejsze dzwieki dochodza z silnika i z wydechu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze, z sejkiem sie zgrywalem sporo czasu wiec z Imprezka bedzie podobnie i do Plejad moge nie panowac nad samochodem wystarczajaco dobrze, zreszta konkurencja forumowa nie zasypia gruszek w popiele i cwiczy ostro na Cynach, ALTach i innych imprezach

 

 

Nie pozwolisz chyba żeby wygrało nie daj boże jakieś Evo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwolisz chyba żeby wygrało nie daj boże jakieś Evo?

 

 

ja bym tego nie chcial i inni forumowicze mysle ze rowniez nie, ale jak juz wpadniesz EVO na Plejady to tylko pozostanie pogodzic sie z faktem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliłem pierwszy bak paliwa i spalanie wyszło......13.3 litra! Spodziwałem sie minimum 14 :P więc nie jest źle :) (fakt że docieram ale narazie jaza po mieście).

Czy ty spalałeś to tylko porzez proces parowania? Przy pierwszym baku ten wynik nie jest możliwy...jeżdrząc :mrgreen: Postaraj się bardziej-Orlen liczy na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...