Skocz do zawartości

Forester XT Poszukiwany


Benmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Poszukuje Forestera Xt 2.5. Moze ktos z forumowiczow zastanawia sie nad sprzedaza w najblizszym czasie. Najchetniej kupie na fakture vat, ale rozwaze wszystkie oferty.

Wiem ze dzial slabo odpowiedni ale wciaz nie moge pisac w dziale kupie/sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benmar,

 

...jest kolega na forum ktory podjol decyzje o sprzedazy lub zamianie swojego forka 2,5xt MY06 jesli nic sie nie zmienilo.

skoro nie mozesz wejsc na sprzedaze to daj kilka slow na PW do mnie dam namiar na karola.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Benmar,

 

...byles, ogladales, ...i co przeciez to dobry sprzet kolegi forumowego a nie jakas "okazja" ???

 

tomasz

 

wybacz, ze podpinam sie pod Twoj post, ale ja tez przymierzam sie do sprzedazy Forka 2.5XT MY06. Niestety nie moge zalozyc odpowiedniego watku w dziale k/s. a wracajac do tematu rozmawialem z kolega Benmar, on szuka chyba dosc taniego Forka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dalej poszukuje Forka XT do 2008 roku na pelna fakture.

Airborn nie szukam taniego Forka tylko uwazam ze jak za rok 2005 chcesz wygorowana cene, oczywiscie moge sie mylic bo na wlasne oczy go nie widzialem. Teodando jutro bede dzwonil pod numer ktory dales, poprostu nie mialem czasu wyskoczyc w czerwcu na ogledziny (w dzien ktory wyslales bylelm wlasnie w wawie ale meila odebralem dopiero po powrocie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benmar,

 

dziwnie robisz. Stan auta jest ściśle związany z ceną. Lepiej kupić my06 w lepszym stanie niż my08 dowalone.

 

Znam takie my05 w pełnej opcji 2.5xt 211km skóry navi kupione niedawno. Przebieg 20kkm. Stan nówka nie używana :mrgreen:

 

cena 85k pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benmar,

 

dziwnie robisz. Stan auta jest ściśle związany z ceną. Lepiej kupić my06 w lepszym stanie niż my08 dowalone.

 

Znam takie my05 w pełnej opcji 2.5xt 211km skóry navi kupione niedawno. Przebieg 20kkm. Stan nówka nie używana :mrgreen:

 

cena 85k pln

 

przykladowo ja - wybierajac Forka mialem do wyboru 2005r MY06 i egzemplarz z 2007r z podobnym przebiegiem.

oba auta sprawdzilem w serwisach i na wlasna reke. wybralem 2005r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...