Skocz do zawartości

Ruchy Forumowe


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może ja się teraz wypowiem.

 

Rozmawialiśmy wczoraj z Azraelem dość długo, jak tą sytuację rozwiązać. Jak wiadomo każdemu niestety nie da się dogodzić. Podjęliśmy decyzję że wstrzymujemy wycinanie postów do działu OT, poza jakimiś radykalnymi przypadkami.

W sumie radosny OT, jest solą (bynajmniej nie w oku) tego forum, więc bedziemy działać żeby całkiem nie wyginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zawsze zastanawiałem patrząc na godziny Twojej największej aktywności na forum - Po cholerę ploter tnący w piekarni...?

Do cięcia chleba?

 

Stawiałem na nową technologię wytwarzania kruchych ciasteczek.

PS: Gal' date=' bo z tego zaraz offtop się zrobi i nieszczęście jakieś... ;)[/quote']

To ciekawe jak go zatytułują, jak już go nam wytną:

- "Nowe technologie w piekarnictwie",

czy raczej

- "Niecne insynuacje"?

 

A może "Ględzenie o poranku"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz Off Topika zrobie.

Jade sobie jedna taka ulica co ja Przemeq czesto przemierza. I te Greckie obywatele tutaj zbudowaly bezczelnie salon Subaru przy tej ulicy. Na dodatek, i to juz jest szczyt bezczelnosci, postawily nowa impreze przed salonem, lub jak mowia norwegowie salongiem. I nie jest to zadna impreza turbo, ale taki R. A pisze o tym dlatego, ze czerwony, jak owa robotnicza krew. Nie widzialem go z bliska, tego czerwonego, a z kilku metrow. Taki dosc ceglasty. Nie Ferrari ani Alfa Red. Ale ladny.

Zdaje sie ze turbo takich nie robia.

To teraz mozna to wyciac i przeniesc do OT. Bo chyba o to chodzi.Tak? Aha, i na pewno ryje nosem, to czerwone. I w ogole do piet nie dorasta EVO.

na dodatek prosze sobie wyobrazic, ze w ameryce zakazuja naukio ewolucji, czyzny EVO bylo od teraz zakazane. Czyzbysmy zaczynale de novo sluchac zespolu deevolution?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum bardzo sie zmieniło od czasu kiedy pojawiłam się tu pierwszy raz..gdzieś zwiał nam jego dobry duszek..zaczyna się robić tak...nijak..owszem..czasem ktoś się zetnie..czasem ktoś cos palnie i można się pośmiać..ale jest inaczej..czy lepiej? chyba nie..ale to moje zdanie.. kiedyś po dwóch dniach separacji od forum nosiło mnie..a teraz.. znikło pare wyjątkowych osobowości..i wydaje mi się że kolejne takie rewolucje sprawią że zaczną znikać kolejne...a Subaru stanie się tylko pojazdem mechanicznym a nie czymś co łączy teoretycznie różne osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne odczucia do Moniqi, kiedyś spędzałem pół dnia na forum, a jak nie mogłem to byłem ciężko chory. Teraz, od, to już chyba będą z 2 miesiące, na forum zaglądam kilka razy w tygodniu, a nie dniu i jest mi z tym dobrze, a wam jeszcze lepiej.

 

Do moderatorów, z tego co pamiętam pomysł Hyde Perksu ( czy jak to się pisze), narodził się przy okazji tematów na forum głównym, które od początku i w założeniu autora traktowały o wspominanej ostatnio często Maryni, która w dodatku nie ma żadnych koneksji z Subaru (tematy o butach z krokodyla i rozważania o Piśmie Świętym). Po to miał być wspomniany Park, dla tematów nie pasujących nigdzie indziej, a nie dla niechcianych części już istniejących tematów. Tak proponował np. pan OGS, który teraz jakby o tym zapomniał.

Taki dział OT, czyli dział dla wątków związanych z forum.subaru jedynie po przez użytkowników, taki dział jak najbardziej ma rację bytu i pasuje do wizerunku forum dla ludzi, których łączy Subaru, a nie ludzi mówiących jedynie o Subaru. Obecna forma działu OT, czyli „półeczki porządkowej”, mającej pomóc wysterylizować forum główne, jest nie do przyjęcia. Osoby, którym przeszkadzają OT i chciałyby poczytać o „skrzynkach i turbinkach” mają dział techniczny. To forum ma stałych użytkowników identyfikujących się z nim i spotykających przy równych okazjach (często przypadkowych), dla tego że jest o technice, czy dlatego, że jest zjadliwym, towarzyskim daniem okraszoną znaczną ilością poczucia humoru ?

 

 

P.S. Ja tam mogę zgaśić światło, ale żeby zrobić to w odpowiednim stylu, z odpowiednim szacunkiem potrzebne mi kilka kilogramów semtexu i kilka beczek benzyny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac Wasze wypowiedzi, dochodze do wniosku, ze wiele osob czuje sie sfrustrowanych zapascia forum. Zanikem ducha. Nijakoscia intelektualno humorystyczna. Zanikaniem wiezi. Brakiem wielkich indywidualnosci.

 

Trzeba by sie zastanowic nad powodami owych zmian.

 

Czy zostala zachwiana rownowaga?

Czy nastapilo znudzenie powtarzalnoscia?

Czy moze tresci tu na ogol poruszane nie odpowiadaja tym, ktorzy traktowali to forum jak element wiążący środowisko a nie zródło informacji technicznej?

 

Dawniej bez problemu, mozna było znaleźć w każdym wątku ciekawą wypowiedż kogoś z kim można było nawiązać dialog. Teraz trzeba sie nieźle naszukać.

 

W każdym razie źle sie dzieje w Państwie Duńskim i trzeba konstruktywnie sie zastanowic jak to Forum na nowo ożywić. O ile jesteście tym zainteresowani, oczywiście.

 

Zobaczcie ilu kolegów już od miesięcy nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki miły temat się zrobił ;)

 

I tak i powinniśmy się zastanowić wszyscy jak tu siedzimy i zacznijmy od siebie. I zapytaj siebie bracie i siostro co takiego jest w twojej postawie forumowej że atmosfera zaczyna się psuć i dlaczego arno i technicy i moderatorzy nie mogą być zadowoleni; oni wszyscy naraz i w jednym momencie. Czy w twoim życiu bracie i siostro jest coś takiego i w twoim sposobie pisania jest coś takiego że kogoś może drażnić, że może być lekko OT, że jesteś inny bracie i siostro ? A potem jak już dostatecznie żal przyciśnie twoje serce przebij se opony albo zapytaj verta (jak wie już kto mu je przebił) jako pokutę. I napisz conajmniej 10 topiców technicznych koniecznie z dużą ilością wyrazów angielskich.

 

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać i jakoś tak na bzdurzenie mnie wzięło.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac Wasze wypowiedzi, dochodze do wniosku, ze wiele osob czuje sie sfrustrowanych zapascia forum. Zanikem ducha. Nijakoscia intelektualno humorystyczna. Zanikaniem wiezi. Brakiem wielkich indywidualnosci.

Ależ przesadzasz Pan, panie Arno. Są na tym forum indywidułajności...

 

Trzeba by sie zastanowic nad powodami owych zmian.

 

Czy zostala zachwiana rownowaga?

Czy nastapilo znudzenie powtarzalnoscia?

Czy moze tresci tu na ogol poruszane nie odpowiadaja tym, ktorzy traktowali to forum jak element wiążący środowisko a nie zródło informacji technicznej?

 

Dawniej bez problemu, mozna było znaleźć w każdym wątku ciekawą wypowiedż kogoś z kim można było nawiązać dialog. Teraz trzeba sie nieźle naszukać.

 

W każdym razie źle sie dzieje w Państwie Duńskim i trzeba konstruktywnie sie zastanowic jak to Forum na nowo ożywić. O ile jesteście tym zainteresowani, oczywiście.

 

Zobaczcie ilu kolegów już od miesięcy nie wchodzi.

 

Wszystko po trochu, zapewne.

 

Na każdym forum bywają lepsze i gorsze momenty. Przybędzie parę ciekawych wątków i się znowu rozkręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...