Skocz do zawartości

Spis powszechny


BartZ

Skąd jesteś?  

374 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nawet Porsche nam przenieśli do Katowic

 

Bo pewnie Lellek za 2 lata sprzedał jedną sztukę...

 

oj...byś się zdziwil. To Lellki wbudowali salon w Katowicach a w międzyczasie przejęli Sopot...z 4 salonów Porsche w Polsce 2 są ich :D dają radę chłopaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na miejscu SIP należałoby się zastanowic, czy nie byłoby dobre powiększenie sieci dealerskiej właśnie o woj. opolskie. Bo o ile wiem, to nie ma tam Subaru żadnego przedstawicielstwa.

Wyjątek w skali krajowej :?:

W Zielonej tez nie ma... Najbliżej Poznań :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nas, z warmińsko-mazurskiego tak mało? ... To jak to jest, że nie da się wyjść "na miasto" w Olsztynie i nie spotkać przy okazji co najmniej kilku Subaraków?
U nas podobnie. Na oko widać, że na Podkarpaciu jest Subaraków wyraźnie więcej, niż np. w Lubelskiem czy Kieleckiem. Oczywiście nie wszyscy są zalogowani na JSF (Jedynie Słusznym Forum). Ale patrząc na podpisy użytkowników, widać że osób z Podkarpacia powinno być dużo więcej niż 3%. :(

 

Należałoby wysłać okólnik do wszystkich forumowiczów, żeby się spisali pod sankcją usunięcia z Forum, to pewnie wyniki byłyby trochę inne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nas, z warmińsko-mazurskiego tak mało? ... To jak to jest, że nie da się wyjść "na miasto" w Olsztynie i nie spotkać przy okazji co najmniej kilku Subaraków?
U nas podobnie. Na oko widać, że na Podkarpaciu jest Subaraków wyraźnie więcej, niż np. w Lubelskiem czy Kieleckiem. Oczywiście nie wszyscy są zalogowani na JSF (Jedynie Słusznym Forum). Ale patrząc na podpisy użytkowników, widać że osób z Podkarpacia powinno być dużo więcej niż 3%. :(

 

Należałoby wysłać okólnik do wszystkich forumowiczów, żeby się spisali pod sankcją usunięcia z Forum, to pewnie wyniki byłyby trochę inne. :wink:

Pisz do Zielonych :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślązaku a ty za co dostałeś pasiaka chyba też za bluzki

 

No w sumie masz rację, ale bluzg wykropkowałem :mrgreen: Niestety bluzg wykropkowany, to ciągle bluzg no i przygarnąłem paska.

 

 

 

A ty w węgiel nie wierzysz

 

Wierzę w jego magiczną moc, dzięki której 90% kraju jest ogrzewana :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuszę, iż to taki joke był, tak?

 

Zdarza się. Nikt z nas świętoszkiem nie jest. :twisted:

Jestem daleki od obrażania kogokolwiek w jakimkolwiek aspekcie, tyczy to również wiary i odczuć religijnych, a ta fraza została zaczerpnięta z dialogu dwóch wyznawców Mojżesza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od obrażania kogokolwiek w jakimkolwiek aspekcie, tyczy to również wiary i odczuć religijnych, a ta fraza została zaczerpnięta z dialogu dwóch wyznawców Mojżesza...

 

I tak trzymac :!: :P

 

P.S. Co do tych dwóch wyznafcuf, to pewnie chodzi o redaktora pewnego dziennika oraz o właściciela pewnej telewizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...