Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Maly update (cale szczescie, ze dopadlem na lotnisku komputer z netem): uswiadomilem sobie wlasnie, ze lece przez Frankfurt, a nie Monachium (rutyna gubi...:roll:), ale godzina przylotu sie nie zmienia: 22:40 8).

 

Natomiast powtorze swoja mantre: bedzie Wam sie chcialo... :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update (cale szczescie, ze dopadlem na lotnisku komputer z netem): uswiadomilem sobie wlasnie, ze lece przez Frankfurt, a nie Monachium (rutyna gubi...:roll:), ale godzina przylotu sie nie zmienia: 22:40 8).

 

Natomiast powtorze swoja mantre: bedzie Wam sie chcialo... :?: :shock:

 

A Przemeq mial nadzieje ze po dlugiej, sluzbowej podrozy pojedzie spokojnie (TAXI) do domku ...a tu zgraja maniakow na niego bedzie czychac :twisted: ...masz PR chlopaku !! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskoor, dawałeś radę pięknie.

Krążąc po lotnisku, po tym jak sępy usiłowały zepsuć nam zabawę, jeździełem w kolumnie za Piskoor'em i kilka razy mnie zadziwił jaki ten Foryś szybki :) . Najfajniej jednak wyglądał gdy wyjechaliśmy już z Przemq'iem na Żwirki i był taki mały kawałek ślizgawki gdzie zaczynało miotać :D

Niestety obowiązki domowe wzywały i pożegnałem Was przy Marynarskiej - co dalej się działo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już w domu....

Fajnie było....i walka ogromna coby Forest nie został w tyle za kawalkadą :-)

 

Idę wyprac spodnie :mrgreen:

 

Bez przesady Forys radził sobie bardzo dobrze a dotego to BRZMIENIE super.

Panowie spocik ekstra i strasznie się cieszę że Warszawka kasuje innych. Pozdrawim wszystkich i do następnego spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę swoje trzy grosze.

 

A nawet grosiska :twisted:.

 

FRAKCJA WARSZAWSKA RZĄDZI!!!

 

Panowie, to co odwaliliście dzisiaj z lotniskiem, to przechodzi wszelkie wyobrażenie i zrywa skalp :shock:! Paręnaście szuwarków (+'fiesta' 8)) objeżdżających rządkiem lotnisko, ludzie się gapią, nie wiedzą o co chodzi, psy kompletnie zbaraniały i dostały kota :mrgreen:, ogólnie - jazda na cełego :!:. I jeszcze potem ten triumfalny przejazd przez miasto!

 

A już nie będę mówił jak mi było miło... (mario-wrx - dla takich pozytywnie zakręconych człowiek jest gotów zrezygnować z prysznica zaraz po przylocie i jeszcze się cieszy :twisted:).

 

Kolejna rzecz: to drugi piątek z rzędu, gdy Forumowicze, nie baczni na obowiązki domowe i inne takie tam, stawiają się w takiej sile. I jak zwykle w super humorach.

 

No już sam nie wiem, co powiedzieć - zazywczaj jestem w miarę wygadany, ale dziś mi po prostu brak słów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zaprosimy inne frakcje by się czegoś nauczyły :mrgreen:

 

Co jak co, to teraz my wyznaczamy standardy 8).

 

Nikt tego nie odważa się głośno powiedzieć, ale ja, jako znany prowokator i mieszacz kijem w mrowisku, to powiem: na naszych cotygodniowych spotach jest więcej subaraków, niż na organizowanej miesiąc "Akcji Oskar" :twisted:.

 

A już żeby w ogóle dodać pikanterii sprawie, zakończę swoją wypowiedź nucąc pod nosem: "Tak się bawi, tak się bawi, STOLICA!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że się z Wami pogubiłem na Toruńskiej jeździłem później po Pradze z myślą że tyle szuwarków to się tak łatwo nie schowa ale jednak :( Potem jeszcze na Toruńskiej w drodze powrotnej kill'a (BMW) zaliczyłem :) i pojechałem do domu. Ale i tak spot super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, to teraz my wyznaczamy standardy

 

Tylko żeby nie stało się standartem zabieranie dowodu rejestracyjnego Adiemu555 :(

 

Ale zabawa była super- i wizyta u Wojtka i cuda na lotnisku i lans po mieście. Nawet próba ścigania się tej bmw przed zjazdem do KFC nie zmąciła przyjemności spotkania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...