Skocz do zawartości

... [Kraków] KJS 11.12 >>Amatorski Rajd Mikołajowy ...


matt

Rekomendowane odpowiedzi

.... ponieważ, Kajtuś namawia na Oes PAsetrnik to ja zapraszam na KJS albo jak go "profesjonalnie" nazwali "Amatorski Rajd Mikołajowy o PUCHAR PLATINUM" .... wpisowe (100 zł) wprawdzie droższe niż na Pasterniku ale ranga imprezy inna no i 3 odcniki po dwie pętle (Zajezdnia 8) , lotnisko/pas Czyżyny, Maxi Shrott - naprzeciwko Selgros) ..... ja startuje i wygląda na to, że to będzie mój pierwszy kjs :D ..... może by ktoś z forum jeszcze wystartował :?: Buffy?, Piotr :twisted: ?......

z kibiców z tego co wiem to już się zadeklarował charlie czyli nadworny fotograf forumowy czasem dorabiający w moim profi rally teamie :lol::lol: oraz Aflinta :) ......

poniżej dla zainteresowanych jest harmonogram czasowy.....

 

pozdr. matt

P.S. szkoda, że godzniy kjsu pokrywają się z oes pasternik to by można w dwóch imprezach wystartować w ciągu dnia jak to kiedyś w swej młodości czynił "mistrz" ALEX 8) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że godzniy kjsu pokrywają się z oes pasternik to by można w dwóch imprezach wystartować w ciągu dnia jak to kiedyś w swej młodości czynił "mistrz" ALEX .....

Tak bywało!!!Dziwię się "młodym"!Ja miałem większe zacięcie....Z "mistrzem: Alexem przesadziłeś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pech, magikom z Libertowa nie udało się jeszcze uzdrowić elektroniki mojego szuwarka :( Jestem bez transportu i możliwości zawitania na KJS :( Na dodatek na 15:00 zobowiązano mnie do uczestnictwa w rodzinnym obiedzie.

 

EDIT

A jednak Magicy się wyrobili i autko już działa jak powinno :) To gdzie się spotykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta to widzę, że rodzinny obiad poszedł w odstawkę... a startujesz...?? No mamy kolejnego forumowicza, który będzie startował... JA... :twisted: Będę obecny.... jaki czas spotkania...?? :mrgreen: Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to pamiętajcie, że lista teoretycznie jest już zamknięta... Mogę jak cos podać numer do gościa, który jest w stanie jeszcze kogoś dopisać ale to by trzeba było zrobić dzisiaj.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta to widzę, że rodzinny obiad poszedł w odstawkę... a startujesz...??

Nie, nie startuję, nie takim autem :) Można się pobawić w kręciołka, ale na KJS to raczej kiepski pomysł ;)

Obiad też nie poszedł w odstawkę, bo mają teraz własny środek transportu mogę o 14:30 opuścić arenę zmagań i pojechać integrować się z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na barciach 6 automobilklub krakowski... Tam jest start i meta... Więc jeżeli się umawiacie to pewnie na miejscu... Ci którzy startują to raczej gdzieś w okolicach wspomnianej ulicy... Inaczej raczej nie wypali... Ja się tylko martwię jak to będzie wyglądało bo przeciez nie mam dalej ręcznego... Przydał by sie na takie pruby... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest troszkę nie w porę... :roll: No niestety, będę jeździł na okrętkę :x , chyba, że szybko jutro naucze się tym samochodem z kołyski... :twisted: Zobaczymy... :shock: nic więcej nie poradzę... :|

tym bardziej, że dopiero o 8 rano będę wiedział czy dam radę wystartować... Miałem tymczasowy dowód rejestracyjny i teraz Pan AL ma mój nowy... wszystko zależy czy będę miał jak odebrać... :oops:

 

[EDIT]

Jeżeli chodzi o mnie to ponieważ nie mam "łapy" i będzie nie widowiskowo niestety, to poproszę zdjęcia... :mrgreen: Może coś fajnego z tego wyjdzie... :wink: Filmiki są jak najbardziej OK, ale w moim przypadku ktoś będzie mógł powiedzieć, że jechałem jak ciot*... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w moim przypadku ktoś będzie mógł powiedzieć, że jechałem jak ciot*... :wink:

Bez przesady :) Piękny start na zajezdni, agresywan jazda, ale czasem zbyt agresywna, co niestety odbiło się na wynikach :(

Na pocieszenie kilka fotek mojego autorstwa (niestety nie dorównują ujęciom charliego):

http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/KJS/

(fotki jeszcze się wczytują, więc proszę o cierpliwość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na zdjecia i jezeli ta proba faktycznie sie odbywala na plycie lotniska ... to nie zaluje, ze nie pojechalem... przeciez tam mozna kolo urwac idac bokiem w laczenie plyt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...