Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

WARUNKI NA KASPROWYM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARUNKI NA KASPROWYM!!!

Fala, zazdroszczę, że miałeś czas. Ja wyskoczyłem na półtorej godzinki na Nosal i też byłem pod duuużym wrażeniem. Śnieg idealny, światło bajeczne, mało ludzi no i człowiek jest już po całym sezonie dobrze wyjeżdżony, także miodzio. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARUNKI NA KASPROWYM!!!

Fala, zazdroszczę, że miałeś czas. Ja wyskoczyłem na półtorej godzinki na Nosal i też byłem pod duuużym wrażeniem. Śnieg idealny, światło bajeczne, mało ludzi no i człowiek jest już po całym sezonie dobrze wyjeżdżony, także miodzio. :D

 

No właśnie, jestem do jutra ale juz w tym sezonie kilka tygodni, więc mam trochę dość nart i żałuję, że nie przyjechałem turbodziadem zamiast OBKiem z niewyłączalnym elektronicznym kagańcem... Parę GTków i białe EVO widziałem i zazdrościłem ;)

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowalem dzis na tym samym miejscu, za ktore pare dni temu dostalem mandat. Stalem tam jednak i teraz, liczac, ze to byla jednorazowa akcja Strazy Miejskiej, ktora wczesniej przez pol roku sie nie czepiala.

No i coz - przyszedlem do samochodu dokladnie w momencie, w ktorym konczyli wypisywac mandat autu obok. Mialem byc nastepny. Wskoczylem do samochodu, szybko odpalilem, zaczynam cofac... Straznik mnie zatrzymal. Opuszczam szybke, on kaze mi wylaczyc silnik i dac dokument potwierdzajacy tozsamosc... Ech.

Zaczynam mowic, ze ja wiem, ze tu nie mozna, ale nikomu nie przeszkadza... On z kolei, ze takie dostal dyspozycje od szefa i tak musi dzialac. Robi sie kiepsko, bo nie mialem ochoty na drugi mandat w ciagu dwoch tygodni.

Na szczescie skonczylo sie na pouczeniu - piekny prezent na Wielkanoc, od dzisiaj bardzo lubie Straż Miejską :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 12.15 urodziła mi się zdrowa dorodna córa wagi 3.75kg, wrażenia przy porodzie rodzinnnym nie do opisania i nie do podj..... Coś niesamowitego, zakrawającego o cud :D:D:D:D:D:D

 

Jestem prze pszczęśliwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@GeFo555, gratulację :) Tradycyjnie zapytam: Czy żona o tym wie :question::D

Dzięki!!!. oczywiście........ że nie ;)

 

@GeFo555, gratulacjęupup.gif Pozdrów małżonkę i świżynkę od foruma i nie zapomnij o 1165.jpgna wózek :biglol:

 

Dobrze, że przypomniałeś, muszę sobie dwa sprawić na furę dla Mili i dla swojej nowej gnojówki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...