Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jedno gdzie jechac, byle teraz. Wlasnie wrocilem po robocie zaliczajac parkingi i ronda pod realem potem pod fashion house i nawet na tym malym rondzie przy imoli dalem rade, wszystko super osniezone :twisted: A ja to wyslizgalem do spodu :mrgreen:

 

 

 

Boze, jak ja kocham zime w subaru! :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dzisiaj w wawie, a konkretnie w Mysiadle, jesli ktoś chce dzisiaj odebrac karnety to mam je wszystkie i mozemy gdzies się łapać, ale plan max na dzisiaj to mokotów i potem GalMok na chwilę, dalej w miasto się nie zapuszczam i tak sie pewnie nastoję w korkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę w Mysiadle pewnie gdzieś z 2-3 godz, potem jadę na Mokotów w jedno miejsce i następnie do Galmoku. Za cholerę nie mam pojęcia o której będę. Chciałbym być nie później niż o 14, ale pewnie patrząc na to co się dzieje za oknem to dotrę tam o 20 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoło było

gorąco chwilami :lol:

 

Tak, tak, dwa momenty zmroziły mi krew kiedy Forester bardzo ładnie jadący o mały włos nie zasadził się w zadzie kiedy leżałem w zaspie :lol: 8)

A jak dziś się okazało to do huty leciałem na kapciu tracąc dwa razy trakcje i teraz szukam 4 nowych gumek. Co lepsze od ręki nigdzie nie widzę 205/50/R16 87V w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra właśnie wertuje na alledrogo i większy wybór jest 55 niż 50. Będę musiał tylko zwolnić bo dostępne są tylko z indeksem H ;)

Heh, Yokohama droższa niż Dębica.... a to zaskoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...