Skocz do zawartości

Jakie fele do Primerci?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie to najchetniej bym to dal na forum ogolne, ale coz....trzeba sie dostosowac do nowych zasad :twisted:

 

A wiec: na wiosne kupujemy do Primerqi nowe felgi! ATSy jakies bo tam mamy znizki (:mrgreen:). I mamy na oku dwa modele: Xylo i Wave. Nie wiemy tylko, ktore wybrac :cry: Pomocy!

 

Zalaczam obrazki samych felg Xylo i Wave oraz obrazki podobnej do naszej (bo po facelifcie) Primerqi z konfiguratora z felgami Xylo i Imola (podobna do Wave).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ!Zamieszczone przez Ciebie modele Primery (zresztą chyba ze strony Alacar'u) beznadziejnie oddają rzeczywisty obraz auta z takimi felgami. Jak pamiętasz miałem podobny dylemat kilka miesięcy temu i też posiłkowałem się tą symulacją. Pamietam jak "zakładałem" Xylo i Wave do czarnego WRX'a z tej strony. Wyglądały beznadziejnie :!: Przy pomocy forumowiczów wybrałem ostatecznie Xylo i nie żałuję!!!Moim zdaniem (i nie tylko moim) wyglądają naprawdę atrakcyjnie na aucie!!!Ta symulacja źle przekłamuje w dużym stopniu rzeczywisty wygląd auta!!!.Do Primery jednak wybrałbym raczej Wave...

P.S.Jutro o 13tej będę w SIPie. Możesz zrobić "symulację" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie, ale odnośnie felg do SI mogło by, znaleźć się na "głównym" i nie zostać zdegradowane do tego tutaj pseudo podfora ?

 

 

TJ, odnośnie twojego problemu, takie felgi będą pasować do przycisków (guzików):

 

yslshoes.jpg

 

 

Nie musisz ( ale powinieneś) mi dziękować za pomoc, a zarazem rozwiązanie dylematu :mrgreen:

 

 

EDIT: porada dla TJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ, odnośnie twojego problemu, takie felgi będą pasować do przycisków (guzików):

 

Obrazek

 

 

:lol::lol::lol:

 

Witek, to je dobre... A przy okazji - mamy podobny gust co do damskich butów... Za takimi szpilkami, zwłaszcza jak stanowią zakończenie dłuuugich i zgrabnych nóg, mogę pójść nawet po amputacji obu kończyn dolnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...