Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i Kaczora, który jeszcze odsypia chciałam podziękować za spocik :lol:

Bimber dzięki za transport, Kuba i Mati Wy wiecie za co!

Kiełbaski gorące, kra na Wiśle strzelała a na koniec ukradli Pałac Kultury :twisted:

To sie nazywa dobra organizacja :D

Wielkie dzieki dla Wszystkich obecnych i nieobecnych (jak tu narysowac Kwiatek) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem dodac.jestesmy chyba jednak faktycznie zdrowo pie.....lnieci ze nam sie tak chce i mamy taka radocha z tego spotykania.jak wracalem sunsiad sie pyta gdzie bylem.mowie mu a on>pierdo.....niety jests chyba....no chyba jestem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie będę polemizował - coś w tym jest :twisted:

 

 

Moja mama też tak to mniej więcej określiła, ale używając innych słów... :D

Ale nie będziemy się leczyć...?

 

Dobrze, że są zdjęcia, bo inaczej nikt by w to nie uwierzył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Własnie dotarłem do domu i naprawde było super, Sorry ale Frakcja Krakowska nie ma szans :twisted: Bimber wielkie dzieki za podwózke ładnie lata twoja maszyna :)

Kuba moja pani dziekuje za przejażdżkę no i wielkie dzieki Mati za użyczenie samochodu Kubie

 

P.S. Aga mówi że dziewczyny zakładaja babskie forum.

 

A no i bym zapomniał to kiedy Mati pożyczasz swoje Auto. :lol::lol:

 

 

myślę, że siedliśmy Krakusom na ambicje i jeszcze coś ciekawego wymyslą :) ale tego ogniska nic nie przebije, hehe :D

 

Aga dobrze mówi! Dać jej nalewki :lol:

 

 

Było świetnie. Szacuneczek dla wszystkich.

Myślcie nad następnym ognieskiem, hehe

 

A miejscoofka bardzo sympatyczna (pomimo, że troszkę pobłądziliśmy w drodze powrotnej.. no chyba, że to była zaplanowana wycieczka krajoznawcza :D)

 

Wilk > fajnie, że mimo pewnych trudności dotarłeś :) pamiętaj, ze mam być pierwszą osobą, która dowie się o zmartwychstaniu Subaryny :D ooobiecaaałeś...

 

Paolka > grzaniec cudny i dobrze spełnił swoją rolę, ale next tajm bierzemy dwa termosiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i Kaczora, który jeszcze odsypia chciałam podziękować za spocik :lol:

Bimber dzięki za transport, Kuba i Mati Wy wiecie za co!

Kiełbaski gorące, kra na Wiśle strzelała a na koniec ukradli Pałac Kultury :twisted:

To sie nazywa dobra organizacja :D

Wielkie dzieki dla Wszystkich obecnych i nieobecnych (jak tu narysowac Kwiatek) :P

 

 

Witaj Aga , pierwszy raz jak przeczytałem posta to myslałem że Wojtek ma rozdwojenie osobowości :twisted::twisted: i dopiero po chwili dotarło że to Ty :mrgreen::mrgreen:

Może czas zalogować się w końcu??

Proszę o przemyślenie mojej propozycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aga , to prawda że nareszcie się udało :mrgreen::mrgreen:

myślałem że już nici z tego :wink:

 

aha i zapraszamy na szerokie wody z powitaniem do działu:

http://www.www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... 450#223450

 

tam się przywitaj :) ze wszystkimi maniakami w kraju :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko wstałem i robię za psa przewodnika :P:P . Bimber widzę że namówiłeś moją Age do zalogowania się.

 

Tak wiec Wiatam moją połówkę :evil::lol::lol:

 

 

Udało się :mrgreen: ale zaproś Agę do zaprezentowania się szerszemu gronu osób w odpowiednim wątku :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem dodac.jestesmy chyba jednak faktycznie zdrowo pie.....lnieci ze nam sie tak chce i mamy taka radocha z tego spotykania.jak wracalem sunsiad sie pyta gdzie bylem.mowie mu a on>pierdo.....niety jests chyba....no chyba jestem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie będę polemizował - coś w tym jest :twisted:

Moja mama też tak to mniej więcej określiła, ale używając innych słów... :D

Ale nie będziemy się leczyć...?

Po pierwsze - brak chęci, żeby się leczyć :twisted:

Po drugie - podobno (ja w to wierzę) nie da się tego wyleczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie - będę chyba musiał popracować nad swoją małżowinką :twisted: .

 

Nie widzę innego wyjści a mam nadzieję że małżonka pozytywnie nastawiona po psociku :mrgreen:

a co do leczenia się to...nie ma na to lekarstwa :twisted::twisted: i nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...