Skocz do zawartości

Subaru FWD Drift Machine :)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Taniu a jak po rusku sa chiny?

Uzyc slowa Kitajec w odniesieniu do Japonczykow to tak powiedziec Kacap na Niemjca a Szwab na Czecha.

TJ jest niereformowalny. Już przed tobą Maruda mu to tłumaczył...

 

 

Porsche nie miało przypadkiem najlepszego kierowcy z pośród tej szóstki ? Widziałem jak on kiedyś zawzięcie walczył NSXem z oboma obecnymi Lambo i uległ był dopiero po kilku okrążeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja se robiłem... :)

 

Zapasowe???

 

No taaaak, w Poznaniu są teraz w cenie - MW kupuje na pniu...

 

PS. Cholera, i teraz to już nikt mi nie tylko pół litra, ale nawet piwa nie postawi za tłumaczenie... Maruda, zapodasz coś jeszcze pa-russki...?

 

Uśmiech kołchoźnicy może być? :mrgreen:

 

MW? Na pniu? Jaja?

 

Ja nie zapodawałem pa russki - to Arno. Ja tylko napisałem Juniorowi deklinację czasownika "gawarit'", ale literki (cyrylica) nie przeszły to wywaliłem...

 

Witek, zdrowie młodzieży ;) Drzewiej to się mówiło "robić jaja" jak kto sobie szyderę a prześmiechy uprawiał (szmonces, inaczy).

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapodawałem pa russki - to Arno.

 

Oupsss. Tak to jest, jak się zbytnio ufa własnej pamięci pisząc post, a nie sprawdza (tfffu) organoleptycznie.

 

 

Arno, ja w kwestii zwalczania bolszewii mam niejakie doświadczenia, to z "neo" sobie też poradzę... I w piwnicy miejsce jest na powielacz, jak raz w sam raz. Robimy spółę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
http://video.google.com/videoplay?docid=-5068141794433258458

 

 

Małe żółte ludziki dają rade :twisted:

 

 

 

nie jestem malym zoltym ludzikem ale mam maly zolty samochodzik, ale to chyba za malo, nie podejmuje sie sprawdzenie czy dam rade takie boki na recznym walic :shock:

 

rozumiem lekka ucieczke tylu :twisted: w szybkim, dlugim zakrecie ale to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze oni chyba przez caly zakret maja reczny zaciagniety :)

 

jedna z felg jest pomalowana na bialo-czarno i wyraznie widac jak pracuja rekawem odpowiednio ustawiajac samochod, na stale zaciagnietym recznym FWD nie idzie tak rowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja sie dziwie, czemu te kitajce nie sa mistrzami swiata we wszystkich dyscyplinach motorowych :roll: http://video.google.com/videoplay?docid=6023510595639884890&q=Evo

 

W sumie racja, sa niewielkiego wzrostu, a przez to srodek ciezkosci tez nisko, a co za tym idzie to kazdy wie ;) niewielkiej masy, co za tym idzie tez kazdy wie ;) wiec predyspozycje maja rewelka ;) a co widac z filmu, to talen tez sie z nich wylewa ;) Poczekajmy jeszcze troche, a "zolci" nas zaleja ;) ...w koncu tyle ich jest.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie, czemu te kitajce nie sa mistrzami swiata we wszystkich dyscyplinach motorowych :roll: http://video.google.com/videoplay?docid=6023510595639884890&q=Evo

 

W sumie racja, sa niewielkiego wzrostu, a przez to srodek ciezkosci tez nisko, a co za tym idzie to kazdy wie ;) niewielkiej masy, co za tym idzie tez kazdy wie ;) wiec predyspozycje maja rewelka ;) a co widac z filmu, to talent tez sie z nich wylewa ;) Poczekajmy jeszcze troche, a "zolci" nas zaleja ;) ...w koncu tyle ich jest.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dziwie, czemu te kitajce nie sa mistrzami swiata we wszystkich dyscyplinach motorowych :roll: http://video.google.com/videoplay?docid=6023510595639884890&q=Evo

 

W sumie racja, sa niewielkiego wzrostu, a przez to srodek ciezkosci tez nisko, a co za tym idzie to kazdy wie ;) niewielkiej masy, co za tym idzie tez kazdy wie ;) wiec predyspozycje maja rewelka ;) a co widac z filmu, to talent tez sie z nich wylewa ;) Poczekajmy jeszcze troche, a "zolci" nas zaleja ;) ...w koncu tyle ich jest.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...