Jump to content

Do czego służy ten przycisk.

Puzoniasty36
 Share

Recommended Posts

Może jest ktoś wstanie udzielić mi pomocy. Mam Sti z 2005 wersja US i jest w nim pewien magiczny guzik, który nie wiem, do czego służy. Przycisk znajduje się z lewej strony kierownicy zaraz przy włączniku spryskiwacza IC, jest tej samej wielkości, co włącznik IC, ale podzielony jest na dwa mniejsze przyciski, jeden jest w kształcie gwiazdki lub wiatraczka a drugi poniżej ma na sobie kropkę. Jak nacisnę któryś z przycisków nic się nie dzieje. Czy wie ktoś, co to jest i do czego służy?

sąsiad kupił renófke clio z silnikiem 1.2 101KM.strasznie przeżywa że ma taki przycisk na desce rozdzielczej i po jego wciśnięciu ma 106KM. WOW co za strzał mocy!

jezeli sie nie myle to sasiad ma 1.2 turbo...wiesz..niektórzy maja subaru a nie maja turbo..jak ja hehe swoja droga mam clio 1.2 75 koni i jest taki muł , że punten 1.2 60km go biore hehe

kolega miał kiedyś taki guzik do odpalania auta...

A jak kupiłem pierwsze swoje auto,od taksówkarza z niemiec to był taki płaski pionowy pstryczek, z zakrętką żeby nie wypadł jak wyciągacz guzika od spłuczki kibla z PRL. Tym guziczkiem odpalało się niebieskie podświetlenie spryskiwaczy.

Opel Omega A bleeee... jak sobie go przypominam to mam odruch wymiotny... brrrr