Skocz do zawartości

GT gaz czy wolnyssak benzyna ?


michalm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze gdy przychodzi kupno czegoś nowego to sa dylematy, tak jest i teraz :? Stoję nad wyborem mniejszego zła: wolnossąca benzyna czy może raczej GieTek wraz z LPG. Mam na to przeznaczone ok. 12 000zł, może być minimalnie więcej ale lepiej mniej :D Liczę na obiektywne opinie, mile widziane również warte do obejrzenia oferty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem właśnie trochę opinii o gazie w GT i ogólnie bardzo zachwalana jest instalacja od Jako. A co do upalania to na szczescie nie samym upalaniem człowiek żyje :D Owszem tryb lansersko-bulwarowy czasem trzeba włączyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no bez przesady... 2.0 nawet sprawnie sobie z autem radzi. Wiadomo nie jest to demon prędkości, ale do sprawnego przemieszczania się naprawdę wystarczy. Pamiętaj, że do 98 włącznie, silniki 2.0 są 115 KM, a roczniki 99, 00 125 KM.

 

Pogadaj z DNLem, miał kiedyś takiego 125 KM. OBK 166 KM w automacie nie był w stanie go dojść (wiem z autopsji). Jeżeli chcesz opini o silniki 115 KM, pogadaj z użytkownikiem sochar.

 

GRAF, zgodzisz się ze mną, że jeżeli stare N/A to tylko 2.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, zgodzisz się ze mną, że jeżeli stare N/A to tylko 2.0 ;)

nie no pewnie ze tylko 2.0 pali niewiele wiecej niz 1.8 czy 1.6 albo tyle samo przy podobnym tempie, jako jedyne umozliwia sprawne ruszanie i korzystanie z 4x4 na suchym i mokrym

spalanie jakies 2L mniej mialem w 2.0 MY98 niz w GT MY95 przy podobnej jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, 2.0 n/a + sekwencje podtlenek lpg, spalanie takie samo jak na pb, tylko ze polowe taniej heh, osiagi tez takie jak na pb. Jak brakowalo mocy do upalania na sniegu (na szutrze i afalcie w sumie tez, tylko nie mialem okazji) zapodaje reduktor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie jakies 2L mniej mialem w 2.0 MY98 niz w GT MY95 przy podobnej jezdzie

 

 

Chyba miales popsute GT. :roll: Bo nie ma bata, zeby jakiekolwiek 2.0 n/a jezdzilo podobnie jak GT 95' podobnie jak nie slyszalem, zeby jakiekolwiek 2.0 N/a spalalo pod 40l na 100km co przy GT 95' wcale nie jest takie trudne do osiagniecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo turbodziadka :twisted: z tym że tutaj "tryb lansersko-bulwarowy" nie działa zwłaszcza w budzie kombi no chyba, że podkręcimy dziada chwilowo do 6 tyś obrotów :twisted: wtedy ludzie na widok ryczącego karawanu zaczynają się modlić po czym uciekają w popłochu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbodziadka

 

 

no właśnie, pomyśl nad Kapicowym/Profesorowym dziadkiem, jeszcze Ci zostanie pare groszy na zabawę...turbo wcale NIE MUSI palić dużo.

Trafisz na zadbanego dziada, to będzie dobrze...a Profesor ma zadbanego antyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby silnik kusi :twisted: ale jednak nie oszukując się, sylwetka już nie taaa...a wizja bulgoczącej wanny podoba mi się, nawet chyba bardziej niż sedana :D w sumie dzięki uprzejmości DNL'a i Sochara, postanowiłem że to będzie wolnossące 115 lub 125 KM :) a jeszcze małe pytanko: jak dodać ogłoszenie kupna, jakies cheaty na to macie, bo nigdzie w tym nie dziale nie ma opcji nowy wątek :? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Imprezę z '96 1.8 wolnossącą i osiągi są bardzo zadowalające jeśli chodzi o bardzo dynamiczną jazdę po mieście. W trasie przydałoby się z kilkanaście koni więcej do wyprzedzania, ale i tak spokojnie można to ogarnąć. Nie ma co się zamykać tylko na 2.0, jak mówię także 1.8 są całkiem sympatyczne. A co do spalania, to się za bardzo nie wypowiem, bo rozregulowała się moja instalacja Stefanelli, do której kuźwa żaden z odwiedzonych przeze mnie gaziarzy nie ma programu, żeby mi ją wyregulować ;) Aktualnie pali mi w mieście 20 litrów LPG, a w trasie potrafi zejść do niecałych 14. Wiem z autopsji, że ten silnik w mieście powinien palić od 12 do 15 litrów LPG. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie jakies 2L mniej mialem w 2.0 MY98 niz w GT MY95 przy podobnej jezdzie

 

 

Chyba miales popsute GT. :roll: Bo nie ma bata, zeby jakiekolwiek 2.0 n/a jezdzilo podobnie jak GT 95' podobnie jak nie slyszalem, zeby jakiekolwiek 2.0 N/a spalalo pod 40l na 100km co przy GT 95' wcale nie jest takie trudne do osiagniecia :P

wszystko bylo z nimi ok, 2.0GL palilo ok 12 GT 14,5 wszytko po miescie spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...