Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Teges, od dziś mam 18 lat. :cool:

 

Teges, odebrałem papierki o ukończeniu kursu na prawko A i B. :cool:

 

Noooooooooooo - gratulacje i

 

[scroll]WSZYSTKIEGO DOBREGO!!![/scroll]

 

PS. Szkoda, że było "no eru eru", bo byłby fajny gadżet na osiemnastkę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia, więcej podziękowań w specjalnym wątku. :wink:

 

Teraz pozostaje mi się zapisać na egzamin i czeeeekać... :wink:

 

Motocykl? Nie wiem, jak na chwilę obecną - nic, a co do zgubnych skutków... Coś już o tym wiem...

 

 

 

PS. Szkoda, że było "no eru eru", bo byłby fajny gadżet na osiemnastkę... :roll:

 

Właśnie zamawiając "eru eru" chciałem sprawić sobie prezent na 18, taki "dla duszy i ciała". :cool: :mrgreen: Nic to, jadę po polarek Subaru. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini jak będziesz mógł to sprw sobie motocykl i nie myśl od razu o najgorszym bo tak to daleko nie zajedziesz... Wszystko jest dla ludzi i jeśli możesz sobie pozwoli na posiadanie dwóch kółek to się nawet nie zastanawiaj.

Ale ja to wiem, bo moto i szeroko pojęte dwa koła to moja pasja (czynna) od dawna. :) Mówiłem o nieprzyjemnościach, które już miałem, ale chyba nie skreśliły one moto na przyszłość. Rozum + rozsądek + przewidywanie. :cool: :wink: Pomyślimy... Obecnie chcę samochód jakiś... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini jak będziesz mógł to sprw sobie motocykl i nie myśl od razu o najgorszym bo tak to daleko nie zajedziesz... Wszystko jest dla ludzi i jeśli możesz sobie pozwoli na posiadanie dwóch kółek to się nawet nie zastanawiaj.

 

no niebylbym takim optymista... po nieprzyjemnosciach na motorze moze byc bardzo nie teges. wole zalozyc najgorsze niz myslec ze rozsadek+...+.. i mnie juz to najgorsze nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo nie teges to może być i po przechodzeniu po pasach na drugą stronę ulicy...

 

uwazam ze to nie teges jest porownywanie tych dwoch rzeczy. jesli jezdzisz na motorze i obracasz sie w towarzystwie ludzi na motorach to pewnie znasz nie jednego ktory mocno sie poturbowal na motorze a czy znasz rownie duzo osob ktore tak sie poturbowalo podczas przechodzenia po pasach na druga strone ? Ja jezdzilem na R6 i wynik w poturbowaniach (badz duzo gorzej...) jest jakies 6 do 0 dla motocyklistow.

ale spoko nie mowie ze nie lubie motorow(bo to zajebiste sprawa) i mimo ze mam zle doswiadczenia to i tak jak wsiadam to manetce nie daje zyc bo to jest silniejsze ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo nie teges to może być i po przechodzeniu po pasach na drugą stronę ulicy...

 

uwazam ze to nie teges jest porownywanie tych dwoch rzeczy. jesli jezdzisz na motorze i obracasz sie w towarzystwie ludzi na motorach to pewnie znasz nie jednego ktory mocno sie poturbowal na motorze a czy znasz rownie duzo osob ktore tak sie poturbowalo podczas przechodzenia po pasach na druga strone ? Ja jezdzilem na R6 i wynik w poturbowaniach (badz duzo gorzej...) jest jakies 6 do 0 dla motocyklistow.

ale spoko nie mowie ze nie lubie motorow(bo to zajebiste sprawa) i mimo ze mam zle doswiadczenia to i tak jak wsiadam to manetce nie daje zyc bo to jest silniejsze ode mnie :)

 

ja nie porównuje tych co jest bardziej ktore wypadki sa gorsze bo to glupota. ja tylko chciałem zauważyć że zarówno na motocyklu jak i na piechotę można ulec wypadkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...