Skocz do zawartości

Rajd Rzeszowski 04-06 sierpnia 2011


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na praktykach nie przysluguje mi dzien wolny. Pomijajac fakt ze nie mam kasy.

Wojtek, to nie bylo do ciebie ani do Markusa osobiście - raczej ogólna uwaga, że jak się chce to się da. Inaczej żaden mundial czy olimpiada by się nie odbyły bo przecież rozgrywane tylko w weekendy zajełyby pół roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tyle, że olimpiady i mundiale, to nie rajdy. Od zawsze ta dyscyplina jest rozgrywana w weekendy, a co za tym idzie, ściąga rzesze ludzi. To tak samo jak z meczami piłkarkimi. Grasz w tygodniu przyjdzie ci 3000 ludziów, grasz w Sobotę przyjdzie 5000. Oczywiscie 3000 nie= 5000, więc organizacja, zabezpieczenia etc.również są inne(wyższe).

Tak jak napisałem, może i bym wolne w ten Piątek dostał, ale już znajomy, czy brat nie, więc jazda samemu automatycznie mija się z celem... Szkoda.

Za miesiąc leci Barum, więc sobie nadrobię zaległości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO I JAK, I O KTOREJ JEDZIE Z WARSZAWY?

 

Okazało się że muszę jechać na delegację do Rzeszowa :). Jadę w środę wieczorem jak nic się nie zmieni.

 

-- Pn sie 01, 2011 1:13 pm --

 

Simon, ok

 

Molgbym prosic o jakis telefon lub lepiej esesmana z info? Zmienilem fabryke i co prawda net jest, ale nie uwierzysz..

 

..TU TRZEBA PRACOWAC :mrgreen::mrgreen:

 

Koniec spamu :(

 

Jestem tez ciekaw czy sa miejsca w tym zjezdzie?

 

Ciekawe wydawało mi się że widziałem dzisiaj rano twoje autko w okolicach ul. Al. Jana Pawła 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ciekawe miejscówki (oprócz Lubeni) gdzie warto czaić się z aparatem ??

 

 

Polecam odcinek 6-9 Husów, znam tą drogę dobrze i może być ciężko :). Nie wspomnę o pięknych krajobrazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ciekawe miejscówki (oprócz Lubeni) gdzie warto czaić się z aparatem ??

 

 

Polecam odcinek 6-9 Husów, znam tą drogę dobrze i może być ciężko :). Nie wspomnę o pięknych krajobrazach.

 

Nigdy tam nie byłem, od kwatery w Pstrągowej mam 58km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie ciekawe miejscówki (oprócz Lubeni) gdzie warto czaić się z aparatem ??

 

 

Polecam odcinek 6-9 Husów, znam tą drogę dobrze i może być ciężko :). Nie wspomnę o pięknych krajobrazach.

 

Nigdy tam nie byłem, od kwatery w Pstrągowej mam 58km :(

 

 

Możemy się umówić, będę w Rzeszowie od czwartku. Moim zdaniem warto się wybrać choć nie jestem ekspertem. Sam pewnie będę starał się objechać jak najwięcej oesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mont w sumie dobrze ze nie wody na lubeni bo tarcze szlak trafiał. lubenia szła już wielokrotnie pod górę.Pamiętam swój debiut w 2006 i zrobiłem tam niezłego bąka.No ale fakt jełop wtedy byłem okrutny :mrgreen:

Bartez jedzie jako zero ale przed rpp :)

 

-- 1 sie 2011, o 19:18 --

 

Zawsze marzyłem, żeby pojechać w rzeszowskim. Dzięki forum udało mi się :) Nie ważne jak :P:)

ta dzięki forum... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam wlasnie propozycje w gazetce WRC na drugi dzien rajdu i mam pytania:

- czy polecacie z Husowa pkt 3 czy 4 (partie techniczne) lub tez 8A/B 10 (by zobaczyc kto ma duze cojones)

 

Prosze powiedzcie cos na temat ww miejsc, gdyz na rzeszowski wybieram sie po raz pierwszy

 

wielkie dzieki Wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na OS Izdebki, w pierwszej części, jest szutrowy fragment czy też mocno zanieczyszony asfalt (onboard z 2009)?

 

I jeszcze jedno z OS Lubenia :

Na onboardzie od 6:57 do 8:01 fajny łącznik szutrowy, to fragment powyżej Lubenii ale gdzieś bliżej mety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na OS Izdebki, w pierwszej części, jest szutrowy fragment czy też mocno zanieczyszony asfalt (onboard z 2009)?

 

I jeszcze jedno z OS Lubenia :

Na onboardzie od 6:57 do 8:01 fajny łącznik szutrowy, to fragment powyżej Lubenii ale gdzieś bliżej mety ?

 

koledzy z Podkarpacia i nie tylko ;) możecie pomóc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...