Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Pan Andrzej Koper pisał kilkanaście/kilkadziesiąt stron temu, że w MY 15 silnik jest wzmocniony, żeby tak się już nie działo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... i do tej pory nie odpowiedział na pytanie, na czym te wzmocnienia polegają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

. i do tej pory nie odpowiedział na pytanie, na czym te wzmocnienia polegają

Wzmocnienia te polegają na dodatkowych szkoleniach dla pracowników SIP aby zwiększyli odsetek odrzucanych reklamacji ze względu na niewłaściwe uzytkowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

. i do tej pory nie odpowiedział na pytanie, na czym te wzmocnienia polegają

Wzmocnienia te polegają na dodatkowych szkoleniach dla pracowników SIP aby zwiększyli odsetek odrzucanych reklamacji ze względu na niewłaściwe uzytkowanie :P

 

A to spoko. Ja będę użytkował właściwie :)

 

Edytka:

Jak sobie czytam tem wątek, nie mogąc się doczekać odebrania auta z salonu ( :wub: ), to nasuwa mi się taka myśl, że właściwie, to pomijając Levorga z CVT i elektrycznym ręcznym, brakuje na rynku STI kombi ...

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo trochę prościej - jakieś 42k eur :)

 

W porównaniu do MY13, którego cena była 49.500 - 56.500 EUR, to i tak jest przyzwoicie.

Fakt, jak byłem macać to nastawiałem się na cenę koło 200k-220k, a tu się okazało, że 180k z lekką górką.

 

 

Co do wskaźników to nie mam pojęcia, jak w nowym STI, ale w moim 2,5 mam Defi i uważam, że są świetne. Co na to Dealer? Proponują montaż czegoś? Swoją drogą, myślałeś już, gdzie by dodatkowe budziki zamontować w kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją drogą, myślałeś już, gdzie by dodatkowe budziki zamontować w kabinie?

Właściwie brakuje jednego - temperatury oleju. Na razie nie było czasu na doposażanie auta. Zdążyłem tylko kwity podpisać i pomacać sobie chwilkę autko :rolleyes:

Jutro podjadę do salonu rozmawiać o doposażaniu. Na pewno przyciemnić tylne szyby, standardowo jakiesi chlapacze i dywaniki, na pewno wymiana radia. Co do wskaźnika temperatury oleju - ciekawe czy można zamontować bez wpywu na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Twoje już czeka na odbior? Tak szybko zamawiałeś czy trafiłeś jakiegoś wolnego?

A jest temperatura spalin w kompie? Ja zapamiętałem tylko boosta.

Myślę, że jeśli Dealer będzie dokladał to gwarancja powinna być utrzymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłby dyskretny, w ostateczności jakaś kontrolka. Wolałbym wiedzieć kiedy pedał gazu bezpiecznie może spotkać się z podłogą.

Właśnie dowiedziałem się, że WRX pokazuje temperaturę oleju. Ma tą opcję na standardowym wyświetlaczu. Co za wał uznał, że jemu przyda się to bardziej niż STI? Albo który przegub uznał, że w STI jest zbędny?  

 

Muszę zapytać w serwisie czy podłączą wskaźnik. 

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli to Twoje już czeka na odbior? Tak szybko zamawiałeś czy trafiłeś jakiegoś wolnego?

Hmm. Z moim to w ogóle dziwna sytuacja była. Najpierw się powoli przymierzałem, rozglądałem, orientowałem. I info było, że najwcześniej auto i tak może być na grudzień. Po czym mój dealer, z którym jestem zresztą zaprzyjaźniony, jak usłyszał, że może będę chciał, to zamówił demówkę dla siebie, ale miała być na październik. Więc jakbym się decydował, to miało być na październik. A jak już się zdecydowałem, że wezmę to auto w październiku, to się znalazło jakies wolne. Zostałem bardzo zaskoczony telefonem z salonu, że do dwóch tygodni będę miał auto. I w ten sposób pewnie już w przysżłym tygodniu odbieram :yahoo:

 

 

 

A jest temperatura spalin w kompie? Ja zapamiętałem tylko boosta.

Nie, spalin na pewno nie. Oleju też nie. Ciśnienie doładowania jest.

 

 

 

Myślę, że jeśli Dealer będzie dokladał to gwarancja powinna być utrzymana.

Muszę o to zapytać.

 

 

 

Ja ostatnio mialem okazjesie przejechac nowka sztuka u swojego dealera i chyba juz wiem na co zbierac pieniadze... tym bardziej ze nowe Legacy za duze jak na moj gust.

Zbieraj i kupuj :)  Naprawdę świetny. Też w ubiegłym tygodniu miałem okazję pojeździć. I zamiast Legacy, jako auto na co dzień, nadaje się doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli to Twoje już czeka na odbior? Tak szybko zamawiałeś czy trafiłeś jakiegoś wolnego?

Hmm. Z moim to w ogóle dziwna sytuacja była. Najpierw się powoli przymierzałem, rozglądałem, orientowałem. I info było, że najwcześniej auto i tak może być na grudzień. Po czym mój dealer, z którym jestem zresztą zaprzyjaźniony, jak usłyszał, że może będę chciał, to zamówił demówkę dla siebie, ale miała być na październik. Więc jakbym się decydował, to miało być na październik. A jak już się zdecydowałem, że wezmę to auto w październiku, to się znalazło jakies wolne. Zostałem bardzo zaskoczony telefonem z salonu, że do dwóch tygodni będę miał auto. I w ten sposób pewnie już w przysżłym tygodniu odbieram :yahoo:

 

Moge sie mylic, ale chyba lubelskie STi podkradles, teraz salon w Lublinie czeka dodatkowe tygodnie ;)

Wystarczyłby dyskretny, w ostateczności jakaś kontrolka. Wolałbym wiedzieć kiedy pedał gazu bezpiecznie może spotkać się z podłogą.

Właśnie dowiedziałem się, że WRX pokazuje temperaturę oleju. Ma tą opcję na standardowym wyświetlaczu. Co za wał uznał, że jemu przyda się to bardziej niż STI? Albo który przegub uznał, że w STI jest zbędny?  

 

Pewnie dlatego ze to calkiem inny silnik i moze pomysleli o tym na duzo wczesniejszym etapie, ergo nie trzeba zadnego druciarstwa zeby wyciagnac te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...