Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

kto dobrze..."śmiga" po śniegu?

 

tzn? rozwin mysl :wink:

 

 

zawsze miałem tylno napędowe samochody i szczerze, na świezym sniegu jest ok, ale nie do końca potrafię poszalec, złapa, jeżeli to jest możliwe w miarę rozsądną kontrolę nad autem w trakcie poślizgu no i nie zawsze z hamowaniem wychodzi. po prostu chce sie nauczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota proponuję w środę - tam gdzie zawsze, o tej co zazwyczaj

 

Filip W. - zapisz się na szkolenie do Wróbla lub Czwartka a nie będziesz "ćwiczył" na parkingach

 

 

ok - jasne !

 

tylko jeżeli moge prosic o jakies namiary.

 

z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota proponuję w środę - tam gdzie zawsze, o tej co zazwyczaj

 

Filip W. - zapisz się na szkolenie do Wróbla lub Czwartka a nie będziesz "ćwiczył" na parkingach

 

 

ok - jasne !

 

tylko jeżeli moge prosic o jakies namiary.

 

z góry dzieki!

 

Proszę:

http://www.rspw.pl/szkolenia.php

 

lub:

u Verta :arrow: viewtopic.php?f=10&t=139525&view=unread#unread

z Wróblem :arrow: viewtopic.php?f=10&t=139318&view=unread#unread

u Czwartka :arrow: viewtopic.php?f=10&t=138927&view=unread#unread

u Waszki :arrow: viewtopic.php?f=10&t=139402&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota proponuję w środę - tam gdzie zawsze, o tej co zazwyczaj

 

Filip W. - zapisz się na szkolenie do Wróbla lub Czwartka a nie będziesz "ćwiczył" na parkingach

 

Jeśli dobrze pamiętam to GalMok, 19.30? A do której tam jesteście? Bo będę na gościnnych występach i być może będę miał sprawę "bombkową" (a właściwie nie ja, a inny forumowisz z Lublina :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 21 spokojnie bo trzeba cos zjeść, buścić troche dymu i dopiero wypad na miasto. Także wpadać śmiało, kupowac po zestawie z Mc albo po 10 litrów paliwa i jesteście przyjęci :twisted:

 

Ja tam liczę na Waszą stołeczną gościnność :wink: :twisted:. Tyle, że będę dopiero około 21.30. I na chwilę, bo dalej w drogę. Jeśli bylibyście do 21.30 i byłyby bombki do odebrania, to wpadnę do GM. Ale niech temat odbioru pacuszki ustalą już bezpośrednio koledzy lukciosti i Xionc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spota proponuję w środę - tam gdzie zawsze, o tej co zazwyczaj

Filip W. - zapisz się na szkolenie do Wróbla lub Czwartka a nie będziesz "ćwiczył" na parkingach

ok - jasne !

tylko jeżeli moge prosic o jakies namiary.

z góry dzieki!

Filip

Na szybko to masz w tę sobotę Ułęż z Wróblem. Polecam! :-)

viewtopic.php?f=10&t=139318

Sam się zastanawiam, ale raczej nie dam rady w ferworze przedświątecznych walk z rzeczywistością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., to nie świerzaki tylko ekipa z lublina

 

Tak czy siak po zestawie sie należy :P

Acha i pamiętam, że mam do odbioru bombki i chyba świniacze magnetyczne. Także jak przyjdzie do płacenia to mnie łapcie, krzyczcie bo ja mam dobrą pamięć ale krótką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., to nie świerzaki tylko ekipa z lublina

 

Tak czy siak po zestawie sie należy :P

Acha i pamiętam, że mam do odbioru bombki i chyba świniacze magnetyczne. Także jak przyjdzie do płacenia to mnie łapcie, krzyczcie bo ja mam dobrą pamięć ale krótką ;)

 

Nie ekipa tylko jedna osoba :wink:. I obawiam się, że aż tylu drobnych to ja nie mam, by wszystkich nakarmić i napoić :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak sobie pomyślałem, że skoro tak szalejemy po tym śniegu i lodzie, to można by było zrobić z tego kilka nagrywek video i zmontować to w fajny klip. Tak się składa, że mam dwóch przyjaciół którzy mają dostęp do profesjonalnych gratów (zwłaszcza kamerki) telewizyjnych no i są fachowcami od m. in. montażu. W ostatnią sobotę zabrałem ich pod Centrum Energetyki przy Połczyńskiej i tam pałowałem mój czołg od 2 do 5 rano - trochę po śniegu, trochę po zmrożonej kostce, a chłopaki z soplami na nosie nagrywali i powiem że wyszło to całkiem fajnie. Widziałem już pierwsze efekty po zmontowaniu i powiem że Subaru chciałoby robić takie reklamy.. :lol: Ja się w tym przypadku zajmę dźwiękiem i postaram się wydobyć nawet z seryjnych skromnych wydechów n/a konkretne brzmienie :)

W związku z tym zbieram listę chętnych na wspólne nagrywki w różnych miejscówkach w Warszawie. Potem chłopaki zmontują z tego naprawdę kozacki klip (HD) i mnóstwo fajnych fotek wyciągnietych ze stop-klatki. Każdy uczestnik dostanie DVD z filmikiem i fotkami.

Warunki:

1. musi coś napadać

2. ustawka z parodniowym wyprzedzeniem, żeby wyciągnąć kamerkę z TV no i żeby się chętni mogli ogarnąć.

3. Podaję roboczego maila: slepson@o2.pl - kto jest chętny niech śle swój nr tel.

 

Zrobimy tak, jeśli znajdą się chętni to ja warunki się "spełnią" dzwonię do każdego i informuję że ruszamy z tematem.

 

Tutaj też prośba o pomysły na miejscówki. Nie będziemy się ograniczać do parkingów marketowych, informacje o przekupnych cieciach pilnujących zamkniętych placyków będą bardzo pomocne :twisted:

Nocne nagrywki mogą być w tygodniu roboczym, dzienne raczej w weekendy.

Kto tam się ostatnio wkręcił do Wróbla na Bemowo? Może kolega Wróbla udostępnił by tor w zamian za fajny klip video do wrzucenia na swoją stronkę. Może jeszcze sam zagadam...

 

Jak ktoś chętny to się nie krępować i pisać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem kolegę żeby zrobił prosiaka co ma 7 żyć :twisted:

[ ][ ]

Jak miałem Forda też zrobił mi znaczek :D

fifi0.th.jpg[/img]

Ale jak to z kolegami coś za coś. Muszę zebrać 20 osób żeby dał mi moją świnkę :evil:

A tak serio świnką będzie kosztować circa 60. Użyta farba spękała już jest testowana nowa -stąd nieznana ostateczna cena. 1,5mm grubości -mosiądz. Powierzchnia: satynowa albo błyszcząca(ocynkowana) -ja mam satynową. Przyklejana na płaskim, taśma samoprzylepną sylikonową (w komplecie).

Ewentualne pozbycie się świnki - za pomocą żyłki wędkarskiej odcinamy świnkę od taśmy, następnie taśma się roluje pod paluszkiem.

i uwaga

[ ]

O dostępności kolorów wypełnienia będę rozmawiał jak ostatecznie dobierze rodzaj wypełniacza.

Jeśli komuś się spodoba założę temat w OT i zrobimy listę puki co .... CO O TYM MYŚLICIE

Nie mierzyłem jej dokładnie ale jest wielkości lusterkowej świnki.

Przypominam się bo bym ewentualnie na spot podjechał i pokazał jak to wygląda. Jeśli są chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...