Jump to content

13.11.2005 TVN - "SUPER WIZJER" godz. 22:15

ogs
 Share

Recommended Posts

13.11.2005 TVN - "SUPER WIZJER" - godz. 22:15

Ogladajcie... Padre byl w zapowiedzi - jakas afera :twisted:

Ktos wie cos wiecej?

Juz wszystko wiem - poprawilem pierwszy post... na 100% Super Wizjer o 22:15 - wlasnie szla ta zapowiedz drugi raz na TVN...

Naciągnięta została firma państwowa-pewnie z korzyścią majątkową dla tych,którzy pozwolili na taki wałek- i kasy ze związku zagrabionej szkoda- zawsze dla mnie drobne cwaniaczki w rodzaju Pawła W. były odrażające ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem. Brawo dla Dyrekcji,że nie robiła interesów z takim indywidum.

ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem

Niestety żyjemy w kraju, gdzie powszechna jest akceptacja złodziejstwa.

Sam wielokrotnie widziałem jak imponuje komuś kolega złodziej, albo jak się ktoś chwali okazyjnie kupionymi tanimi-kradzionymi rzeczami.

A korupcja jest wszędzie, nawet w drobnym handlu. Żeby cokolwiek sprzedać trzeba dać łapówkę.

Żenują nas takie scenki w TV, a wokół nas jest kupa gnoju, którą najpierw warto posprzątać. Zacznijmy od siebie, na początek nie kupujmy nic kradzionego i mówmy głośno złodziejom co o nich myślimy.... Ale mnie poniosło :?

Adi, popieram!

Ja osobiscie nie moge chodzic (nawet gdybym potrzebowal cos kupic) na jakiekolwiek gieldy 'samochodowe' ani elektroniczne bo mnie od razu telepie jak widzę jaki tam odchodzi handel kradzionymi radiami i telefonami komorkowymi. Niestety, jest akceptacja dla zlodziejstwa, nieraz widze jak skadinad inteligentni ludzie bardzo nie chca dostrzec ze kupujac 'okazyjnie' napedzaja te machine, ktora i ich trafi.

Pozdrawiam,

MM

ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem

Niestety żyjemy w kraju, gdzie powszechna jest akceptacja złodziejstwa.

Sam wielokrotnie widziałem jak imponuje komuś kolega złodziej, albo jak się ktoś chwali okazyjnie kupionymi tanimi-kradzionymi rzeczami.

A korupcja jest wszędzie, nawet w drobnym handlu. Żeby cokolwiek sprzedać trzeba dać łapówkę.

Żenują nas takie scenki w TV, a wokół nas jest kupa gnoju, którą najpierw warto posprzątać. Zacznijmy od siebie, na początek nie kupujmy nic kradzionego i mówmy głośno złodziejom co o nich myślimy.... Ale mnie poniosło :?

Już zaczynałem myśleć że jestem jedynym idealistą w takich sprawach......

Uf......

Już zaczynałem myśleć że jestem jedynym idealistą w takich sprawach......

Uf......

Nie jesteś sam, są jeszcze tacy co dodatkowo, w razie jakiegoś wykroczenia wolą zapłacić mandat (ewentualnie ponegocjować) ale nigdy dać w łapę, bo to kur... nie honorowe.

• Dyrekcja SIP

Oportunizmem, czyli w jakims sensie akceptacją tego, co się dzieje byłaby bardzo prosta odmowa udzielenia wywiadu w/g motta "nic nie pamiętam".

Nieco tylko wkurzyła mnie wypowiedź pana Piotra M. ("Witek jak mu tam..") sugerująca, jakoby był ze mną swego czasu per "Ty" - co nigdy nie miało miejsca (pomimo licznych propozycji z jego strony).

Pozdrowienia

PS. jeżeli juz przekroczę prędkość i zostanę zatrzymany, to też albo płacę mandat albo uda mi się wykorzystać dar przekonywania czysto werbalnego :wink: