Skocz do zawartości

25.11. Krakow, SalonConrada - spotkanie z Leszkiem Kuzajem


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niuniek, ja dojechalem po 19 - mowili, ze nic nie stracilem bo nudy... i faktycznie nie wygladali na rozbawionych ;) zabralismy sie z Vampeerem, Bartem1000 i pojechalismy pod IKEE poupalac :twisted: Zapakowali sie z nami Buffy, Charli i jeszcze ktos ale nie wiem kto to :roll: Nota bene - krecil filmik - zglos sie :wink:

 

Aha... Dawid? To Ciebie cofalem na zolta linie na swiatlach? :wink:

 

A teraz ogolnie.... MY06 jest super - duzo lepiej wyglada niz na fotkach - duzo korzystniej niz wczesniejsze budy - podoba mi sie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, a to Cie nie poznalem w ogole :shock: ale drugi raz w zyciu Cie widzialem.. trzeba bylo zagadac cos nt. LFS ;) chociaz... teraz sobie przypomnialem jak cos powiedziales o wyprowadzaniu z poslizgu w LFS :twisted:

 

ZAJEZDNIA OTWARTA BYLA? :shock:

 

... dawaj filmy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no o LFS napomnialem ze jak sie gaz odejmie w zakrecie to tyl przod wyprzedzi :wink: Filmiki spod IKEI sa fajne ale z zajezdni ledwo co widac bo tam w ogole nie ma oswietlenia :? A co do wjazdu na nia to ktos 1 slupek wyrwal przy glownej drodze i dalo sie przejechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa OGS ale mógłbym przysiąc że się z Wami nigdzie nie zabrałem... ale może to przemęczenie po ciężkim dniu spowodowało, że wszystko co wydawało mi się że przeżywam było iluzją i faktycznie byłem z Wami pod Ikeą :mrgreen:

mnie najbardziej rozbawiły nawrotki moje i matta pod Emilem, na zajezdni byłem obserwatorem ale jak spadnie śnieg i obadam miejsce w dzień to też się chętnie pobawię :twisted:

natomiast dziś po małych konsultacjach padł pomysł - może by tak kiedyś (pewnie jak się zrobi już cieplej) wyciągnąć Dyrekcję na kiełbaski :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za miłe spotkanie, wkońcu miałem okazje poznać kilku forumowiczów :D

Pozdrowienia dla Vampeera i OGSa ktorych juz wczesniej znalem oraz Buffiego , Wełniacza, Matt'a i jeszcze pana od srebrnego STi ktorego nicka niestety nie pamietam , ktorych mialem okazje poznac?

btw. byl WRCfan? bo czesto widuje moje autko pod biprostalem a nie mialem okazji poznac?

 

Co do ikeii to trzeba to koniecznie powtorzyc na sniegu :mrgreen:

widzieliscie tych ludzi co siedzili w tym malym autku i patrzyli na nas i strasznie sie cieszyli?? :lol:

No i poprosimy o te filmiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. byl WRCfan? bo czesto widuje moje autko pod biprostalem a nie mialem okazji poznac?

 

Ha! Oczywiście że byłem :wink: Nota bene byłem chyba jedynym forumowiczem z koszulką forumową na widoku 8) Siedziałem praktycznie cały czas przy sofach. Potem jak zobaczyłem przez okno znajomego STi na bielskich blachach to sie zebrałem żeby sie przywitać ale akurat odjeżdzałeś. Ale myśle że jeszcze nie raz będzie okazja :wink:

 

 

Co do samego spotkania to mnie osobiście przypadło do gustu, miło było powypytywać Kuziego i Dyrekcje o różne kwestie. Jak najbardziej jestem za takimi spotkaniami co miesiąc 8)

 

 

Wełniacz, masz jakieś fotki z "After Party" na Zajezdni w Czyżynach ? :twisted: Tam to sie dopiero działo :twisted: Zwłaszcza z perspektywy białego Legacy Piotra :twisted: Kiedy powtórka? Pisze sie w ciemno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTH1000. Ten Pan ze srebrnego STI to Ja CARFIT. I oczywiście nie PAN tylko Edwin. Pozdrawiam Cię serdecznie oraz wszystkich co byli u "Conrada"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dyrekcji za zorganizowanie fajnego spotkania :) Człowiek zawsze dowie się kilku ciekawych rzeczy o których albo nie miał bladego pojęcia, albo zupełnie mylne przekonania. Nie wiem czemu licznie zebarnym forumowiczom głos na początku odebrało, wszyscy czuli się tacy jacyś spięci. Przy klawiaturze każdy jest kozak, a na żywo normalnie ani me a nie be :) Mam nadzieję, że przy następnym spotkaniu wszyscy będą nieco bardziej wyluzowani :) Ogólnie całkiem sympatycznie się zrobiło w końcowej fazie spotkania, ale trzeba było kończyć. Potem mały wypad pod Krakchemię. Jak przyjechał gość w dresie fordem focusem i zaczął jakieś piski odstawiać szybko zebraliśmy się na zajezdnę gdzie Piotr pokazał co to znaczy szybki antyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid, Vampeer

 

BARTH1000. Ten Pan ze srebrnego STI to Ja CARFIT. I oczywiście nie PAN tylko Edwin. Pozdrawiam Cię serdecznie oraz wszystkich co byli u "Conrada"

 

U Emila na Conrada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...