Skocz do zawartości

iPad


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł.

Od razu przejdę do rzeczy: zastanawiam się nad kupnem iPada. Ale głupio tak kupować w ciemno, prawda?

Oczywiście, wszędzie wokół słyszę, że to super sprawa. I stąd pomysł z zakupem. Ale, stawiam, że tu znajdzie się ktoś, kto już ma iPada i powie mi, czy to jest warte niemałej w końcu kasy. Potrzebuje sprzętu do przeglądania internetu w łóżku, na kanapie, czasem fajnie byłoby podłączyć do niego klawiaturkę i się na przykład polansować w kawiarni :mrgreen: I teraz pytanie: czy iPad jest na tyle fajny, że warto dopłacić do niego, zamiast brać fajnego netbooka? Punkty za lans są, to wiem. A za coś innego? 8)

Danke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuje sprzętu do przeglądania internetu w łóżku, na kanapie,

 

 

do tego sie nadaje bardzo dobrze. poreczny, nie grzeje sie etc.

 

czy iPad jest na tyle fajny, że warto dopłacić do niego, zamiast brać fajnego netbooka?

 

 

pytanie na ile Ci zalezy na tym, zeby byc fajnym i ile jestes w stanie za to zaplacic :roll:

mnie wkurza, ze mi nie dziala czacik na fejsiku :lol:

ponoc mozna to zmienic, ale nie chce mi sie szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalety:

- bateria

- duzy ekran: fajnie sie oglada filmy

- tanie programy/gry

- dosc wygodna klawiatura na ekranie

- waga

 

Wady:

- brak obsluguje flash player- nie wszystkie strony www dobrze dzialaja

- nie ma MS Office na iPada; sa programy do obslugi dokumentow, ale edycja taka sobie

 

Ja mam jedynke. Dwojka pewnie fajniejsza. Ogolnie idealny do tego co piszesz. Genialne dla dzieci- filmy na podroz, gry. Nie zastapi laptopa! Raczej dodatkowo.

 

Osobiscie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ipada 1 i do oglądania neta w łóżku, kiblu czy gdziekolwiek chcesz super sprawa. Do pisania jest prosty notatnik z którego sporo w sumie korzystam. Do tego zawsze można jakiś filmik wrzucić czy coś. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Trochę szybko bateria schodzi przy necie ale tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje sprzętu do przeglądania internetu w łóżku, na kanapie, czasem fajnie byłoby podłączyć do niego klawiaturkę i się na przykład polansować w kawiarni :mrgreen: I teraz pytanie: czy iPad jest na tyle fajny, że warto dopłacić do niego, zamiast brać fajnego netbooka? Punkty za lans są, to wiem. A za coś innego? 8)

 

Zastanów się, jak często będziesz tego używał poza domem. Do przeglądania netu na szybko w mieście wystarczy telefon z rozsądnym ekranem, a w domu w łóżku można użyć czegokolwiek. Myślałem nad zakupem ajpada, ale obliczyłem, że użyłbym go może trzy razy w roku :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad na poczatku jest fajny, ale z czasem coraz mniej go uzywam.

Na miescie do netu wystarcza iP, w domu uzywam lapka

 

O tym dokładnie pisałem.

 

Jedyne zastosowanie ajpad ma w podróży - szczególnie, gdy podróżuje się często. Wiem, że za czasów, gdy 2,5 roku spędziłem w hotelach po całym świecie i każdy piątek i niedzielę częściowo na lotnisku, ajpada kupiłbym jako pierwszy. Ale dziś, choć to super fajny gadżet, nie kupiłem go, bo by leżał i się kurzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipad jest idealny do internetu , przeglądania zdjęć , gier (tak ,tak to w tej chwili świetna przenośna konsola z setkami świetnych tytułów za grosze). Można też popracować dokupując ergonomiczną klawiaturkę tym bardziej że są pakiety biurowe dostępne na iPad-a.

 

Generalnie Posiadając tego tableta to okaże sie że w wielu sytuacjach zabieranie ze soba laptopa okaże się zbędne i niewygodne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby fajny za cenę do 1000 zł. Za 3000 zł nie jest fajny.

 

Za cene do tysiąca to na allegro znajdziesz tzw. chińską wersję Ipad-a. Miałem nawet to w ręku. Gwarantuję że lepiej 1 oryginalny IPAD niż nawet 100 tych w wersji China :mrgreen:

 

Zgadzam się że Ipad to wydatek niemały ale świat idzie w kierunku tabletów i wcześniej czy później go kupisz.

Jeszcze sa w sprzedaży wersje 1 które są przecenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cenę tego iPada wolę zdecydowanie fajnego lapka kupić. Nie ma co się oszukiwać, dużo płaci się za same jabłuszko na obudowie

 

Tablet i laptop to inne produkty. Zależy co potrzebujesz , do czego używasz itd. Jam mam laptopa i tableta i doskonale się uzupełniają.

 

Gadanie że płaci się za same jabłuszko jest nie na miejscu. Sprawdź ile kosztuje tablet Samsung-a i go porównaj do Ipad-a a stwierdzisz że tego typu tezy moga okazać się nieprawdziwe i owiane stereotypami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko netbooki zajmują jednak więcej miejsca jak rozłożysz. A Ipad to ekran i klawiatura w jednym i to jest właśnie najlepsze. Zależy co komu tak naprawde potrzebne. Czasami denerwuje mnie przeglądanie netu na Iphone to wolę brać ze sobą Ipada i w drogę. Fajne są do niego gry i aplikację. Jak ktoś ma przykładowo konto firmowe/osobistee w millenium to masz do tego aplikację, kilka sekund i sprawdzasz czy przyszły przelewy itp. Kupiłem narzeczonej rok temu netbooka i była zachwycona ale jak dorwała Ipada to się z nim nie rozstaję. Na studiach nie musi rozkładać monitora i nie razi wykładowców w oczy tylko sobie klika na płasko. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...