Skocz do zawartości

13.11.2005 TVN - "SUPER WIZJER" godz. 22:15


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Naciągnięta została firma państwowa-pewnie z korzyścią majątkową dla tych,którzy pozwolili na taki wałek- i kasy ze związku zagrabionej szkoda- zawsze dla mnie drobne cwaniaczki w rodzaju Pawła W. były odrażające ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem. Brawo dla Dyrekcji,że nie robiła interesów z takim indywidum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem

 

Niestety żyjemy w kraju, gdzie powszechna jest akceptacja złodziejstwa.

Sam wielokrotnie widziałem jak imponuje komuś kolega złodziej, albo jak się ktoś chwali okazyjnie kupionymi tanimi-kradzionymi rzeczami.

A korupcja jest wszędzie, nawet w drobnym handlu. Żeby cokolwiek sprzedać trzeba dać łapówkę.

Żenują nas takie scenki w TV, a wokół nas jest kupa gnoju, którą najpierw warto posprzątać. Zacznijmy od siebie, na początek nie kupujmy nic kradzionego i mówmy głośno złodziejom co o nich myślimy.... Ale mnie poniosło :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, popieram!

Ja osobiscie nie moge chodzic (nawet gdybym potrzebowal cos kupic) na jakiekolwiek gieldy 'samochodowe' ani elektroniczne bo mnie od razu telepie jak widzę jaki tam odchodzi handel kradzionymi radiami i telefonami komorkowymi. Niestety, jest akceptacja dla zlodziejstwa, nieraz widze jak skadinad inteligentni ludzie bardzo nie chca dostrzec ze kupujac 'okazyjnie' napedzaja te machine, ktora i ich trafi.

Pozdrawiam,

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tai to kraj- cwaniaczków tu pod dostatkiem

 

Niestety żyjemy w kraju, gdzie powszechna jest akceptacja złodziejstwa.

Sam wielokrotnie widziałem jak imponuje komuś kolega złodziej, albo jak się ktoś chwali okazyjnie kupionymi tanimi-kradzionymi rzeczami.

A korupcja jest wszędzie, nawet w drobnym handlu. Żeby cokolwiek sprzedać trzeba dać łapówkę.

Żenują nas takie scenki w TV, a wokół nas jest kupa gnoju, którą najpierw warto posprzątać. Zacznijmy od siebie, na początek nie kupujmy nic kradzionego i mówmy głośno złodziejom co o nich myślimy.... Ale mnie poniosło :?

 

Już zaczynałem myśleć że jestem jedynym idealistą w takich sprawach......

Uf......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynałem myśleć że jestem jedynym idealistą w takich sprawach......

Uf......

 

Nie jesteś sam, są jeszcze tacy co dodatkowo, w razie jakiegoś wykroczenia wolą zapłacić mandat (ewentualnie ponegocjować) ale nigdy dać w łapę, bo to kur... nie honorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Oportunizmem, czyli w jakims sensie akceptacją tego, co się dzieje byłaby bardzo prosta odmowa udzielenia wywiadu w/g motta "nic nie pamiętam".

Nieco tylko wkurzyła mnie wypowiedź pana Piotra M. ("Witek jak mu tam..") sugerująca, jakoby był ze mną swego czasu per "Ty" - co nigdy nie miało miejsca (pomimo licznych propozycji z jego strony).

 

Pozdrowienia

 

PS. jeżeli juz przekroczę prędkość i zostanę zatrzymany, to też albo płacę mandat albo uda mi się wykorzystać dar przekonywania czysto werbalnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...