Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

rany ludziska kochane co się z wami dzieje...

niedługo dojdzie do tego że jak bedzie impreza to wszyscy którym sie zachce na stronę będą klaskać w ręce żeby było wiadome że nic nie kombinują lub będą trzepani przed wyjściem... :idea:

nie było czegoś podobnego wcześniej... :???: daleki jestem od tego by mówić o kimś czy oczerniać kogoś (Wojczek gdzie moje krzesełka :razz: )

może Krzysiek ma pecha ale to już przesada... :evil:

czasem ktoś może przez przypadek po pijaku "schować dla bezpieczeństwa danych"

ale miło by było gdyby takie sensacje nie miały miejsca bo to nie poprawia ani wizerunku ani nie daje przyjemności ze spotkań gdy każdy patrzy czy ma jeszcze koła w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zrzutkę na kartę możecie mnie oczywiście wpisać, w Championsie mnie nie było. Jeżeli nie znajdzie się osoba, której na myśl przyszło zabrać kartę oczywiście jedynym wyjściem jest nasze wspólne odkupienie jej. Jaka to była pojemność? (1GB to jakieś 200zł)

 

W mojej głowie nie mieści się, że ktoś ze współimprezowiczów mógł się tak zachować. :shock: W przedszkolu się takie kwiatki nie zdarzają, a co dopiero wśród dorosłych, poważnych ludzi - zdarzyć się nie powinny! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany ludziska kochane co się z wami dzieje...

niedługo dojdzie do tego że jak bedzie impreza to wszyscy którym sie zachce na stronę będą klaskać w ręce żeby było wiadome że nic nie kombinują lub będą trzepani przed wyjściem... :idea:

nie było czegoś podobnego wcześniej... :???: daleki jestem od tego by mówić o kimś czy oczerniać kogoś (Wojczek gdzie moje krzesełka :razz: )

może Krzysiek ma pecha ale to już przesada... :evil:

czasem ktoś może przez przypadek po pijaku "schować dla bezpieczeństwa danych"

ale miło by było gdyby takie sensacje nie miały miejsca bo to nie poprawia ani wizerunku ani nie daje przyjemności ze spotkań gdy każdy patrzy czy ma jeszcze koła w aucie...

Ja bym to nazwał nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Po ch.... komuś karta do aparatu?

Nie było czegoś lepszego?

 

A tak na poważnie- karta się pewnie znajdzie.jupi3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się skompromitował? :shock:

 

A bo ja wiem?

Wydaje mi się, że nie. Nadal nie znajduję przesłanek dla chęci podciągnięcia karty.

 

Gdyby ten ktoś miał za grosz honoru, już by się przyznał i załagodził sprawę. Jasna, nie wypada, ale nie wypada przede wszystkim kraść! Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się skompromitował? :shock:

 

A bo ja wiem?

Wydaje mi się, że nie. Nadal nie znajduję przesłanek dla chęci podciągnięcia karty.

 

Gdyby ten ktoś miał za grosz honoru, już by się przyznał i załagodził sprawę. Jasna, nie wypada, ale nie wypada przede wszystkim kraść! Wstyd.

 

Obiecuję, że informacja ta pozostanie między mną a tą osobą. Pal licho kartę ale oddawaj łobuzie zdjęcia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się skompromitował? :shock:

 

A bo ja wiem?

Wydaje mi się, że nie. Nadal nie znajduję przesłanek dla chęci podciągnięcia karty.

 

Gdyby ten ktoś miał za grosz honoru, już by się przyznał i załagodził sprawę. Jasna, nie wypada, ale nie wypada przede wszystkim kraść! Wstyd.

 

Obiecuję, że informacja ta pozostanie między mną a tą osobą. Pal licho kartę ale oddawaj łobuzie zdjęcia :twisted:

 

Powiem wam że sam zacząłem siebie podejrzewać o ta karate.

Dobrze się bawiłem a w pewnym momencie się źle poczułem - dyplomatycznie mówiąc, ci co byli wiedzą o co chodzi za co Agę i Blue serdecznie przepraszam.

Nawet przeszukałem kieszenie spodni w których byłem, Niechciał bym żeby podejrzenie padło na mnie.

 

Naturalnie wpisuje się na listę .

 

LISTA...

1. Hogi

2. vero

3. MIKKI

4. adamusmax

5.Adi555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...