Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj na ulicy w Warszawie żółte Lamborghini (chyba Murcielago) na dolnośląskich tablicach.

Wrażenie piorunujące. :shock:

Stał w korku i jak auto przed nim ruszało, to chwilę odczekiwał, żeby zrobiła się bezpieczna odległość. :D

Wrażenie robiło takie, że na ulicy było Lamborghini i wokół niego jakieś blaszane pudełka.

Czy ktoś go jeszcze widział?

Czy to było Murcielago, czy inny model.

Widziałem go około 17 na Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Pozdrawiam.

 

-- 14 lip 2012, o 07:24 --

 

Nikt nie widział? :?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges to puszczane po raz kolejny stare polskie seriale w tvp : rano były Alternatywy, niedługo Daleko od szosy, w tygodniu 4 Pancernych :mrgreen::mrgreen:

Taa,a na Świeta BN możesz spodziewać się, jak od 10lat Kevina :lol:, ale to chyba do nietegesów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges to puszczane po raz kolejny stare polskie seriale w tvp : rano były Alternatywy, niedługo Daleko od szosy, w tygodniu 4 Pancernych :mrgreen::mrgreen:

Taa,a na Świeta BN możesz spodziewać się, jak od 10lat Kevina :lol:, ale to chyba do nietegesów :roll:

 

Racja, Kevin męczący jest :lol:

Za to Alternatywy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły graty karbonowe zamówione od dostawcy z Hong Kongu... jakość i waga po prostu niesamowite. cena w porównaniu do tej z ebay śmieszna... do TT225Q zamontowałem kilka fantów więc znowu mniej powodów do marudzenia... następne w drodze...

mega teges... aha mam urlop, wróciłem do domu i jutro wyjazd z rodzinką na kilkudniową traskę...

jest fajnie a będzie zajefajnie jak się jeszcze pogoda poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentem Socjologii stosowanej i antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim - chyba teges

dam Ci jedną radę, wielu moich znajomych liczyło, że jak pójdą na UW to przyszłość mają już zapewnioną. Nie pomyśleli jednak, że kierunek też jest ważny :P

ważne żeby po studiach nie skończyło się to tak:

juz masz magazyniera

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...