Skocz do zawartości

Rajd Rzeszowski 04-06 sierpnia 2011


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rownież odpuszczam Rzeszów. Rozgrywanie odcinków w Piątek, najwyraźniej ma za zadanie zniechęcic kibiców od przyjazdu na odcinki. Wiadomo mniej kibiców, mniej roboty. Najlepiej niech organizują rajdy w Polsce w tygodniu, wówczas napewno będą mieli wszyscy luz... :(

Na szczęscie do Czechów i na Słowację blisko. Tam organizatorzy inaczej podchodzą do kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - jakoś tego nie rozumiem. Z trójmiasta można wziąć urlop na remont mieszkania ale na 1 dzień rajdu już nie? Co to za kibicowanie? Przeciętny pracownik ma 26 dni urlopu - 1 dzień żal na rajd?

Pamiętam jak sie zrywaliśmy z zajęć - ba zdazyło sie raz opuścić kolosa bo Warszawski szedł w piątek i jakoś nie płakał nikt z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda tak że jako zerówki jedzie samo forum.

000 gracu 00 harvi i 0 ja :) czyli będzie balanga z resztą forumowiczów :)

 

tutaj brakuje opcji "I like" :mrgreen:

 

Zdecydowanie brakuje, bo bym niewatpliwie zlajkowal. Szkoda mi tylko, ze Harvi pojedzie beze mnie, ale nie mozna byc w dwoch miejscach jednoczesnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - jakoś tego nie rozumiem. Z trójmiasta można wziąć urlop na remont mieszkania ale na 1 dzień rajdu już nie? Co to za kibicowanie? Przeciętny pracownik ma 26 dni urlopu - 1 dzień żal na rajd?

Pamiętam jak sie zrywaliśmy z zajęć - ba zdazyło sie raz opuścić kolosa bo Warszawski szedł w piątek i jakoś nie płakał nikt z nas.

Na praktykach nie przysluguje mi dzien wolny. Pomijajac fakt ze nie mam kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo nieprofesjonalne

 

pewnie będzie oficjalne sprostowanie :wink: :mrgreen:

 

Sprostowanie nie tak istotne. Wazne zeby pojechal z glowa i wypelnil to czego od zerowki oczekuja organizatorzy rajdu i sam zespol "Bezpieczne Rajdy". To nie tylko solidny kawal jazdy dla przyjemnosci ale i duza odpowiedzialnosc. A jak do tego pojedzie miejscami efektownie (a to przeciez potrafi :mrgreen: ) to i on sam i publika z forum bedzie zadowolona :mrgreen:

Jedzie mocna ekipa (Gracu, Vert, pewnie Piotrek Fukowski), w tym skladzie super sie jechalo na Karkonoskim. Zaluje, ze mnie nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież odpuszczam Rzeszów. Rozgrywanie odcinków w Piątek, najwyraźniej ma za zadanie zniechęcic kibiców od przyjazdu na odcinki. Wiadomo mniej kibiców, mniej roboty. Najlepiej niech organizują rajdy w Polsce w tygodniu, wówczas napewno będą mieli wszyscy luz... :(

Na szczęscie do Czechów i na Słowację blisko. Tam organizatorzy inaczej podchodzą do kibica.

 

Wlasnie o tym jakis czas temu pytalem "dlaczego jest ten piatek" i maciekSubru i pisze ze "Z tego co pamiętam ostatnie 6 lat to chyba zawsze było piątek-sobota (jak większość rajdów w tym kraju - dlatego, że jakby miejscowa ludnośc z powodu rajdu nie mogła dojechać do kościoła w niedzielę toby ksiądz byłby bardzo niezadowolony"

 

Moze jestem laikiem i igonoratem tematu, ze jednak piatek jest dla mnie niezrozumialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - jakoś tego nie rozumiem. Z trójmiasta można wziąć urlop na remont mieszkania ale na 1 dzień rajdu już nie? Co to za kibicowanie? Przeciętny pracownik ma 26 dni urlopu - 1 dzień żal na rajd?

Pamiętam jak sie zrywaliśmy z zajęć - ba zdazyło sie raz opuścić kolosa bo Warszawski szedł w piątek i jakoś nie płakał nikt z nas.

 

No niestety. Pewnie i wolne bym na ten Piątek dostał, ale zlewam temat. Nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą.

Poza tym, to ktoś musi pracowac, co by reszta mogła się bawic, prawda :?: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...