Jump to content

Jakie fele do Primerci?

Than_Junior
 Share

Recommended Posts

Wlasciwie to najchetniej bym to dal na forum ogolne, ale coz....trzeba sie dostosowac do nowych zasad :twisted:

A wiec: na wiosne kupujemy do Primerqi nowe felgi! ATSy jakies bo tam mamy znizki (:mrgreen:). I mamy na oku dwa modele: Xylo i Wave. Nie wiemy tylko, ktore wybrac :cry: Pomocy!

Zalaczam obrazki samych felg Xylo i Wave oraz obrazki podobnej do naszej (bo po facelifcie) Primerqi z konfiguratora z felgami Xylo i Imola (podobna do Wave).

TJ!Zamieszczone przez Ciebie modele Primery (zresztą chyba ze strony Alacar'u) beznadziejnie oddają rzeczywisty obraz auta z takimi felgami. Jak pamiętasz miałem podobny dylemat kilka miesięcy temu i też posiłkowałem się tą symulacją. Pamietam jak "zakładałem" Xylo i Wave do czarnego WRX'a z tej strony. Wyglądały beznadziejnie :!: Przy pomocy forumowiczów wybrałem ostatecznie Xylo i nie żałuję!!!Moim zdaniem (i nie tylko moim) wyglądają naprawdę atrakcyjnie na aucie!!!Ta symulacja źle przekłamuje w dużym stopniu rzeczywisty wygląd auta!!!.Do Primery jednak wybrałbym raczej Wave...

P.S.Jutro o 13tej będę w SIPie. Możesz zrobić "symulację" :D

Podobne pytanie, ale odnośnie felg do SI mogło by, znaleźć się na "głównym" i nie zostać zdegradowane do tego tutaj pseudo podfora ?

TJ, odnośnie twojego problemu, takie felgi będą pasować do przycisków (guzików):

yslshoes.jpg

Nie musisz ( ale powinieneś) mi dziękować za pomoc, a zarazem rozwiązanie dylematu :mrgreen:

EDIT: porada dla TJa.

TJ, odnośnie twojego problemu, takie felgi będą pasować do przycisków (guzików):

Obrazek

:lol::lol::lol:

Witek, to je dobre... A przy okazji - mamy podobny gust co do damskich butów... Za takimi szpilkami, zwłaszcza jak stanowią zakończenie dłuuugich i zgrabnych nóg, mogę pójść nawet po amputacji obu kończyn dolnych...