Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I po kręciołku - ALEX i OGS zwinęli Puchary Więcej napisze później.

 

No to gratulacje, ale było do przewidzenia, wkońcu Alex wszystko ustawiał :wink:

 

Tak, tak - zaraz założe wątek: "Jak wygrać Kręciołka" :mrgreen:.

 

ALEX - gratulacje 8). Jeszcze gdyby nie te tory na końcu - to byłoby super ;)

 

OGS - dzięki za przejażdżkę - tobie również gratulacje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich przybyłych na dzisiejszego kręciołka :) Podziękowania dla Wełniacza za pilotowanie i dla reszty forumowiczów za kibicowanie :) Specjalne podziękowania dla sponsorskiego gestu Mateusza, co uratowało mnie przed nagłym poszukiwaniem bankomatu :)

Pod poniższym adresem właśnie pojawiają się pierwsze fotki, ale z tego co widzę, to zajmie to jeszcze kilka godzin - coś zdechło łącze na styku UPC-TPSA. Sporą ich część napstrykał Gustaw, za co również dziękuję :)

 

http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/kreciolek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta - coś mi się nie chcą otwierać powiększenia zdjęć. Jak kliknę na miniaturę, otwiera się strona, ale bez powiększenia... :roll:

Bo przecież napisałem, ze dopiero się ładują na serwer :) I niestety potrwa to strasznie długo, łącze do sieci TPSA jest koszmarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze bylo... celowalem w ostatnia dziesiatke... a sie zrobilo II miejsce :wink: Pozniej mile zaskoczenie bo okazalo sie, ze w generalce tez jestem 2... 8)

 

Dzieki wszystkim za super impreze - ALEXowi za zajecie miejsca i informacje, Owocowi za pilotaz, a reszcie za doping :wink:

 

p.s. znowu WRXy pojechaly lepiej od STi :twisted:

p.s.2. czekam na fotke 44 od aflinty i nie chce sie zaladowac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wspomnianego wcześniej p.Lipskiego to nie chodzi tu o zazdrość (niektórzy powiedzą że i tak wiedzą swoje ale się mylą :P ). Problem polega na tym, że jak ktoś niezorientowany dobrze w "środowisku" ogląda jakieś zawody i widzi taką jazdę jak prezentuje p.Lipski to i tak nie zapamiętuje jaki to kierowca jechał. Pamiętać będzie za to dokładnie samochód i widząc coś takiego później może wyrobić sobie zdanie, że Subaru nie jeździ i kiepski to samochód. Poza tym nie lubię świecić też przed znajomymi oczami, że Subaru dało ciała... niestety później opinia przelewa się na ogół Imprezek i ich właścicieli a nie tylko pana Lipskiego - to tyle tego tematu

 

ciesze się natomiast BAAAARDZO że forum dziś pokazało co to znaczy walka połączona z zabawą :twisted: było fajowo :mrgreen: fotki przekażę jutro aflincie, amatorski mini klip, który zmontowałem może umieści na serwerze jeszcze dziś... (osobiście jak na moje umiejętności jestem dumny z tego klipu :mrgreen: )

 

pamiętajcie chłopcy i dziewczęta - następny kręcioł w Wieliczce najprawdopodobniej w styczniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...